2017 Şubat Anneleri

Canimmmm sakın kullanma karaciğerinde gereksiz depolaniyo.sonra çok rahatsız olursun.doktiruna soylemedinmi
Doktorum biliyo canim en basinda soylemistim. Benim degerlerim yukselmese bile bebek icin bi katkisi vardir diye dusunmustum cunku kan degerleri normal olanlar bile bi yerde basliyo kullanmaya. Bu gidisimde tekrar sorarim. Neden boyle farkli farkli seyler soyluyolar ki :/

Ah ah canım eş konusunda senden daha beter durumda olanları var mesela ben eşim enson mayıs ayında geldi yurtdışında çalışıyor şuana kadar doktora hep yanlız gittim ilk kalp atışlarını duyduğumda hastane kapısında ağladım durdum yanlızlık çok zor gerçekten kurban bayramında gelecek 1 hafta sonra ise ancak doğuma yani hamileliğimde 1 kere görüşmüş olacağız çalıştığı ülkede tehlikeli bir ülke olduğu için ona telefonda dahi hiçö kötüyüm diyemedim hep iyi olmak zorundayım 3 buçuk yaşında bir kızım var bide çalışıyorum üstelik 15 temmuz gecesi kızımla evimizde f16 tepemizden geçerken yanlız olduğumu ve güçlü olmak zorunda olduğumu iyice anladım dün gecede elektrikler gitti kızım korktu sarjım bitti mum ışığında 3 saat kızımı oyalamak zorundaydım yani beterin beteri var kadın olmak başlı başına çok zor gerçekten

Ben doktoruna ağız ucuyla söyledim.d aha kan ilacı vaktim gelmemesine rağmen.o da sana vermeyecek gereksiz vücudunu yorariz sonra sen sıkıntıya girersin dedi.a blamda da var ona da vermemisti

Ben doktoruna ağız ucuyla söyledim.d aha kan ilacı vaktim gelmemesine rağmen.o da sana vermeyecek gereksiz vücudunu yorariz sonra sen sıkıntıya girersin dedi.a blamda da var ona da vermemisti
Internetten biraz baktim canim ama forumlardan genelde kullaniyo gibi tasiyici anne adaylari. Bence ikimiz de bi soralim bi sonraki kontrolumuzde. Bizim zaten yukselmicek degerimiz ama bebise bi katkisi varsa kullanmak gerekir diye dusunuyorum. Emin olmak lazim tabi bosa ilac kullanmanin da mantigi yok.

Evet canım haklisin benim yarın kontrolüm var ben bi sorim

Allah yardımcın olsun canım.. aynen maalesef hatta eşi vefat edenleri heleki son zamanlarda şehit olanları dusunuyorum. Kaç kadın karnında bebeği ile ağladı şu son bir yılda asker polis tabutu başında bende kendimi böyle avutuyorum. Senden daha zor durumda olanlar var diyerek. Ama zor geliyor sanırım fazla duygusal olmaya başladım. Bi diyorum sorun yok herşey yolunda olacak sadece biraz sabır. Bi an geliyor boğazım düğümleniyor maalesef. Yanında yardımcı olan var mı peki hep mi kendinsin ?

Kizlar meraba mart annesi olarak size bir sey sormak istiyorum. Lekelenmeleri olanlar kacinci haftada kesildi acaba? Benim hala geliyor arada. Merak ediyorum ne zaman gececek diye
Canım benim 8 . hafta da fln içerde kanama alanı vardı 2 haftayı buldu geçmesi içerde kanama alanı yoksa çok ta önemli bulmuyo Dr lar lekelenmeyi şuan 3 ayim bitti ama 4 . aya kadar progestan a devam edicem bol bol dinlen yuruyus yapma benim biraz yuruyunce fln hemen lekem gelirdi dikkat et o yüzünden

Teşekkür ederim bambucan

Kizlar meraba mart annesi olarak size bir sey sormak istiyorum. Lekelenmeleri olanlar kacinci haftada kesildi acaba? Benim hala geliyor arada. Merak ediyorum ne zaman gececek diye
Canim benim lekelenmelerim sanirim 11.haftaya kadar devam etti. Benim 4. Gebeligim 3 tane dusuk yaptim. Ve hepsi kanamaliydi lekelenmelerim vardi surekli. Bu gebeligimde de ped dolduracak kadar kanamalarim oldu. Bi arkadasim 5. Ayina kadar kanama gordu. Dr kontrolunde ol bence hele de daha once dusuk yapmissan

Iyi aksamlar kizlar bugun cok tuhafm ben..Bulantm aniden kesildi hatta yiyemedigim seyleri yedim hic yememis kdr yemk yedim bugn sonra da korktm bebek iyi mi diye yaa.. Ya biri bi icat yapsa tansiyon aletleri seker olcum cihazlari gbi mini usg yapsa da korktugumuzda bakabilsek bebeklerin durumuna offf

Canim 6.ayda bebegi neden kaybettin. 3 tane dusuk yasamis biri olarak hep korku var ustumde. Ben erken donemde kaybettim en buyugu 7 haftalikti. Hala risk grubundayim ve ileri donemde dusuk yapanlari duydukca korkularim artiyor

Yurt dışında varmış :)) cep telefonuna bağlanıyo

Canim 6.ayda bebegi neden kaybettin. 3 tane dusuk yasamis biri olarak hep korku var ustumde. Ben erken donemde kaybettim en buyugu 7 haftalikti. Hala risk grubundayim ve ileri donemde dusuk yapanlari duydukca korkularim artiyor
Bu çok sık görülen bişey degil ama canım ilk gebeligimdi geçen yil oldu bu normaldi testlerm detaylı usg filan 18.haftamda kontrole gittim bebek normaldi bi sorn yoktu o hafta ben cok şiddetli bi grip geçirdim ve dr a gitmedim zaten ilaç falan veremzler düsüncesiyle o ara yolculuk filanda yaptim ondan sonraki kontrolmde bebekte gelisim geriligi ciktı bir iki hafta sonrada karnimda ölmüs yani patolaji vs bişey cıkmadi bebektede anomali gözükmüyodu ama ben sadece tek neden olarak 18.haftada gecirdigim hastaliga bagliyorum başka bi neden bulunamadi cunku.ondan sonra 1 tanede 2 aylik kaybettm bu 3.gebeligim ve ilk bebegim olucak Allahn izniyle

Mrb demir hapinin icindeki folic asid miktari cok azdir canim butun gebeler kullanyo zarari yok demekki.ya butun gebelr kullanyo demişken dr ne zaman başladi kan ilacına size ben henüz başlamadim

Doktoruma güveniyorum ben de onun için içiyorum. Internette de biraz araştırdım folik asitin fazlası zarar vermezmiş vücuttan atılırmış o yönden rahatım.

Ne saçma bir düşünce kafayi yiycem

Kusuruma bakma tatlım ama kilolu çocuk doğurmak marifet değil aksine ilerde şeker hastası olma riski yüksek oluyor. neden sana böyle söyleyip canını sıkıyorlar ki

Boşver aldırma sen herkesin yapısı farklıdır. Hem çok yemek yiyince bebeğin kilo alacağı ne malummuş? Ya ben alırsam kiloyu doktorlar bile bas bas bağırıyor iki kişilik yemenize gerek yok bebek zaten beslenir siz sadece süt yoğurt peynir yumurta gibi şeyleri yemeniz fayda eder diye. Ay ne bilim onlara bakma sen keyfini çıkar sağlıklıysa sorun etme

Aynen canım aslında bende kaç kere dedim bunu o vitaminini alıyor besinini alıyor benden diye ama yok işte her gün aynı muhabbet.. süt içiyorum,meyve yiyorum, kuru meyve yiyorum, fındık ceviz pekmez hepsinden tüketiyorum. zaten sevmediğim yemek yoktur diyebilirim çok şükür midem el veriyor az az yemeye herşeyi. Çok yersem rahatsız ediyor aksine. Önemli olan sağlıklı olması kilosu filan hiç önemli değil benim yeğenim 2300 doğdu doktorlar korkuttu ablamı doğuma girerken bile bebek çok küçük diye maaşallah saha bi kere doktora gitmiş değil hafif soğuk algınlığı dışında. Artık söyler söyler susar herhalde.. Daha 6 ay çekilmez yoksaa. direk dedim çocuk şimdi kilo almıyor sadece son 2 ayda kilo alıyor şimdi yemenin hiçbir anlamı yok diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…