2017 Şubat Anneleri

organik hindistan cevizi yağını tavsiye ederim fiyatı da çok pahalı değil faydasını gören de çok oluyomuş..

Mart annelerinden şubat annelerine transfer olmus durumdayim 1 hafta öne gelince beklenen dogum tarihi
ben de her an marta kayabilirim.. bugün kontrole gideceğim bakalım dr haftasına ne diyecek.. :) 11 temmuzda gittiğimde tahmini doğum tarihi 28 şubat gösteriyodu..

hangi doktor gebe bir kadına günde belli miktarda sigaraya izin veriyormuş hayret?
bilimsel olarak ispatlanmış zararı kesinleşmiş birşeyle istatiksel olarak herhangi bir verisi olmayan lazer,x-ray cihazlarını karşılaştırman bayağı garip olmuş.
.ben sayısal değerlere inanırım ona göre yaparım değerlendirmelerimi tabi burda kendimden bahsediyorum anlıyorsun ya?
neyse aynı fikirde olmak gerekmiyor belli ki sözlerim dokunmuş dokunmaması garip olurdu zaten canım.

ben de her an marta kayabilirim.. bugün kontrole gideceğim bakalım dr haftasına ne diyecek.. :) 11 temmuzda gittiğimde tahmini doğum tarihi 28 şubat gösteriyodu..
Tam sınırdasin sen benimde son adet tarihim belli degil usg a göre hesaplaniyo ilk gittigimde 1 hafta geri cikti sdiki hesabimizdan hep ona göre hesapladm ama sonrakiler hep 1 hafta ileri ve istikrarli bi sekilde takip ediyodu diye beklenen dogum tarihide öne attı

Ben çok inanmasam da gene de merak edip bakmıştım Çin de Rus da kız dedi ama doktorum erkeğe benziyor dedi yani bakın ama çok da inanmayın gene de

Ben hiç inanmıyorum. Çin kız dedi, Rus ise erkek. Doktorum ise kıza benziyor dedi haftaya hayırlısı ile kesin söylerim dedi :) Sağlıklı olsunlar da gerisi önemsiz.

ay ben de hatırlamıyorum son adet tarihimi o yüzden de dr ne derse ona göre güncelliycem tahmini doğum tarihini öyle olunca da belirsizlik artıyo.. sağlıklı olsun da şubat ya da mart fark etmez..

Hahahahah kizlar cin takvimi erkek diyo rus takvimi kiz yuzukle baktik karnimda oda erkek bakalim hangisi cikicak acayip merak ettim hayirlisi haftaya cuma 12+4 gunluk olucaz ins tahmin yuruturuz dr ablasiyla

yüzük mü o nasıl oluyor?
Ya eskiler hamile kadin sirt ustu yatiyomus iste kim bakiyosa karninin ustunde yuzuk tutuyomus zincirle eger yuzuk daire cizerse kiz zit yone giderse erkekmis yuzuk alyans olacak ama neyse iste bende inanmiyom zati ama heyecan merak anam bu merak ne akdar kotuymus yaaavvv meraktan her seyi yapiyoz

ahhaha aynen
koşa koşa içerden alyansımı getirmiştim ama başkasının yapması gerek deyince kaldım öyle neyse başka bahara
eğlence olsun zaman geçsin işte maksat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…