2017 Şubat Anneleri

Kızlar folik asiti ne zaman bıraktınız? bazı sitelerde 12. haftanın sonunda, bazıları da 13. haftanın sonunda diyor.

Kızlar merhaba. Miniğimi gördüm bugün. 12+6 olmuşuz. Ense kalınlığı gayet iyi çıktı. Doktor kıza benzetti ama emin olamadı. Haftaya %100 söylerim dedi. Haftaya ikili testin kan sonuçlarına bakıp İnşallah kesin cinsiyet söyleyecek. Miniğim öyle pozlar verdi ki doktor tıp literatürüne girer bu resimler dedi:) Allahımıza sonsuz şükürler olsun

Maşallah minişe:) gözünaydın hep böyle güzel haberler alırız inşallah:) fotoğraflarını alsaydın ya o pozların. Doktorum bana 4-5 tane verdi bu sefer farklı farklı pozlarıyla:)

Günaydınlar kk hamişleri.Ben de13+4 haftalık hamileyim.20 aylık kızım var.ilk hamileliğimde şekerim çıkti.diyetle düzelmedi.İnsülin kullandim.Bu yüzden şeker yüklemem 9.haftada yapıldı.yine şekerim çıktı ve insüline başladım.geçen hafta rahim ağzına dikiş atıldı.Etrafımdaki insanların tepkilerinden bıktım artık.insülun kullsndıımı öğrenenler neden insüline başladın hap kullansaydın ya(sanki hamilelikte kullaniliyor). Hamileyken diyet mi olur(bıyık altından kıs kıs gülmeler). Ye bişey olmaz(mısır, pirinç pilavı, karpuz.... vs gibi şeker orani yüksek gıdalar veya paket bisküvi)Bıktım artık.İnsan içine çıkasım gelmiyor.Rahim ağzımda dikiş olduğu için sürekli enfeksiyon riski var.Bol su içmem lazim.Ve gittiğim yerlerde tuvalet kağıdı, tuvalet gibi şeylerin hijyeni çok önemli.Hassasiyetimle dalga geçmeler(üstüne düştükçe tersi olur.Bizim hamileliğimizde sorun olmadı ya sen abartıyorsun.)Ki ben ilk hamileliğimu 21+ 6 günlükken erken doğumla sonland~rmak zorunda kaldım.gGeceler boyunca ağladım. Deptesyona girdim.Şu anki kızımı da kolay kucağıma almadım.Evde kapana kapana depresyona girdim...Rabbim kimsrye evlat acısı yaşatmasın.
Bende de çıktı şeker diyet yaptım ama kimsenin lafına bakmadım ohh ne güzel 8 kilo aldım sadece millet çatlıyor kilo almayan hamile görünce boşversene ya millet mi sorumlu senin hayatından.

Kızlar merhaba. Miniğimi gördüm bugün. 12+6 olmuşuz. Ense kalınlığı gayet iyi çıktı. Doktor kıza benzetti ama emin olamadı. Haftaya %100 söylerim dedi. Haftaya ikili testin kan sonuçlarına bakıp İnşallah kesin cinsiyet söyleyecek. Miniğim öyle pozlar verdi ki doktor tıp literatürüne girer bu resimler dedi:) Allahımıza sonsuz şükürler olsun

resım yok mu yuklesene :)

maşallah canım .... hayırlısını nasip etsin sana allah ..

the ilknur aynen decaviti görünce öğürüyorum benimde demir hap olarak ama içemiyorum ya çin işkencesi yapıyorum kendime demin ekmek içinin içine koyuyum dedim yok olmuyo olmuyo içemiyorum serum falan mı istesem:cry::mad::KK61:

Revna Revna ayyy sardım şu derdim var a bu elif ne obsesifmiş ben rahatlamak yerine sinir oldu tokatlayasım geldi :olamaz: çalışamıyorum okumaktan :KK48:

yazık yaa acıyorum ben o kıza.
eşi onu o hale getirdi, bi yarım akıllı kocası var zavallının.
nerde sinir olduğu şey varsa onu yapıyo, kız da paranoyaya bağladı garibim...

Ankaralı güzel anne adaylarıı :)

Hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz acaba??
Ben ilk doğumumu medicalpark ta yaptım ama biraz sıkıntılı oldu doktorum son haftamda ordan ayrıldı vs vs.. şimdi yine doktor ve hastane arayışındayım :110:

yok canım ya annesinin ismini istemiyor. kız olursa mutabıkız zaten isim konusunda ama erkek olursa iş karışıyor. ikiz kızlarımda hepsini benim istediğimi koyduk. erkek de benim istediğim olacak diyor. ondan. ama ben bir şekil yolunu bulurum gibi geliyor :))

hmm ozaman durum değişir.
adam haklı 2 kızı birden sen koymuşun.
bırak yazık erkeği de o koysun.

the ilknur aynen decaviti görünce öğürüyorum benimde demir hap olarak ama içemiyorum ya çin işkencesi yapıyorum kendime demin ekmek içinin içine koyuyum dedim yok olmuyo olmuyo içemiyorum serum falan mı istesem:cry::mad::KK61:
Canım ya zor yani ben demiri icebiliyorum tadini almamaya çalışıyorum. Decavit içerken de ağzıma su alıyorum o suyun içine atıyorum hapı sonra yine su. Öyle gidiyor ancak

Kizlar dr dan geldim bende simdi..Cok sukur saglikla gordum ya onu baska sey istemem..:nazar: Bebisim kaydiraktan kayar gibi zip zip zipliodu :KK51: Ense kalinligina 1.1 mm dedi ikili test vermedim.. Balik ve yumurta yiyemiyorsan Efa daily kapsul alabilirsin dedi..

Kizlar dr dan geldim bende simdi..Cok sukur saglikla gordum ya onu baska sey istemem..:nazar: Bebisim kaydiraktan kayar gibi zip zip zipliodu :KK51: Ense kalinligina 1.1 mm dedi ikili test vermedim.. Balik ve yumurta yiyemiyorsan Efa daily kapsul alabilirsin dedi..

Gözünaydın canım ayynıı benimki:) benim minişim de ayaklarını bana vurup kendini yukarı kaydırıyo sonra hooooopppp aşşşaaaa:) sanırım aynısı oldu sana da maşallah:)

Gözünaydın canım ayynıı benimki:) benim minişim de ayaklarını bana vurup kendini yukarı kaydırıyo sonra hooooopppp aşşşaaaa:) sanırım aynısı oldu sana da maşallah:)
Evet cnm benmde direk aklima sen geldn bak kese duvarina koyms ayaklarini yukari asagi kaydiriodu kendini kubra5505 kubra5505 bi yorum bekliore senden simdi cnm..

Eklentiler

• IMG-20160803-WA0000.jpeg
    IMG-20160803-WA0000.jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 68
X