2017 Şubat Anneleri

Aynen canım ikiz benimde normal oldu evet haberleşelim tabi. 11+4 bnm bugün aynı zamanlardayız herhalde çarşamba kontrole gidicem cinsiyet tahmini alırım umarım çift yumurta canım bemimkiler :-)
Sağlıklı güzel haberler al inşallah. Cinsiyetleri duymamiz yakındır ama ikiz diye geç mi belli olur acep. Çift yumurtada farklı olabiliomus cinsiyet bana twk yumurta gibi dedi bakalm nasl olacak. Cok sukur fazla sıkıntı yokburdakileri okuyunca herkes ağır geçiriyor ama halsizlik ve baş dönmesi fenaa. İnsallah geçicidir bide erkenden kocaman bi karın erken catlariz heralde

merhaba kizlar yaklasik 1 ay dir yazamiyordum Ama elimden geldigince takip ettim. Okudugum kadariyla cogunuzun hamileligi kötü geciyor. Allah yardimciniz olsun umarim en Kisa zamanda hamileligin tadini cikarirsiniz. valla söylemeye utaniyorun benim hamileligim masallah iyi geciyor. Benim derdimde tam Tersi 1 ay kadar türkiyeye Izine gelmistim. istedigin herseyi yedim ve haliyle istahim acildi. Normalde Cok az yiyen zayif biriydim simdi inanilmaz istahim var ve Cok kilo aldim. Karnim Coktan cikti. Bende Biran önce nasil kendimi bir düzene sokabilirim diye düsünüyorum. Yoksa 6 ay Sonrasini düsünemiyorum.

Bence tadını çıkar burda bir çoğumuz aksine kilo verdik çünkü.. Nasılsa zayıf başlamışsın doğumdan sonra eski haline dönersin uykusuzluk ve yorgunluktan.. Şükret o yüzden sadece..

Bence tadını çıkar burda bir çoğumuz aksine kilo verdik çünkü.. Nasılsa zayıf başlamışsın doğumdan sonra eski haline dönersin uykusuzluk ve yorgunluktan.. Şükret o yüzden sadece..
ins Canim hayalim Cok kilo almadan ikinci hamileligimi tamamlamakti. Kizim da 17 kilo almistim Ama sonra hamilelik Kilomun Bile Altina düsmüstüm. 12 kilo hedeflemistim sanirim olmuyacak. Neyse sükürler olsun Ki hersey yolunda gidiyor. Darisi sizlere ..

merhaba kızlar konular birleşmiş burası yoğunlaşmış çok sevindim:21:
yaş konusunu okudum ben de 22 yaşındayım ilk gebeliğim inşallah.
bugün avmye gidip 2 saat kadar durdum benim rekor buydu:sopa: ama bulantı ve halsizliklerim geçiyor çok şükür sadece belli saatlerde aşırı uyku bastırıyor. herkese hayırlı sağlıklı günler:KK200:

Ben iyiyim ama bugun biraz yürüdüm yoruldum hemen nedendir yaaa hani yürüyüş iyiydi bize :KK12:

Ben Bi de gece 2 lere kadar uyuyamıyorum ya.. Sanki 9 aylık gibi ne yana dönsem yatırmıyo beni. Yüzüstü yatmaya çok alışkınım başka türlü uykuya mümkün değil geçemem, öyle olunca da uyumak işkence oldu. Şimdiden böyleyse karnım daha da büyüdükçe napıcam hiiç bilmiyorum :KK43: herşey minikler için annelik her türlü fedakarlık.. Bi gelseler de unutsak herşeyi..

Ben Bi de gece 2 lere kadar uyuyamıyorum ya.. Sanki 9 aylık gibi ne yana dönsem yatırmıyo beni. Yüzüstü yatmaya çok alışkınım başka türlü uykuya mümkün değil geçemem, öyle olunca da uyumak işkence oldu. Şimdiden böyleyse karnım daha da büyüdükçe napıcam hiiç bilmiyorum :KK43: herşey minikler için annelik her türlü fedakarlık.. Bi gelseler de unutsak herşeyi..
bende de ruhsal sıkıntı oluyor uyuyamıyorum çok üzgünüm. bunu yaşayan var mı? gece yatınca karamsarlaşıyorum sanki uykudan ölsem bile tüm düşünceler yatmamı bekliyormuş gibi dön dön dön içim sıkılıyor:KK43::KK43: noluyor anlamadım..

Arkadaşlar bebeğin gelişimini gösteren tabloyu Nasıl hazırlıyorsunuz. 9 sene önce burda oğlum için hazırlamıştım ama şimdi bulamadım :110:

Biraz araştırınca hallettim hamilelik takvimini :) benim hamileliğim biraz zor geçiyor. Baş dönmesi mide bulantısı halsizlik uyku hali sabah bulantıları derken çoğu Zaman yerimden kımıldayamıyorum. Allah tüm hamişlerin yardımcısı olsun :KK1:

Biraz araştırınca hallettim hamilelik takvimini :) benim hamileliğim biraz zor geçiyor. Baş dönmesi mide bulantısı halsizlik uyku hali sabah bulantıları derken çoğu Zaman yerimden kımıldayamıyorum. Allah tüm hamişlerin yardımcısı olsun :KK1:

Aminnn... Hayırlı olsun inşallah bugün hafta sonu ve mide bulantısı beni bu saatte ayağa dikktiiii :KK43: uykum var uyuyamıyorum delirceeeeemm

Aminnn... Hayırlı olsun inşallah bugün hafta sonu ve mide bulantısı beni bu saatte ayağa dikktiiii :KK43: uykum var uyuyamıyorum delirceeeeemm
Gunaydin yanlız değilsin ,sabah bulantısı ve ogürmeden uyuyamadim yine.Pazar günlerini iple cekmeme rağmen yine erkenden uyanıyorum ya wc ye,ya mide bulantisindan ya da karnım acikarak uyaniyorum

bende de ruhsal sıkıntı oluyor uyuyamıyorum çok üzgünüm. bunu yaşayan var mı? gece yatınca karamsarlaşıyorum sanki uykudan ölsem bile tüm düşünceler yatmamı bekliyormuş gibi dön dön dön içim sıkılıyor:KK43::KK43: noluyor anlamadım..
Uykum olmadan yattim mi bazen yasiyorum.Hamilelikle alakasi yok ama bende.Genelde uyuyorum.Kafanda deli sorular varsa gece uyumadan seni dinlendiren müzik dinlemeni öneririm.

Günaydın kızlar. Yoğunluktan dolayı uzun süredir yazamadım. Geçmiş sayfaları okudum, maşallah bebişler ve sizler iyisiniz, buna çok sevindim.
Ben bu aralar nektarinle kafayı bozmuş durumdayım. Günde 4-5 tane yemezsem ölücem:KK72:bişi olur mu acaba ya? 4-5 tane çok değil mio_O

Günaydın hepinize
Ne güzel bulantıları kusmaları azalanlar var benimse tam tersi 2 gündür çoğaldı kahvaltıdan sonra istifra kokuda istifra bulaşık makinesinin bile kapağını açamıyorum kısa programa ayarladım bitsin öyle bulaşık koyacağım bu arada bende 1 haftadır gece 4 te uyanıyorum 1 saat uyuyamıyorum Bebek şimdiden uykusuz gecelere hazırlıyor galiba

Şaka gibimdesene , hamileliğimi yaşamak istiyenlerdenim canım çekmesede bişiler istemek iş yapmamak gezmek bunları istiyorum , eşim sürekli hadi dışarı çıkalım acılırsın diyo ben yatıyorum gidemem şimdi diyip ..
Ben nazlanmak istiyorum ya hiçbirşeyim yokken bile , şimdi gerçekten canım yandığı için hiçbirşey anlamıyorum.

Haha şaka gibi gerçekten bende çok heves ediyorum öyle hamilelere ya bi kaç arkadaş geçen yıl doğumyaptı onlarda öyleydi gezmeler yemeler içmeler ben işe zor gidiyorum geliyorum ölüm geliyor ki izin kullandım rapor aldım vs bir ayı öyle geçirdim

Aynennn ne güzel çok imreniyorum öylelerine... bi halimize de çok şükür ama geçsin istiyorum artık :dua:

Inan ben de hiç uyuyamıyorum her gece 4-5 kere uyanıyorum sabah da 6 dedin mi ayaktayım :işsiz:

X