2017 Şubat Anneleri

Ya kübra kız olsun sanaçok dua edicem çok meraklısı ablam da rüyada iki kızım olduğunu görmüş. Sağlıklı eli yüzü düzgün hayırlı Saliha uzun ömürlü bi kızım olsun.bak sim di çok meraklandırmadan. Gerçi 15 gün sonra gidecem ama çok ya bu 15 gün. Bi de %kaç tutuyor bu teorem

nasıl anlıyorsunuz kübra? bikaç defa denk geldim ben bebeği fark edene kadar gözüm çıktı siz cinsiyet tahmini yapıyorsunuz :KK70:
kaç haftalık olması gerekiyor bana da yapabilir misin?

O ALTTA KUYRUK GİBİ BİŞİ VAR O YUKARDA OLURSA ERKEK AŞAĞIYA BAKARSA KIZ ONA GÖRE İŞTE AMA CIKIYO YANI

Ya kübra kız olsun sanaçok dua edicem çok meraklısı ablam da rüyada iki kızım olduğunu görmüş. Sağlıklı eli yüzü düzgün hayırlı Saliha uzun ömürlü bi kızım olsun.bak sim di çok meraklandırmadan. Gerçi 15 gün sonra gidecem ama çok ya bu 15 gün. Bi de %kaç tutuyor bu teorem

ET CANIM ET AMA DOKTOR CINSIYETI SÖYLEYINCE BANA KESIN SÖYLE GENELDE SÖYLEDIKLERIM CIKTI DOKTORLA AYNI HATTA YENGEME DOKTOR ERKEK DEDI BEN ISRARLA KIZ DEDIM DOĞDUGUNDA ÖĞRENDILER VE KIZ OLDU

Ya eskiler hamile kadin sirt ustu yatiyomus iste kim bakiyosa karninin ustunde yuzuk tutuyomus zincirle eger yuzuk daire cizerse kiz zit yone giderse erkekmis yuzuk alyans olacak ama neyse iste bende inanmiyom zati ama heyecan merak anam bu merak ne akdar kotuymus yaaavvv :KK66:meraktan her seyi yapiyoz :KK66:

Daire çizerse kız değil canım , daire çizerse erkek sağa sola giderse kız. Benim de kız çıkmıştı ve tuttu. Ayrıca ilk kendi kendime yaptım sonra da eşim yaptı ikisinde de garip Bi şekilde sağa sola sallandı. Göbeğimden çekip başka bişeyin üzerine tutuyorum kımıldamıyo bile ama göbüşe gelince sağ sol:KK66:

ET CANIM ET AMA DOKTOR CINSIYETI SÖYLEYINCE BANA KESIN SÖYLE GENELDE SÖYLEDIKLERIM CIKTI DOKTORLA AYNI HATTA YENGEME DOKTOR ERKEK DEDI BEN ISRARLA KIZ DEDIM DOĞDUGUNDA ÖĞRENDILER VE KIZ OLDU
Ya ciddi misin ee bu erkek fatma mi oldu şimdi yenge de hep erkek kıyafeti hazirlamistir.kız evlat candir.herkes diyo bana kız doğru kesin diye bakalım az kaldı inşallah. Vitrinlerde kız çocuk elbisesi görünce içim gidiyor.ha bire ablamın kızına alıyorum. Öyle gideriyorum hasretimi.

ahhaha :KK70: aynen
koşa koşa içerden alyansımı getirmiştim ama başkasının yapması gerek deyince kaldım öyle o_O neyse başka bahara
eğlence olsun zaman geçsin işte maksat :anneadayı:

Kendin de yapabilirsin canım ben önce kendim yapmıştım sonra eşim yaptı ikisi de aynı oldu. Sağa sola gidip gelirse kız daire çizerse erkek ama. Yüzük kızımı bildi yani:KK66:

O ALTTA KUYRUK GİBİ BİŞİ VAR O YUKARDA OLURSA ERKEK AŞAĞIYA BAKARSA KIZ ONA GÖRE İŞTE AMA CIKIYO YANI
son gittiğimde 8+4'tü hastanenin elektrikleri kesilmişti bi ultrason görüntüsü aldık ama öncekiler gibi net değil baktımda göremedim ya başını-totosunu :KK43:

Daire çizerse kız değil canım , daire çizerse erkek sağa sola giderse kız. Benim de kız çıkmıştı ve tuttu. Ayrıca ilk kendi kendime yaptım sonra da eşim yaptı ikisinde de garip Bi şekilde sağa sola sallandı. Göbeğimden çekip başka bişeyin üzerine tutuyorum kımıldamıyo bile ama göbüşe gelince sağ sol:KK66:
Yoo bunu eskilerden birisi dedi ve hepde dogru cikmis dair kiz zit kutup erkek diye

bişey söyliyim mi o_O korktum ben ya :S
hava akımı olmayan bi odaya girdim kapı pencere kapalı hafif elim titriyordu onun kımıltısı vardı derken birden soldan sağa doğru daire çizmeye başladı. nasıl oluyo ki bu :KK51: çok ilginç.

Be
:KK70:
Kendin de yapabilirsin canım ben önce kendim yapmıştım sonra eşim yaptı ikisi de aynı oldu. Sağa sola gidip gelirse kız daire çizerse erkek ama. Yüzük kızımı bildi yani:KK66:
nimkide ayni esimdede bendede ayni cikti kuzum vallahi esimle gulme krizine girmistike sim kendi gobegindede yapti tik uok esimde kimildamadi bende ohoooo saga sola gide gele gide gele ayy gulmektende biside diyemedim esime acayip komukti yaaa

Canım bende eskilerden duydum sonra da internete bakayım var mı böyle bişey diye internette de sağ sol kız daire erkek yazıyodu. Diyorum ya benimkini Dr da teyit etti:KK66:)
Hahahahha desene en dogrusu dr demesini beklemek napalim sabretmek lazim :KK66: ayy bide edbilsekkk merak iste :KK66:

Yoo bunu eskilerden birisi dedi ve hepde dogru cikmis dair kiz zit kutup erkek diye
anlaşıldı beni 4. ayın ultrason sonuçları paklayacak :halay:

bişey söyliyim mi o_O korktum ben ya :S
hava akımı olmayan bi odaya girdim kapı pencere kapalı hafif elim titriyordu onun kımıltısı vardı derken birden soldan sağa doğru daire çizmeye başladı. nasıl oluyo ki bu :KK51: çok ilginç.

Aslında ilginç değil çünkü altının kendine özgü yaydığı Bi enerjisi var. Mesela erkeklere haram denmesinin sebebi erkek teniyle etkileştiğinde kadınlık hormonunda artış yapması. O enerjinin bizim hormonlarla etkileşiminden kaynaklı sallanabileceğini düşünüyorum ben. Olamaz mı , olabiliiiiirrr:KK66:

X