2017 Şubat Anneleri

Ayy maşallah benim dümdüz ya alt karın tarafı hafif şiş 51 kilo ile hamile kaldım şimdi 1.5 kilo da vermisim hemencecik Karnım büyüsün istiyorum yaa

Bencede giydiğinin etkisi büyük. Göğüs altından büzgülü şeyler normal göbüşü bile büyük gösteriyo. Sağlıkla gelsin inşallah bebişlerimiz. Önemlisi o.

Ama ben kızımdada çok fena şişmiştim gören ikizmi diyordu kızım erken doğdu 36 haftalık 3900 doktor şok oldu doğumdan sonra kontrole gittiğimde göbeğim aynen duruyordu doktor biz burada bitane daha vardı unuttuk mu içeride acaba dedi aradan 3 yıl geçti 30 kilo verdim mayısta tatile sıfır göbekle incecik bir belle gittim sonrası durum bu işte yine şişip 3 yılda anca kendime gelirim herhalde

kaç kilosunuz ben 71 kiloyla hamıle kaldm sanırım hala aynıyım zayıflamam lazımmmm

şu anda 48 kiloyum, boy 1.64 .kilo almak için spora bile gitmişliğim var ama kemik yoğunluğum çok az benim, zafiyet geçirecekmişim gibi duruyorum.
kemik yoğunluğunuz fazladır belki, yengem de kendimi bildim bileli 70 kilo civarlarında ama fazlası yok kadının fiziği çok düzgün kemikleri kalın olduğu için kilosu yüksek çıkıyor

valla bende böyleyim yaaa :) eşim normal badi olmuyo dıe heveslenmıs bırsuru hamıle badisi almış :) soruyolar bende nazar değer die 4 aylık dıyorum

ben geçen hafta havaalanında sıkıntı yaşadım kağıt istediler inanmadılar ilk bankonun arkasından adam fırlayıp kaç aylık hamilesiniz dedi 3 dedim yani tam kaç hafta izin kağıdı var mı yanınızda dedi eşim bankonun arkasında oturan adam fırladı ya bu ne böyle diyor ne yapayım dedim sonra güvenlik hostesler hepsi tek tek sordu 3'e inanmıyorlar diye 4 dedim bende ne diyeceğimi şaşırdım dönüşte bol bir badi giydim çok dikkat çekmesin diye yoksa uçağa binmek için izin kağıdı isticekler diye korktum valla

avm kapılarından geçmek zararlı mı

Kızlar bu arada folik asiti bıraktım. Doktor elevit diye multivitamin verdi. Gebeliğin sonuna kadar kullanacakmışım. Bu ilacı kullanan başka birileri var mı?

Kızlar bu arada folik asiti bıraktım. Doktor elevit diye multivitamin verdi. Gebeliğin sonuna kadar kullanacakmışım. Bu ilacı kullanan başka birileri var mı?

Elevit ile ilgili bi araştır istersen canım artık elevit pek kullanmıyor hamileler. İçinde domuz jelatini olduğunu firma da kabul etmiş, onun yerine decavit veriyor artık doktorlar. Bu konuda hassassan Bi sor derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…