2017 Şubat Anneleri

Kızlar biz de şimdi çıktık doktordan bebişimiz gayet iyi çok şükür.. 10+3 üz şimdi cinsiyet tahminimde bulanan arkadaşlar bi de bize bakın bakalım ne diyeceksiniz

Eklentiler

• image.jpeg
    27,3 KB · Görüntüleme: 70
ozaman benim oğluşumu görrrmee :)
aman yarabbi sevi bunu beğendi
bu neee barekallah maşallah ballanmı yoğurdunuz bunu pek ciciş saçlara bak yerime bol bol öpünüz mıncırınız efenim darısı bana ve tüm isteyenlere olsun inşallah saçlara bittim saçlara

Kızlar biz de şimdi çıktık doktordan bebişimiz gayet iyi çok şükür.. 10+3 üz şimdi cinsiyet tahminimde bulanan arkadaşlar bi de bize bakın bakalım ne diyeceksiniz
Seninki çok erken kiz daha göbek kordonu o gözuken sanirsam göbüsünde bi nokta var erken erken biraz daha bekle:)

Su kadarını söyliyim kayın pederime müh kaynanam öğretmen eşimin halası eczaci buna rağmen kız çocuklarından nefret ederler.kaynımin kızı oluyor diye onun bebeğine bakmak istemiyorlar. Okumuş luk onemli degil. Bazılarında bakış açısı değişmiyor. Beni bosatacaklardi bu oglanlar oldu diye sustuk at. Şimdi beni aziz é yapıyorlar ama ben unutmam yaşadıklarımı çok şey yaşadım hayattan koptum .Allah ıyiler le karşılaştırın. Bence de çocuğun doğunca mesafenin koy el gibi git gel anlasinlar

peki genital bölgeyi görmeden bebişin tipine göre de tahmin edebiliyomusun?
benim 12+6 haftalıkkenki var.
ben bişi anlamadım ama burdaki arkadaşlar hep kıza benzetti.
gösterem de bi bakkk
Ben dun kontrole gitt benim bebişin tipine baktim erkek gibi bi tipi var ama tahmin tabiki bilemem o kadar benzettim sadece

Sonunda yüklediiim :)))
Bu da benim elmamın fotoları kızlar :)
Yandan ve karşıdan.
Ense kalınlığı normal çıktı çook şükür :)
Bi sonraki kontrol gelecek aya.
Bacakları acik sanirsam biri bi tarafta öburu bi tarafta cikintıda gözukmüyo bende kiza benzettim canim:)

yok ben merak ettim doktorların görüşleri fazlaca farklılık gösterebiliyor benim doktorum zaten izin vermez..gönlüm tamamen bitmesinden yanaydı ama kısmet biten bölgelerde geri çıktı yapacak bişey yok,ağda yapanı duydum sorun olmadı diyenler çoğunlukta ama o da benim yöntemim değil sanıyorum tüyleri kısaltan cihazlardan kullanıcam teşekkür ederim fikirleriniz için :)

Ben kendim açısından söyledim okumuş olsak dahi böyle cahillerin sözlerini kafamıza takıyoruz elde olmadan. Ama dediğin gibi o kızlardan nefret edenler okumuşta olabilir bakış açısı.
Ben evlenene kadar kaynanamla eltim arkamdan demediklerini yapmadıklarını bırakmadılar şimdide bu sevincimi kursağımda bırakmaya çalışıyorlar ama ben onların yanında daha fazla mutlu mesut durarak patlatacağım onları ki zaten mesudum.
Zaten gitmiyorum fazla umarım onlarda torunu bahane edip evime yerleşmeye çalışmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…