2017 Şubat Anneleri

Canım çok geçmiş olsun rabbim evladını sana bağışlasın yorma kendini dinlen iice bir şey olmaz inşallah

Haha şaka gibi gerçekten bende çok heves ediyorum öyle hamilelere ya bi kaç arkadaş geçen yıl doğumyaptı onlarda öyleydi gezmeler yemeler içmeler ben işe zor gidiyorum geliyorum ölüm geliyor ki izin kullandım rapor aldım vs bir ayı öyle geçirdim

Haftalar sonra korkarak ta olsa az dışarı çıktım bi iki bisey aliyim giymeye diye kendi kiyafetlerim sıkıyo hep lastikli birşeyler aliyim diye çıktım inş bisey olmaz tedirginliği içinde dolaştım ama kabine girdim çıktım öğürmekten bi hal oldum parfüm kokusu ter kokusu iyyyyyyy eşime dedim çabuk şunları al gel çıkıyorum ben dedim çok kötü oldum ne zaman duzelcez acaba sabah bulantıları bitti aksam üstü basliyo 4-5 gundur hergun yeni bisey şaşırdım kaldım

Ayyy kiz ne iyi olurdu heee

Benim etrafımda dökülmeyenler var ... Anca geziyolar hemide topuklularla ben nerde lastik var geçiriyorum ayağıma rahat edeyim diye
Uyyyyyyhhhh topuklumu didin sen abbbooooovvvvv ben duz taban ne varda giyiyorum midemi anlatmiyorum bile ozaman bu topikyeki herkesin kizi olacak heo bana oylr diyolar cok bulanti kizda oluyo diye benm arksdasta bnm gibi surunuyodu ama erkek doguracak bi haftaya anaaammm millete baksak bu topik kiz bebekle dolup tasmis deriz biz daha demin dediler delirttielr beni

Bende bende ((

Benimde etrafımda var. Her hamilelik ayni değil işte bizler zorlu geçirenlerdeniz maalesef
Oğlumda da böyleydim ((

Gecmis olsun
Nasılsıniz kızlar bugun
Bol mide bulantılı ve halsiz sen?

Bende markette aynı oldum eve zor düştüm.

6 ay oğlumda mide bulantısı yaşadım serumlarla beslendim şuan cinsiyeti belli değil ama kız olabilir yine midem sürekli bulanıyo ne kadar yemek o kadar rahatlıkkkk

Bence alakası yok Yengem 2 kız dgurdu hamile mi değil mi belli değildi 3. Erkekti onda da bi gün sadece buzdolabı sildi kokuyo diye ve kahve kokusu etkiliyordu o kadar hep diyodum keşke sen gibi olsam diye olmadı

Loveali ayynı been :)
Dün avmye gittik mağazanın birinde 2 tur attım.
Bulantı halsizlik bi bastırdı.Hadi gidek dedim.Eşim şok.
Daa şimdi geldik dedi ama nafile duramıyom ayakta.
Artık gönlü olsun diye sinemaya gidek bari orda otururum dedim.
Buzdevrini izledik o vesileyle uyukladım:)

Ben sinemaya gitmeyeli 2-2.5 sene olmuştur bu günleri iyi değerlendirin.

Normal de eşim e cikarmiyon derdim hep şimdi hadi hadi diyerek geri geliyorum bide riskim var diye zaten tedirgindim ustune kabin beni hepten dışardan soğuttu

Allahım biz de normal insanlar gibi aşkla yemek pişirip, iştahla yiyelimmm..
Ziv ziv mağaza gezip yorulmayalım.
Nolur nolur, amin amin
Mağazayı da istemiyom yemek pişirip yiyebiliyim suanlik o bile yetecek bana

Konuyu mune açtıgı için ilk sayfada güncelleme yapılamıyor bildiğim kadarıyla.

merhaba kizlar yaklasik 1 ay dir yazamiyordum Ama elimden geldigince takip ettim. Okudugum kadariyla cogunuzun hamileligi kötü geciyor. Allah yardimciniz olsun umarim en Kisa zamanda hamileligin tadini cikarirsiniz. valla söylemeye utaniyorun benim hamileligim masallah iyi geciyor. Benim derdimde tam Tersi 1 ay kadar türkiyeye Izine gelmistim. istedigin herseyi yedim ve haliyle istahim acildi. Normalde Cok az yiyen zayif biriydim simdi inanilmaz istahim var ve Cok kilo aldim. Karnim Coktan cikti. Bende Biran önce nasil kendimi bir düzene sokabilirim diye düsünüyorum. Yoksa 6 ay Sonrasini düsünemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…