2017 Şubat Anneleri

Günaydın kızlaar :KK73:
15.ci haftaya girdim..
Bugün kendimi enerjik ve daha pozitif hissediyorum.
İnşallah şu üzerimdeki yorgunluk hissi artık yavaş yavaş geçiyordur. :KK75:

Doktor kontrolüme son 1 hafta kaldı. Benim gibi gün sayanlar için su gibi geçsin bu günler :KK36:

@perihan08 ,tatlım hem ikiz hem biri kız diğeri erkek... Harika bir haber bu. Sağlıcakla kucağına alırsın inşl:KK74:

Tatlım sen de dün dr.a gitmişsin,kanama alanı geçmiş çok şükür. Hadi gözün aydın :KK19:
Bebek hareketlerini hissediyorum demişsin ama ilk gebelikte bu kadar erken hissedilemez gibi. Üstelik seğirme gibi olmuyor pek. Bildiğin pıt pıt bir şey vuruyor. Çok değişik. Bak tam hareketleri başladığında bir karşılaştırma yaparsın :KK36:

Ben de çook merak ediyorum bu aralar :))

Aa çok geçmiş olsun canım. Deprem korkutmuştur muhtemelen seni. Doktora gitsen bile bir şey yapamaz ki. Bugün bol bol istirahat et,yarına toparlanırsın inşallah.:KK50:
Sağol canım çok şükür geçmiş ilaca devam dedi ama buna da şükür hareketleri ben hissediyorum demedim bisey pıt ediyo gidiyo gibi ama bebek mi gaz mi bilmem dedim Dr da hissedemezsin daha dedi :) burda da konusu geçince sakasina dedim hissediyoz işte anayiz biz diye :) yoksa daha öyle belirgin bi his yok yani :)

iyi yapıyo boşver biizim kıymetimiz yok ya benım psıkolojımı cok bozdu hamılelık

hayırdır canım?
bi sıkıntı yok inşallah.
yani kociş kavgasıysa biz gün aşırı alışığız :)
duyarsızlaştık artık.
naapalım hormonlar deyip geçiyom ben.
sen de takma, herüfler anlamıy zaten :p

Ankaralı güzel anne adaylarıı :)

Hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz acaba??
Ben ilk doğumumu medicalpark ta yaptım ama biraz sıkıntılı oldu doktorum son haftamda ordan ayrıldı vs vs.. şimdi yine doktor ve hastane arayışındayım :110:
Sincan koru Hüseyin hocaya gidiyorum bende

hayırdır canım?
bi sıkıntı yok inşallah.
yani kociş kavgasıysa biz gün aşırı alışığız :)
duyarsızlaştık artık.
naapalım hormonlar deyip geçiyom ben.
sen de takma, herüfler anlamıy zaten :p

anlamıcaklarsa yapmıcaklar abı gun sayıyodu ne zaman cocuk yapıcaz dıye al yaptık şimdi de bizi anlayan yok bıdaha da yaparım

dişim ağrıyor :KK61: halbuki 8 dolgu yaptırmıştım kışın ve kontrollerimi olmuştum :KK61:
Gecmis olsn cok zor dis yaa ben cok cektm disten ama dolgu bende hic ise yaramadi dolgilarm curudu mecbur kanal tedavisi yapildi onlara tek tek en son hamileligimi ogrenmdn 1 hafta once yaptrmstm daha yapilcklar vardi insallah bana da cektrmez

Kızlar bu arada folik asiti bıraktım. Doktor elevit diye multivitamin verdi. Gebeliğin sonuna kadar kullanacakmışım. Bu ilacı kullanan başka birileri var mı?
folici ben de çoktan bıraktım. hamilelikten 3-4 ay önce başlamıştım zaten.
bana decavit ve gyno ferro senol verdi doktor.
decavit de çok zor içmesi ya. içtikten sonra ya akşamında ya sabahında istifra ediyorum:bicak:

Kızlar doktor bana elevit i haftada 1, gyno ferro her gün , bir de haftada bir balık yağı verdi. Bu şekilde kullanan var mı?

anlamıcaklarsa yapmıcaklar abı gun sayıyodu ne zaman cocuk yapıcaz dıye al yaptık şimdi de bizi anlayan yok bıdaha da yaparım

aman seninki bak yine istiyormuş, benimkini iki senede zor ikna ettim çocuk için.
hazır değilmiş paşa. hazır olduğunda ben artık 40 ımı bulurdum.
ilk haftalarda progestan alerji yaptı, ilk zorlukta hemen ikincisi mi asla dedi ya.
biz çamurdan bunlar odundan mı yapılmış nedir.

Kızlar folik asiti ne zaman bıraktınız? bazı sitelerde 12. haftanın sonunda, bazıları da 13. haftanın sonunda diyor.

Bana da bırak dedi doktorum 12+2 yim ben de

o kadar kötü mü ki ya ben nası içicem daha vermedı de

Ben hap içmeyi sevmiyorum ondandir belki de :KK12: bebeğim için napim diyip yutmaya çalışıyorum :KK49:

çok zor günde birer tane tok karna içiyosun demi canım sen hangi saatlerde alıyorsun

Ben akşam yemeğinden sonra içiyorum canım allahtan bir tane ve aç tok farketmiyor

benim hala belli olmuyor yahu, ilk zamanlar var gibiydi ama şişlikmiş ya da kilo vermişim
özellikle avmlerde kontrol noktalarından hamileyim geçemem diye açıklama yapmak zor oluyor.:bicak:
hamile pantolonu ben pimpirik arkadaşım sayesinde daha 6 haftalıkken almakla kalmadım bir de giydim. :KK70: ay hala aklıma geldikçe gülüyorum, beli olmadığı için çekiştirip durdum dışarıda. :skandal:

Hahahahaha :halay::halay: valla benim az bir göbek vardı şimdi kocaman oldu giymek farz oldu artık:anneadayı:

aman seninki bak yine istiyormuş, benimkini iki senede zor ikna ettim çocuk için.
hazır değilmiş paşa. hazır olduğunda ben artık 40 ımı bulurdum.
ilk haftalarda progestan alerji yaptı, ilk zorlukta hemen ikincisi mi asla dedi ya.
biz çamurdan bunlar odundan mı yapılmış nedir.

aynen canım dasinirlerim bozuluyoo aman dökmeyım içimi çok dertliyim çokkkkk :KK12:

Hahahahaha :halay::halay: valla benim az bir göbek vardı şimdi kocaman oldu giymek farz oldu artık:anneadayı:

benim de çıksa bir an önce, memleketlere gitme zamanı geldi..
iki senedir gelin de pek kuruymuştan sonra, göbeği de hiç çıkmamış laflarını dinleyeceğim şimdi. yastık mı doldursam ki.
ya sabır çekmeye başlayayım bari şimdiden.

X