2017 Şubat Anneleri

Sorma yaa 1-2 saatte bir regl olcakmisim gibi bi agri geliyor 5-10 dk sonra geciyor. Kanama olmadigi surece cok normal dedi doktorum,ilac alma mumkun mertebe dedi ama bazen resmen adetliymisim gibi geliyor. Senin de mi oyle ?
Evet canim ayni. Akintimda cok geliyo. Bide bi sag kasigim bi sol kasigim agriyo anlamiyorum

Evet canım artık uzak duralım biraz napalım :)
Evet canım oyle dıkkatlı olmakda fayda var betam senjnkıyle aynıyken bende 4 haftalıkdım haftaya görülmüştü yani 5 haftalıkken görüldü şuan 6+1 iz iki hafta sonra kalbini dinleyecegiz allah izin veririse

Merhaba kızlar ben de bugün itibariyle hamileliğimi şimdilik kesinleştirmiş bulunuyorum. Sabah idrar testi yaptım çok belirgin iki çizgiyi görünce öğleden sonra kan verdim. 880 küsür çıktı değerlerim. Heyecandan hatırlamıyorum tam olarak Umarım sorunsuz bir şekilde ultrasonda da keseyi görürüz. Hamişler sizler jangi ayda hangi değerdeyken gördünüz keseyi?

Kizlar ilk ogrendigimde 366 ydi bugun 733 olmus bi hafta kadar sonfa gel rahim kalinligi 16mm dedi hersey yolunda dedi ancak keseyi goredi daha kucuck dedi :)
Gayet güzel canım. Zaten kese 6. 7. Haftada gözüküyomuş değerler iki bin üç bin civarındayken. Hayırlısıyla keseyi de görürüz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…