2017 Şubat Anneleri

Atlatacaksın inşallah pinkim burdada
Öyle kanama yaşayan arkadaşlar var Rabbim yardım edecek inan. Bide 12
Haftadan sonra düşük riski biraz azalıyor ozaman daha bi rahatlarsın inşallah

kızlar bugün 12+5 oldu benim bebişim.
karnım ev kıyafetlerimle epey çıkıyor. hele yemekten sonra 6 aylık gibi oluyorum
göbek deliğimin 4-5 parmak altında elime bir sertlik geliyor son günlerde. bu kese mi oluyor? artık yukarı mı geliyor bebişim? ay çok heyecanlı yaa ben de cinsiyetini öğrenmek istiyorum. gerçi neredeyse eminim kızım olacağına

Öyle yapacağım zaten,kıskanç eltimin 2. Çocuğu olmuyor o yüzden o üzülmesin diye çağirmiyordur:)
Allah annelerimize zeval vermesin

Geçmiş olsun böbrek taşı çok fena, inş gebelik boyunca kalır olduğu yerde.

Amin. Bunlar hep cehalet. Her şeyin başı eğitim. O yüzden özellikle kız çocuklarının eğitimine devam etmesi için, erkenden evlenmemesi için ve biraz dünya görüşü kazanması için elimden geleni yapıyorum. Bir kadın eğitilirse çocuklarını da eğitir. Başka dünya yok cehaleti yeneceğiz en sonunda.

ay inşallah gönlümüze göre versin Rabbim ne diyim
benim görüşe 8 gün kaldı bende erkek bebik delisiyim birde kıvırcık-dalgalı saçları olursa yerim heralde hayırlısı olsun inşallah
ozaman benim oğluşumu görrrmee :)

Eklentiler

• IMG_1863.JPG
    38,8 KB · Görüntüleme: 60
Allah bağışlasın çocuklarını. Yazdıklarında haklısın ve Bencede şanslıdırda etrafında sana kendini eksik hissetirmeye çalışan bir
Çevren varsa istediğin kadar okumuş ol ister istemez sinirleniyorsun.
Evlat ya bide ilk evladım zerre farketmez benim için:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…