2017 Şubat Anneleri

kız gorunuyor canım
farklı sitelerde farklı gösteriyor herhalde canım.
şimdiye kadar hep kız gösteriyordu, sabah da başka bir sitede erkek görmüştük.
doktor da büyük ihtimal erkek dedi ama bende de bir şüphe var, arkadaşıma 5 ay bitene kadar erkek dediler kız olduğu çıktı.
o yüzden içim gidiyor ama %100 olana kadar hiçbir şey almayacağım.

Bağımlılık yapıyor yaaa :confused:

Tatlım benim akşam yemeklerinden sonra oluyor sade soda iyi geliyor bana.

Valla benim de çıktı :confused: dün alışverişe gittim satıcı adam bildi hamile olduğumu şok oldummm :rolleyes:

Haftaya gidip hamile pantolonu alacağım. Hem göbeğim şiş hem de alt tarafı azıcık şişti sanki :KK9:
benim hala belli olmuyor yahu, ilk zamanlar var gibiydi ama şişlikmiş ya da kilo vermişim
özellikle avmlerde kontrol noktalarından hamileyim geçemem diye açıklama yapmak zor oluyor.:bicak:
hamile pantolonu ben pimpirik arkadaşım sayesinde daha 6 haftalıkken almakla kalmadım bir de giydim. :KK70: ay hala aklıma geldikçe gülüyorum, beli olmadığı için çekiştirip durdum dışarıda. :skandal:

benim hala belli olmuyor yahu, ilk zamanlar var gibiydi ama şişlikmiş ya da kilo vermişim
özellikle avmlerde kontrol noktalarından hamileyim geçemem diye açıklama yapmak zor oluyor.:bicak:
hamile pantolonu ben pimpirik arkadaşım sayesinde daha 6 haftalıkken almakla kalmadım bir de giydim. :KK70: ay hala aklıma geldikçe gülüyorum, beli olmadığı için çekiştirip durdum dışarıda. :skandal:

bende aldım iki tane ikisi de çamasır suyu oldu yaa :KK43: ben eskittim bile yenılerını alıcam çok rahat oluyom

bende aldım iki tane ikisi de çamasır suyu oldu yaa :KK43: ben eskittim bile yenılerını alıcam çok rahat oluyom
aman yazık olmuş pantolonlara. bundan sonra ben de giyeceğim. pantolonlarımdan sadece biri rahat oluyordu diğerini de çıkaracağım onlarla idare ederim bir süre.

Kızlar herkes doğum yakın mı ne zaman izine çıkıyorsun diyor 8.haftada bi çıktı göbüş bu şekildeyim 2.çocukta hemen çıkıyormuş diyorlar ama ilerleyen ayları düşünemiyorum işyerinde masaya yanaşmam mümkün olmayacak sanırım :110:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    37,2 KB · Görüntüleme: 75
valla bende böyleyim yaaa :) eşim normal badi olmuyo dıe heveslenmıs bırsuru hamıle badisi almış :) soruyolar bende nazar değer die 4 aylık dıyorum :halay::halay:

X