2017 Şubat Anneleri

aman yarabbi sevi bunu beğendi :KK37:
bu neee barekallah maşallah ballanmı yoğurdunuz bunu pek ciciş saçlara bak :KK15: yerime bol bol öpünüz mıncırınız efenim darısı bana ve tüm isteyenlere olsun inşallah :KK51: saçlara bittim saçlara :süslü:
çok teşekkür ederim darısı senin başına işallah önce sağlıklı sonra da allah gönlüne göre versin.. babası kılıklı baya saçlı doğdu ama şimdi kestirdik çok terliyodu. Oğluşun olursa saçlarda böyle olursa sen kestirme :)
gidicem 1 saate eve ıssıriim biraz senin yerine de:)

ay neye göre benzetiyonuz yaa maşallah, çok kıskandım:nazar:
ben odun gibi bakıyom bakıyom bi baş bi gövde görüyom okadar :))))
Cok guzel yakalamis aslinda dr kafasinin yaninda kollarinida kaldirmiş kafa hizasinda farkedemiyomusun bunuda:halay:

Su kadarını söyliyim kayın pederime müh kaynanam öğretmen eşimin halası eczaci buna rağmen kız çocuklarından nefret ederler.kaynımin kızı oluyor diye onun bebeğine bakmak istemiyorlar. Okumuş luk onemli degil. Bazılarında bakış açısı değişmiyor. Beni bosatacaklardi bu oglanlar oldu diye sustuk at. Şimdi beni aziz é yapıyorlar ama ben unutmam yaşadıklarımı çok şey yaşadım hayattan koptum .Allah ıyiler le karşılaştırın. Bence de çocuğun doğunca mesafenin koy el gibi git gel anlasinlar
okurken ne okuyorum ben böyle dedim yok artık ya pes doğrusu Allah vicdan versin,cehalet bu başka bişey değil. diyecek başka söz bulamıyorum sizin adınıza çok üzüldüm ya...

O z
İns canım inş aynen başından beri herşeyi iyi gidiyo şükür bebeğim tutundu kanama da olsa kasılma da olsa tutundu bana Rabbim hayırlısıni gostersin artık hepimize de inş
man sana korkmayi yasakliyorum bana bak hele ahh ahhh neler cektim var ya dusuk koste cevirdi ugras babam ugras ikinciye kaldim oda tutunamadi gitti ve daha dogum yapmadna ilac tedavisiydi bilmem neydi ani kilo aldim karnimd ayeni dgum yaomis kadin gibi catlaklar var inan bana bid eilerd ebaya buyuyecek karnjm o zaman nolcam kim bilor :KK66:

çok teşekkür ederim darısı senin başına işallah önce sağlıklı sonra da allah gönlüne göre versin.. babası kılıklı baya saçlı doğdu ama şimdi kestirdik çok terliyodu. Oğluşun olursa saçlarda böyle olursa sen kestirme :)
gidicem 1 saate eve ıssıriim biraz senin yerine de:)
ay hadi inşallah :dua: bizimkide babaya çekerse saçlar aynı model olur,biz akdeniz bölgesindeyiz heralde yazın bizimde saçlar gider :110: ye onu ye yerime kokla bi sürü :KK200:
Allah sağlıklı, hayırlı ,güzel ömürler versin ailenizle mutlu, mesut yaşayın inşallah :KK36:

O z

man sana korkmayi yasakliyorum bana bak hele ahh ahhh neler cektim var ya dusuk koste cevirdi ugras babam ugras ikinciye kaldim oda tutunamadi gitti ve daha dogum yapmadna ilac tedavisiydi bilmem neydi ani kilo aldim karnimd ayeni dgum yaomis kadin gibi catlaklar var inan bana bid eilerd ebaya buyuyecek karnjm o zaman nolcam kim bilor :KK66:
Rabbim hepimize hayırlısıni gostersin inş

İns canım inş aynen başından beri herşeyi iyi gidiyo şükür bebeğim tutundu kanama da olsa kasılma da olsa tutundu bana Rabbim hayırlısıni gostersin artık hepimize de inş
Allahin hikmeti iste o ol deyince oluverio hersey..Ben temmuzda hamile kalmayi planliyordum jinekolojiye gttm alttan muayene etti.. alttan muayenede gorulur dimi kese? polikistk var dedi 2 tane antibiyotk verdi ummuyorum hamile olduğumu ne dr sordu ne benm aklima kan testi istemk geldi 1 hafta kullandm ilaclari.. sonra 3 gun kaldi regl e olmadm duzenli olur benmki.. Hemn gttm eczaneden test kiti aldm baktm ben sok.. Tutunmasa benmki de tutunmazdi.. Rabbime emanet yavrularımız. Onun izniyle hicbir sey olmz insallah miniklerimize..

Allahin hikmeti iste o ol deyince oluverio hersey..Ben temmuzda hamile kalmayi planliyordum jinekolojiye gttm alttan muayene etti.. alttan muayenede gorulur dimi kese? polikistk var dedi 2 tane antibiyotk verdi ummuyorum hamile olduğumu ne dr sordu ne benm aklima kan testi istemk geldi 1 hafta kullandm ilaclari.. sonra 3 gun kaldi regl e olmadm duzenli olur benmki.. Hemn gttm eczaneden test kiti aldm baktm ben sok.. Tutunmasa benmki de tutunmazdi.. Rabbime emanet yavrularımız. Onun izniyle hicbir sey olmz insallah miniklerimize..
Aynen canım bende kaç aydır istiyodum olmuyordu kendim klomen çat iğnesi fln kullandım biseyim olmadığı halde ama olmadı sonra eşim i goturduk onda sorun çıktı ve ben ümidi kestim o tedavi olana kadar olmaz dedim esim için kontrole gidecekken ben hamile olduğumu öğrendim gerçekten Rabbim ol desin yeter ki

Aldim kubra ya ama erkek dedi benim cin takvimi nub teorisi ikili testin hcg si falan hepsi yanildi hepsi kiz diyordu doktor erkek dedi
Hayırlı olsun canim. Benim de iki oğlum var çok iyi arkadaş olurlar.şimdi evde TOP kostutuyoeuz
Uzun süre kadindogumda çalıştim tecrübe diyelim:temizlik:
Hadi ya benim kine de bakayım bacim 20 ağustosta gidicem o gün benim doğum günüm ya

X