2017 Şubat Anneleri

Günaydınsss kızlar keseyi görenlere ne mutluu darısı bizlerin başına ben çok tırsıyorum bugün acile gidip kan vericem değerim yükseliyor mu diye pazartesiye kadar dayanamıycam sanırım
inşallah görürsün tatlım allah yardımcın olsun

Ayy hayirli ugurlu olsun,saglikla kucagina al insallah. Bi de ben gorebilsem keseyi de rahatlasam Allahim... :)

Kizlar ilk zamanlarda kasik agriniz var miydi cok? Sukur kanamam yok,Allah korusun ama ara ara regl oluyormusum gibi agri geliyor.

Çok teşekkür ederim yanıtladığınız için.Cumartesi doktora soracağım bakalım tutma derse bırakırım orucu mecburen. Salı günü duyulacakmış kalp atışı çok heyecanlıyım ben de

Hamilelikten önce içiyordum ben folik asit. Şimdi vinalac immunitum diye bir vitamin verdi içerisinde folik de varmış ama sadece folik yeterli değil artık sanırım

Kizlar ilk zamanlarda kasik agriniz var miydi cok? Sukur kanamam yok,Allah korusun ama ara ara regl oluyormusum gibi agri geliyor.
Benim test yapmadan önce kasıklarımın yukarısına doğru bir hareketlilik Vardı.Hafif batmalar şeklindeydi. Başka da bir şey yok

Çok teşekkür ederim yanıtladığınız için.Cumartesi doktora soracağım bakalım tutma derse bırakırım orucu mecburen. Salı günü duyulacakmış kalp atışı çok heyecanlıyım ben de
Ay hadi insallah ilk sen mi duymus olcaksin kalp atislarini rabbim yardimciniz olsun darisi basikiza insallah....

kızlar ben daha hiç bişi kullanmadım cumartesi günü kan testi yaptırdık hcg 307 çıktı doktora gösterdik haftaya gel ultrasonda bakalım dedi.cuma günü gitcem doktora sormadan da folik asit kullanmadım.Kullanmaya başlamalımıyım sizce doktor muayene mi mi bekleyeyim

Hayırlısı olsun canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…