2017 Şubat Anneleri

Demekki neyi çok seversen onu istemiyosun bende şuan hiç istek yok bi dünden önceki gün puding yaptım o kadar normalde çikolata hastayım dır inş bu isteksizlik böyle gider de bisey çıkmaz
3 aydan sonra açılıyor o iştah hep böyle mi olacak sanıyorsun. Ama o diyet berbat birşey yediğin köfteyi bile en fazla 3 ile sınırlıyor. Kızartma, tatlı, hamur işi yasak. Veriyorlar eline bir program herşey sayı ile. Ye yiyebilirsen bebeğe birşey olacak korkusuyla. Ama iyi tarafı da var kilo almıyorsun, sağlıklı besleniyorsun. Aldığın kilolar bebeğe gidiyor. arkadan bakan hamile olduğunu anlamıyor:)

Bulantilar azalmaya başlayınca istha açılmaya başladı gibi zaten de tatlı konusunda dedim inş bu isteksizlik gider böyle diye bakalım hayırlısı artık

12 haftalık canım 18 şubatda doğacak inşallah bebeğim aslında kilo bermek istiyorsum ama bebeğime bir şey olur diye korkuyorm şimdi

12 haftalık canım 18 şubatda doğacak inşallah bebeğim aslında kilo bermek istiyorsum ama bebeğime bir şey olur diye korkuyorm şimdi
Yavaş yavaş geçmeye başlar bulantilarin 3 aydan sonra biter diyorlar iştahın da yerine gelir doya doya yersin inşallah bu sefer de çok yemekten şişer midemiz

Yavaş yavaş geçmeye başlar bulantilarin 3 aydan sonra biter diyorlar iştahın da yerine gelir doya doya yersin inşallah bu sefer de çok yemekten şişer midemiz
10 kilo ile bitirmeyi planlıyorum ama evdeki hesap çarşıya uymaz inşallah çok da şişip psikolojimiz yerle bir olmaz

Cinsiyet konusunda yok su olsun, yok bu olsun diyenleri anlayamiyorum valla.nice insan var sadece hamile kalmak icin yillarca maddi manevi emek harciyorlar.Allah saglicakla versin de yavrularimizi.kulak tikamak lazim söyleyenlere.
mesela ben 6 tüp bebek denemesi ile 12 yıl sonra bu sonucu aldım. Allahım bu yolda emek sarfeden bütün herkesin kucağını doldursun.kız ve erkek isteği bu ızdırapları çekenler için çok anlamsız geliyor ve tek istek sağlıklı hayırlı evlat olsun olmalı. normal yolla amile kalabilen arkadaşlar Allaha öyle bir şükür içinde olmalılar ki.benim maddi manevi o kadar tükenmişliklerim oldu ki. onun için şükür edin ve sağlığı ve hayırlı evlat olması için dua edin yeter.

Pazar sabahının açılışı benden olsun.
Günaydınlar herkese
Dün eşimle birlikte evimi dip köşe temizledim.
Biraz yorucu oldu ama o kadar rahatladım ki. Evin düzensiz olması da insanın psikolojisini kötü etkiliyormuş.

Bugün itibari ile 14 +4 olduk. Göbeğim artık iyice belirginleşti. Sanki ikinci hamileliklerde daha erken çıkıyor gibi
Bulantılarım geçmek üzere çok şükür. Aç kalmazsam günüm çok güzel geçiyor. İştahım hala çok yok ama olsun ,iyim...

Çarşamba gününe randevu aldım. 1 ay aradan sonra gideceğim bakalım. Umarım bu defa cinsiyet tam olarak kesinleşir

bence de.
kız çocuk bi şekilde sevdiriyo kendini.
ve aynen hamilelik kızda çok daha zor geçiyo diyo herkes.

Günaydın :) darısı bizim eve olsun,bugün olsun inşallah

Gunaydin arkadaslar. Bende erkenciyim bugun. 8 de kalktim gune cok guzel basladim. Dedim bugun super gececek insallah. Taki kalktiktan yarim saat sonra ictigim kan ilacini cikarana kadar. Suan berbat bir sekilde kahvalti hazirlamaya calisiyorum. Ama her yer hersey kan ilacindan kokuyor resmen. Cikarmayayim diye dislerimi sikmaktan cenem agridi. yinede cok sukur halimize. bebisler saglikli olsunda ben raziyim her seye.

Günaydın kızlar. Size bir sorum var ben 10 gün sonra filan doktora gideceğim. Folik asit 4 tane kalmis. 12. Haftada giden çoğu arkadaşa doktor folik asiti bırak demiş sanırım. Yeni kutuyu almasam diyorum bende bende bugün 11+1 ile girmiş bulunuyorum 12. Haftanın içine

günaydıın :)
maşallah senin kocişe takdir ettim
darısı bizlere
benimki şimdiden gitti.ve geç gelecek
adam evden kaçar oldu beklentiye girmeyim diye.
oyüzden kendine geçerli gerekçeler bulup sıvışıyo.
ben de kıllık yapmamak için ses etmiyorum.
ama kaçtığını bal gibi anlıyorum.
neyse pis evde oturmaktan rahatsız olunca yapar heralde bişiler.
geçen hafta evi süpürdüğü için evi hala temiz sanıyo ama bana heryer pis geliyo
çok toz oluyo benim ev 1. kat

Miligramı fazlaysa kırıp içebilirsin o kalanları. Benim folbiol üm 5 mg dı doktorum fazla o kırıp iç ikiye hatta dörde bile bölebilirsin dedi başından beri bölerek içiyorum. 4 taneyi bölersen 10 gün rahat rahat yeter.

Bende sabah akşam pekmez içiyorum birer kaşık. Gün içinde kuru üzüm filan yiyorum kan ilacına gerek kalmaz inşaallah diyerek kullanan herkes çok kötü diyor o ilacın tadını ölçüm yapıp mi veriyor doktor yoksa belli bi zamandan sonra kendiliğinden ki veriyor her hamileye ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…