2017 Şubat Anneleri

ayy höst yaaa
böyle kadınlar oldukça cahiliyet bitermi acaba

eneeemm resmen 6 yıl önce üye olmuşun.
ben evlenene kadar bu siteden habersizdim.
hoşgeldinn eski üye hamiş dost :)

hoşbuldum :) bende evliliğin arefesinde bulmuştum ve üye olmuştum :) yıllardır hiç yazmadım ama hep o günkü koşullarla ilgili kafama takılan konuları takipteydim :) artık yazayım dedim hep oku oku nereye kadar :)

He ya oyleymis aslinda bende ikili testte gormustum de pek yediremedim kendime umudumu yitirmedim ta ki bugun doktor gorene dek

insan hislerine de güvenemiyo tatlım.
benim de herkes erkek hissediyo ben dahil, çevremde belki bi 30 kişi de öyle tahmin etti.
dr kız olabilir ama net değil dedi, eşim şok.
benim için farketmez ama sanırım o çaktırmadan erkek istiyo.
onun bi an tepkisini görünce de ben üzüldüm, cinsiyeti önemsemiyo sanıyodum.
Allahım en hayırlı sağlıklı bebişleri nasip etsin...

Aman Allahım neler
Duyacak bu kulaklar daha. Yazık vallahi çok üzüldüm kıza,dedim ya kimbilir daha neler vardır bizim duymadiğimiz

ilk bebiş bnmde canm herseye hevesımız var bnde oyuzden merak edıyorum sağlıklı sıhhatlı olsunlar kucagımıza alalımda öğrenırız elbet yaaa
Hic sorma ya kuzum ucuncu gbelik ilk cocugum insaAllah dogarsa ikisi hic dogmadi 5 hftlij dustuler rahim duvari inceligi vardi tutunamadilar hayirlisiyla bi dogsunlarda baska bisi istemeyiz saglikli olsunlar aynen heyecan oluyo bisiler almak etmek ben suan yelek oruyorum suan heves iste fanatik ts liyim yelek oruyorum cocuguma dusun bendeki heyecani hevesi

ay benim çenem durmaz, bak 8 ayda 1000küsür mesaj yazmışım :)
bende 2013te evlendim ama üye değildim, öyle okuyodum dışardan.
üye oluncada abarttım :))

Bana herkes erkek diyodu hamile kaldigimdan beri :) Çin takvimi kız demişti HCG de kız diyo sanırım hayırlı sağlıklı olsun bana Rabbim e hayırlı bi evlat olsun da hiç önemli değil
Aynen oyle canimin ici aynen oyle herseyden onemlisi saglikli ve hayirli evlat olmasi bazilari harbi cehaletten takiyolar cinsiyet mevzusuna ama demiyolar acep saglikli mi hayirli evlat olacak mi Allaha layik kul yetisebilcekmi diye maksat cinsiyeti ustunluk olarak gormeye calismak ama degil saglikli olsunda hiiiccc bisinin onemi yok

Ay amin tabii ben zaten erkek cocuklarina olan duskunlugum ile bilinirim ama butun herkes kiz diyince bende kiz hissetmeye baslamistim bicak makas kiz cikti cin takvimi kiz cikti nub teorisi kiz cikti ikili testte hcg sonucu kiz gosteriyordu hersey kizi gosterirken benim ki pipiyi gosterdi esim zaten yusuf diye seviyordu oglum cok kiz istiyordu o hala inanamiyor kardesinin kiz olacagini dusunuyor

Bende hiç balık yiyemiyorum. Doktorum ocean diye bir balık yağı verdi. Haftada 1 defa kullan dedi ama cesaret edemedim. Semiz otu ye bol bol.
Canm bendede solgar omega 3 var bende öyle düsündum aslinda haftada 2 defa balik yiyin diyolar ya bende 2 defa omega 3 mü alsam diyorm kullananlar var ilk aydan itibaren ama bilemedim

Tabiki de isterken hayırlısı diyoruz sonuçta Rabbim bize lutfediyo erkekse erkeği kızsa kızı hayırlı goruyo ki hakkımızda veriyo sonuçta Rabbim bunu bana lutfetti sağlıklı şekilde kucagima aliyim başka bisey istemiyorum test sonucuydu kanama alanıydı zaten bunlara kafa yorarken bide cinsiyet e yoramam hiç

ay benim çenem durmaz, bak 8 ayda 1000küsür mesaj yazmışım :)
bende 2013te evlendim ama üye değildim, öyle okuyodum dışardan.
üye oluncada abarttım :))

haha olsun iyidir konuşmak,bende biraz adepte olursam ,fısatta bulursam tamamdır o iş :)

ay ne sevimlii, pipişini mi gösterdiii
kıyamam ben onaa
Allahım hayırlı sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin tatlım.
ben de inan çook meraktayım, kız çıkarsa tüm sülale ve arkadaş çevresi şok olacak sanırım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…