2017 Şubat Anneleri

bi arkadaş ilk gebeliğim çok yoğun kanamalı oldu ama bebeğimi sağlıkla aldım kucağıma demişti Loveali Loveali
bişicik olmaz inşallah üzülme tatlım :) :*
İns kuzum çok şükür kanama alanım geçti yatalak durumdan çıktım şükürler olsun ikili sonucumda iyi çıkar inş ta biraz daha rahat olurum bakalım

Sol alt tarafta üst üste görunen 2 tane beyaz yuvarlak var onlar ayakları onlarin biraz sagina doğru kocaman pipi var nasi görmediniz yaa ben pipiyim diye bağırıyo:KK70::KK70::KK70:

Ama bunu ilk duyuldugunda diyorlar. Gerci benim oglumda tutmuyo. Oglumun 168 mis kalbi. Bu bebisin 130. Kesenin karnimda durdugu yer ve bebisin kesenin icindeki yeri oglumun hep ters tarafi. Makas ve yuzuk testleride hep kiz cikiyo. Buda beni kiz olacagi yonunde umutlandiriyo. Hayirlisi bakalim.
Benimde hepsi kiz cikti ama doktor erkek dedi nasip kismet iste

Hic korkma kuzum brnim sakin korkma icin rahat olsun sag saglim alicaz yavrularimizi kucagimiza cok sukur bugunlere geldik uzulme zorda olsa uzulme bak bebegin sana simsiki tutunmus hicbisiye aldirs etmiyo kanama falan bosver kuzum iyi olunda hic onemli degil bisi
İns canım inş aynen başından beri herşeyi iyi gidiyo şükür bebeğim tutundu kanama da olsa kasılma da olsa tutundu bana Rabbim hayırlısıni gostersin artık hepimize de inş

İns canım inş aynen başından beri herşeyi iyi gidiyo şükür bebeğim tutundu kanama da olsa kasılma da olsa tutundu bana Rabbim hayırlısıni gostersin artık hepimize de inş
Bende o kadar cok biliyorum ki kanamali hamilelik yasayanlar o yuzden rabbime emanet icini ferah tut tedbiri elden birakma daha da yapacak biseyimiz yok zaten tevekkul edecegiz

Benimde hepsi kiz cikti ama doktor erkek dedi nasip kismet iste
Göbek kordonuyla kariştirma ihtimali oldugundan dolayi görseler bile aslinda erken söylemiyolar ama senin dr eminmis demekki o eger göbek kordonu degilse erkek oldugu kesin canm:)

Bak biz bug

16 yaşında doğuma gelen bir kız anlattı ebe arkadaşım. Ikınamıyormuş kız. Kayınvalide demiş ki beceriksiz bu, ben olmasam gerdeğe de giremiyordu kafasına oturdum da bu çocuk da öyle oldu demiş!!! Ben şok. Benim dimağım burada durdu en son
Allah akıl fikir versin ya ne biçim bir zihniyet böyle bu kendide kadın olacak bide anlayış vs nerde en başta olmaz olsun öyle kadın (kayınvalide)

Göbek kordonuyla kariştirma ihtimali oldugundan dolayi görseler bile aslinda erken söylemiyolar ama senin dr eminmis demekki o eger göbek kordonu degilse erkek oldugu kesin canm:)
Kesin demedi bi kac hafta sonra netleşir dedi ama erkek gozukuyor dedi esim de gormus iceriden once dedi ki doktor evde ne var erkek dedim soylemeyim o zaman dedi bende ayy erkek mi dedim kiz bekliyordum o da iki uc kere bakti erkek dedi

Bende o kadar cok biliyorum ki kanamali hamilelik yasayanlar o yuzden rabbime emanet icini ferah tut tedbiri elden birakma daha da yapacak biseyimiz yok zaten tevekkul edecegiz
Aynen tatlım tevekkül ediyorum zaten Rabbim lutfetti elbet yazısını da yazdı zaten hayırlısı neyse onu gostersin inş hepimize de

ay canım maşallah, 5 dakkadır bakıyom daa göremedim.
sağlıkçımısın yoksa, ya da tecrübe mi?
şahin gibi göz var kız sende, tü tü nazar değmiyek:nazar:

X