2017 Şubat Anneleri

Demeyin yaa çok mu kötü ? bi on güne bende gideceğim bana da verir herhalde :bicak:
Ben hamileligimi ogrendigim gibi dr decavite basladi. Ve biraz buyuk oldugu icin yutmasi zor oluyor. Agzima alana kadar kutuya bakip bakip duruyorum. Dr uma soyledim kirarak yutmaya calis.Kimileri dogumdan sonra bile kullaniyo bunu dedi. Insaallah kullanmama gerek kalmaz yitarken kusacak gibi oluyorum.

Ben hamileligimi ogrendigim gibi dr decavite basladi. Ve biraz buyuk oldugu icin yutmasi zor oluyor. Agzima alana kadar kutuya bakip bakip duruyorum. Dr uma soyledim kirarak yutmaya calis.Kimileri dogumdan sonra bile kullaniyo bunu dedi. Insaallah kullanmama gerek kalmaz yitarken kusacak gibi oluyorum.
Büyük derken kaç cm gibi mesela :skandal:

Günaydın kızlar.
Biraz halsizim bugün. Boğazım ağrıyor
Galiba hasta oluyorum :hasta:
Geçen hafta akraba düğünü vardı. Bir çok kişi ile selamlaşıp öpünce birinden hastalık geçmiş olmalı..
Siz siz olun hamilelikte çok fazla insanla selamlaşmayın. Sonra olan bize oluyor :KK12:

günaydın hamişlerimmmm nasılsınız yenı haftaya başladık bakalım:işsiz: inş güzel haberler alıcamız bı hafta olur ben cuma gunu bı gıdıcem cınsıyetıne bakalım bugun ruyamda kızım oluyoduuuu :KK76::KK76::KK76:

Günaydın canım. Ben de çarşamba günü gideceğin dr.a
Güzel haberlerle dolu bir hafta olur inşallah..

Bugün biraz karın ağrım var adet ağrısı gibi aynı.. az önce hapşırık yüzünden çok kötü canım acıdı epeydir olmuyordu uzandım hemen geçmedi de sancı korkuttu beni. o_O

bende de hapşırma ve öksürme bir azap resmen ben oturuyorsam ya da yatıyorsam dizlerimi karnıma çekerek hapşırmaya çalışıyorum o zaman nispeten daha az acıyor

kubra5505 kubra5505 kızlar merhaba sanırım siz yeni evlisiniz ve benden küçüksünüz gerçekten evlilik çok zor bi sanat tek iki kişiyle de bitmiyo ne yazıkki.Bizde evliliğimizin ilk yıllarında çok tartışıyoduk sonra sonra iki tarafta anlıyoki en yakının yine eşin.Ne anan ne baban nede kardeşlerin.Birazcık anlayış gerekiyo sadece iki tarafta içinde.Madem eşiniz anlayışlı diil siz görmemeye çalışın biliyorum biraz zor ama benim şimdiki aklım olsa öyle yapardım 10 seneyi devirmiş biri olarak söylüyorum
evet canım benim 1 sene olacak ama çok tanımadan evlendim eşimi oda var. bende dediğini yapmaya karar verdim. kendimi de bebegimi de boşuna strese sokuyorum. bundan sonra çok takmayacam keyfin bilir diyip geçecem. saçma konuşmalarını da düşünüp içimde büyütmeyecem patavatsız diye düşünmeye çalışacam napayım benim de sınavım hep aileden yanaymış diye düşünüyorum artık. sagol tavsiyen için bu arada ben 28 yaşındayım

günaydın kızlarr, ya ben sabah kalktığımda istemsiz olarak vücudumu gererek uyanıyorum, zaten gün içinde de sürekli bacaklarımı, belimi, kollarımı germek istiyorum bu durum uykuya dalmamı bile zorlaştırıyor, bi iki haftadır yoğunlaştı şikayetlerim, doktora gitmeme de daha vakit var, magnezyum eksikliği falan mı var acaba? Bebeğe zararı olur mu gerinmenin diye düşünmekten de kendimi alamıyorum :KK43: Var mı bu durumu yaşayan???????

evet canım benim 1 sene olacak ama çok tanımadan evlendim eşimi oda var. bende dediğini yapmaya karar verdim. kendimi de bebegimi de boşuna strese sokuyorum. bundan sonra çok takmayacam keyfin bilir diyip geçecem. saçma konuşmalarını da düşünüp içimde büyütmeyecem patavatsız diye düşünmeye çalışacam napayım benim de sınavım hep aileden yanaymış diye düşünüyorum artık. sagol tavsiyen için bu arada ben 28 yaşındayım

BİZ KONUŞTUK HALLETTIK ŞUAN İYİ GİDİYO AMA NEREYE KADAR GİDER BİLMİYORUM AMA BAYA İYİ ŞUAN :) PAZAR GÜNÜ DE KAHVALTIYA GÖTÜRDÜ BİRAZDA ALIŞ VERİŞ YAPTIK :)

günaydın kızlarr, ya ben sabah kalktığımda istemsiz olarak vücudumu gererek uyanıyorum, zaten gün içinde de sürekli bacaklarımı, belimi, kollarımı germek istiyorum bu durum uykuya dalmamı bile zorlaştırıyor, bi iki haftadır yoğunlaştı şikayetlerim, doktora gitmeme de daha vakit var, magnezyum eksikliği falan mı var acaba? Bebeğe zararı olur mu gerinmenin diye düşünmekten de kendimi alamıyorum :KK43: Var mı bu durumu yaşayan???????
BENDE SEVİYORUM GERİLMEYİ AMA BİRAZ DİKKAT EDEREK FAZLA GERMİYORUM KENDIMI BİŞİ OLMAZ ALLAHIN İZNİYLE

X