2017 Şubat Anneleri

Benim de rutin 2 3 gün süren baş agrilarim oluyor.Tansiyonum da büyük 9 küçük 5 ki hamilelik öncesi de hep baş ağrısı vardı. Dokturum hamilelikte de normal dedi.Ben ilaç icmemek için buz koyuyorum, başımı bagliyorum, masaj yapıyorum ve sessiz karanlık yerde yatıyorum
Çok geçmiş olsun Benim sinüzitte olabilir çünkü hamile kaldığımdan beri burnum akmıyor tuzlu suyla yıkıyorum.Ne diyim Allah yardımcımız olsun
Benim her yemekten sonra kalbim hızlı hızlı atıyor başıma doğru bir sıcaklık dalgası yükseliyor yatmadan geçmiyor özellikle sabah çok daha ağır oluyor.
Hepimizin ayri bir sürü derdi var. Bugünler geçecekmi acaba diyorım bazen kendi kendime ki kaç yıl çocuğum olmasını bekledim. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Benim her yemekten sonra kalbim hızlı hızlı atıyor başıma doğru bir sıcaklık dalgası yükseliyor yatmadan geçmiyor özellikle sabah çok daha ağır oluyor.

Ya varya artık vücudumda yaşanan zorlukları anlatacak kelime bulamıyorum :KK43: buna da şükür bebişler iyi olsun tabi ama mesela şu an inanılmaz nefes darlığı var içim acayip sıkılıyo midemde olanları tarif edecek kelime gerçekten bulamıyorum. Çok yoruldum artık :KK43: Allah ım sen bize şifa ver bebeklerimizi de sağlıkla kucağımıza ver.. Bazen kendimi ölücek gibi hissediyorum :KK43:

Çok geçmiş olsun Benim sinüzitte olabilir çünkü hamile kaldığımdan beri burnum akmıyor tuzlu suyla yıkıyorum.Ne diyim Allah yardımcımız olsun

Hepimizin ayri bir sürü derdi var. Bugünler geçecekmi acaba diyorım bazen kendi kendime ki kaç yıl çocuğum olmasını bekledim. Allah hepimizin yardımcısı olsun
Öyle canım çok şükür ben bu küçük şeyleri hiç takmıyorum elhamdülillah rahatım. Her türlüsü kabulüm bende bir yıl bekledim tedavi gördüm pcos için. Rabbim sağlıcakla nasip etti mutluluğumuzu da daim etsin İnşaallah

Ya varya artık vücudumda yaşanan zorlukları anlatacak kelime bulamıyorum :KK43: buna da şükür bebişler iyi olsun tabi ama mesela şu an inanılmaz nefes darlığı var içim acayip sıkılıyo midemde olanları tarif edecek kelime gerçekten bulamıyorum. Çok yoruldum artık :KK43: Allah ım sen bize şifa ver bebeklerimizi de sağlıkla kucağımıza ver.. Bazen kendimi ölücek gibi hissediyorum :KK43:
Allah kolaylık versin canım 12. Haftaya girmişsin bak ne güzel sağlıcakla riskli zamanları atlatmışsın inşaallah artık hafifler sikayetlerin de.

Bende delirmekkk üzereyim evde yada eşimle bir sorunum yok çok şükür ama kendimden bezdim artık hep bir yatış hep bi hasta hali yeni duş aldım hala kokulu hissediyorum herşey her kez kokuyor gibi geliyor bana... İsyan etmiyorum oğlumda serumlarla ayakta durdum ama bu kadar koku hassasiyetin yoktu :KK43:(

Bende delirmekkk üzereyim evde yada eşimle bir sorunum yok çok şükür ama kendimden bezdim artık hep bir yatış hep bi hasta hali yeni duş aldım hala kokulu hissediyorum herşey her kez kokuyor gibi geliyor bana... İsyan etmiyorum oğlumda serumlarla ayakta durdum ama bu kadar koku hassasiyetin yoktu :KK43:(

Gerçekten yaşamayan birine bunları tarif etmek kelimelerle anlatmak imkansız.. Biri bana anlatsa bu kadarını hayal edemem çünkü. Hastalıklı değiliz bin şükür hamileyiz, bu kadar zor olmamalı :KK43: sürekli (Allah göstermesin) hastalıklıymış gibi yaşamak muhtaç yaşamak çok zor.. İnşallah biran önce keyifli döneme geçeriz... Ne zaman gelecek bilemiyorum ama......

Gerçekten yaşamayan birine bunları tarif etmek kelimelerle anlatmak imkansız.. Biri bana anlatsa bu kadarını hayal edemem çünkü. Hastalıklı değiliz bin şükür hamileyiz, bu kadar zor olmamalı :KK43: sürekli (Allah göstermesin) hastalıklıymış gibi yaşamak muhtaç yaşamak çok zor.. İnşallah biran önce keyifli döneme geçeriz... Ne zaman gelecek bilemiyorum ama......
İnşallah canım benim etrafımda çok şubat annesi var hele bir tanesi hala topuklu ayakkabı üstünde kokoş bişi onu görünce deliriyorum onlarda bişi yok.. Çok şükür hasta değiliz ama bu şekilde geçmez 1 ay daha :KK11:

Öyle canım çok şükür ben bu küçük şeyleri hiç takmıyorum elhamdülillah rahatım. Her türlüsü kabulüm bende bir yıl bekledim tedavi gördüm pcos için. Rabbim sağlıcakla nasip etti mutluluğumuzu da daim etsin İnşaallah
Öyle canım. Rabbim bizlere sağlıklı doğumlar evlat sahibi olmak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip etsin.
Sinirden bazen ağlasamda eve geldiğimde bu ne koku diye delirsemde,yemek yapamasamda başım ağrıdan çatlasada çok şükür diyorum:) çok bekledik bugünleri,inşallah geçecek

Kızlar ben de çok kötüyüm bugün :KK43:

Sabahtan beri mide bulantısı var bugün iyice yoldan çıktı bu midem:KK12:

Inşallah geçer artık yaa

Bugün herkes bi kötü.. Geçmiş olsun.. Okuyun kendinizi kızlar ben biraz rahatlıyorum okuduğum zaman.. Özellikle sağ elinizi bebişin üzerine koyun öyle dua okuyun iyi geliyor..

Öyle canım. Rabbim bizlere sağlıklı doğumlar evlat sahibi olmak isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip etsin.
Sinirden bazen ağlasamda eve geldiğimde bu ne koku diye delirsemde,yemek yapamasamda başım ağrıdan çatlasada çok şükür diyorum:) çok bekledik bugünleri,inşallah geçecek
İnşalllahhhhhhhjj

Valla kimse inanmıyor özellikle kv :kızgın:

Ne var ki diyor... abarttığımı zannediyor. Tabi kendi bir çocuğunu doğurmuş daha lohusayken diğerine hamile kalmış akıllım korunmamış da.... karnı şişmeye başlamış kp demiş ki hanim senin karnın şişiyor neden ki demiş

Sonra birgün başka bir şey için doktora gidiyor doktor soruyor gebelik var mi diye

Yoook diyor ne gebeliği. Doktor olsun biz yine de test yapalım diyor veee hoooop 6 aylık hamile :KK70::KK70::KK70::KK70: işte benim mide bulantım inandırıcı gelmiyor o yüzden :kızgın:

Keşke ben de öyle olsaaaamm :ıslık:

Valla kimse inanmıyor özellikle kv :kızgın:

Ne var ki diyor... abarttığımı zannediyor. Tabi kendi bir çocuğunu doğurmuş daha lohusayken diğerine hamile kalmış akıllım korunmamış da.... karnı şişmeye başlamış kp demiş ki hanim senin karnın şişiyor neden ki demiş

Sonra birgün başka bir şey için doktora gidiyor doktor soruyor gebelik var mi diye

Yoook diyor ne gebeliği. Doktor olsun biz yine de test yapalım diyor veee hoooop 6 aylık hamile :KK70::KK70::KK70::KK70: işte benim mide bulantım inandırıcı gelmiyor o yüzden :kızgın:

Keşke ben de öyle olsaaaamm :ıslık:
Şaka gibimdesene , hamileliğimi yaşamak istiyenlerdenim canım çekmesede bişiler istemek iş yapmamak gezmek bunları istiyorum , eşim sürekli hadi dışarı çıkalım acılırsın diyo ben yatıyorum gidemem şimdi diyip ..
Ben nazlanmak istiyorum ya hiçbirşeyim yokken bile , şimdi gerçekten canım yandığı için hiçbirşey anlamıyorum.

Senin de ikiz demekki hangi haftadasin ve normal yollarla mioldu Perihan? Takipleselim bmm büyük ihtimal tek yumurta ikiziymis 11.haftadayim şuan. Bi 10 gün aileme gidicem takip edemem internet cekmio orda ama daha sonra okurum yazdıklarını. Hatta belki cinsiyet belli olur dönene insallah
Aynen canım ikiz benimde normal oldu evet haberleşelim tabi. 11+4 bnm bugün aynı zamanlardayız herhalde çarşamba kontrole gidicem cinsiyet tahmini alırım umarım çift yumurta canım bemimkiler :-)

Sözde en etkili bulantı hapını içiyorum banamısın demiyor. Gece uyuyamıyan varmı çarpıntıdan uykuya dalamıyorum. Hep bi tedirginlik en ufak seste kalbim çıkacak gibi Dr normal diyo ileriki Zaman'da geçer. Ne annem nede kardeşlerim bi taneside kusmadı hamileliklerinde piyango bana vurdu. Çok kıskanıyorum. İşin içinden çıkamıyorum. Biran önce düzeliriz umarım. Yemekte yemek istemiyorum. Bulanmasın kusmayayım yeter.

Benim etrafımda dökülmeyenler var ... Anca geziyolar hemide topuklularla ben nerde lastik var geçiriyorum ayağıma rahat edeyim diye

Sorma az önce bi fotoğrafta gördüm kadın 3 aylık hamile göbeği de çıkmış 4 kilo da almış ama Nasıl oluyosa tiksinmem yeni geçti diyo (tiksinmese ne yiyecekmiş) Bi de 10 santim ince topukla çayır çimen geziyo ben düz tabanla daha yürüyemiyorum anlamadım biz de mi gariplik. Öyle şeyleri görünce iyice hayata küsüyorum.

X