2017 Şubat Anneleri

Eklentiler

• IMG_20160803_123330.JPG
    IMG_20160803_123330.JPG
    14,7 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG_20160803_122805.jpg
    IMG_20160803_122805.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_20160803_124538.JPG
    IMG_20160803_124538.JPG
    61 KB · Görüntüleme: 93
Ankaralı güzel anne adaylarıı :)

Hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz acaba??
Ben ilk doğumumu medicalpark ta yaptım ama biraz sıkıntılı oldu doktorum son haftamda ordan ayrıldı vs vs.. şimdi yine doktor ve hastane arayışındayım :110:
Ankarada dr bulmk cok zor bence bi de uzaklik önemli mi o var ben nato yolunda oturuorum yakn olmasi onemli benm icin muayeneye natomete gdiorum ama dogumu cebeci tipta düşünüyorum ozel istemiyorum..

Günaydınlar kk hamişleri.Ben de13+4 haftalık hamileyim.20 aylık kızım var.ilk hamileliğimde şekerim çıkti.diyetle düzelmedi.İnsülin kullandim.Bu yüzden şeker yüklemem 9.haftada yapıldı.yine şekerim çıktı ve insüline başladım.geçen hafta rahim ağzına dikiş atıldı.Etrafımdaki insanların tepkilerinden bıktım artık.insülun kullsndıımı öğrenenler neden insüline başladın hap kullansaydın ya(sanki hamilelikte kullaniliyor). Hamileyken diyet mi olur(bıyık altından kıs kıs gülmeler). Ye bişey olmaz(mısır, pirinç pilavı, karpuz.... vs gibi şeker orani yüksek gıdalar veya paket bisküvi)Bıktım artık.İnsan içine çıkasım gelmiyor.Rahim ağzımda dikiş olduğu için sürekli enfeksiyon riski var.Bol su içmem lazim.Ve gittiğim yerlerde tuvalet kağıdı, tuvalet gibi şeylerin hijyeni çok önemli.Hassasiyetimle dalga geçmeler(üstüne düştükçe tersi olur.Bizim hamileliğimizde sorun olmadı ya sen abartıyorsun.)Ki ben ilk hamileliğimu 21+ 6 günlükken erken doğumla sonland~rmak zorunda kaldım.gGeceler boyunca ağladım. Deptesyona girdim.Şu anki kızımı da kolay kucağıma almadım.Evde kapana kapana depresyona girdim...Rabbim kimsrye evlat acısı yaşatmasın.
çok geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın inşallah.
insanlar çok tuhaf, ne konuşacaklarını bilmiyorlar, özellikle yaşlı teyzeler bir akıl onlarda var sanıyorlar. (benim annem dahil buna :KK70:)
kişi kendinden bilir işi derler, kendileri hamileyken gereksiz yere çok naz yaptılar herhalde herkesi kendileri gibi sanıyorlar.

X