2017 Şubat Anneleri

Nisacim ben ilkinde hiç çatlama dim doğru dürüst krem de kullanmadım. İkincisinde 5 6 tane çatlak oluştu o da pek derin değil maşallah. Ama bu sefer çok kasini yorum hiç böyle olmamıştı sanırım acısı çıkacak catlayacagim bi dé kilom var. Bakalım inşallah olmaz.

K8zlar bir günde 1 Kilo artışı. Bu hafta çok yoğun çalıştım hep ayaktayım diye mi oldu acaba bakalım ya aklım takıldı. Bi de darısı başınıza bulantım bitti.bugün çok yedim sadece bir tane maden suyu içtim. Ve de çok rahattim.çok mutluyum yaa

Hosbuldukk canimm nasilsin bakalim nasi gidiyorr bak bebisin cinsiyetini ogrenince etiketlemessen beni kuserim :KK70:
Ask olsun kuzum hele bi ogrenim koca harflerle yazacam buraya country diye bide cinsiyeti yazacam haburaya hehehe teyzosunu kustürmem ben :-) hehe aynini en diuorum sana vallah darilirim heeee bane bende merak ediyom seninkini ayyy ama cok heycanliyim bi hafta daha sikicam disimi belki cuma bi tahmin yurutur olmadi bidahaki haftaya yurutur bol bol cikolata yicem girmeden usg ye :KK66:

X