2017 Şubat Anneleri

Ayni durumdayiz gecti diyorum bugun yok bulanti hortluo ansizin
He ya dünden önceki gün uyandım aaa dedim yok galiba kahvaltı mi yaptım sonra meyve fln yedim geçti sanırım dedim sigara kullanıyorum normalde ama tiksinmistim ondan bile eşim içerken bile bağırıyodum o hassasiyetler geçti gibiydi akşama doğru yine basliyo enteresan yanı :işsiz:

Sklmistim biraz bide surekli farklı şeyler basliyo ondan o moddaydim mesela iki gundur kahvaltı yapıyorum aman aman olmasa da doyabiliyorum öğlen meyve mi yiyebiliyorum akşama doğru yine ogurme tiksinme basliyo dusunuyodum öyle :işsiz:

Aynen geçen hafta hergün kahvaltı yaptım iki üç gündür yine çok kötüyüm mide bulantısı öğürme başladı yine :KK12:

Merhaba kızlar. Benim hormonlarda benimle dalga geçiyor resmen 2 gün iyiyim 3. gün hooop yeniden dalgalanmalar başlıyor. 3 kilo verdim. Ağustosun 10unda randevum var bakalım bebiş ne alemde. 12+1 de cinsiyet belli olur mu ki?

Aynen geçen hafta hergün kahvaltı yaptım iki üç gündür yine çok kötüyüm mide bulantısı öğürme başladı yine :KK12:
Hergun farklı bisey oluyo dün mesela sağ tarafımda boslugum deriz ya orda acayip bi ağrı yaşadım vajina ya kadar aynı hizada sanki bi çizgi vardı o hizada vajinaya kadar vurdu o ağrı bugün de adet olcam gibi garip :işsiz:

mer
ben yaptırdım. ense ölçümü yapıldı 1 mm çıktı çok iyi dedi. burun kemiği oluşmuş dedi ama yinede kandan bakalım dedi.kan verdim cumartesi günü çıkacak inşallah
merhaba, kaçıncı hafta da yaptırdınız yani bunları? beni 2liye ve ölçümlere tam 12+0 da çağırdı. şimdi 10+5 te 4,23 cm di benim miniğimde ..

Hastaneler arasın usg günü değişebiliyor mu ya?? Her zaman gittiğim doktora göre 11+3 üm. Ama bugün tahlil için başka hastaneye gittim ve 12+0 çıktım. Kafam karıştı. Geç döllenme olduğu için son adet tarihim de net değil. 10 Mayıs olarak baz almıştık doktorumla.

Kızlar bugün doktorumuza gittik normalde 9+4 ama 10+1 olarak gözüktü kıpır kıpır oynuyordu :anneadayı: şükür hersey yolunda. Folik asit olarak folbiol kullanıyorum ama bitince decavit yada elevit kullanacam siz hangisini kullanıyorsunuz çok fark yokmuş herhalde aralarında.

Merhaba kızlar, uzun zamandır nete giremiyordum.
Ben de ikili testi yaptırmak için dün gittim 12+6 da gitmiş olduk. Cinsiyet için de büyük ihtimal erkek dedi.
Hep erkek geçiyordu içimden :)

Yani kafam şundan karışıyor kızlar bu durumda eğer bugün gittiğim hastane usg sine göre haftaya cumartesi ikili teste 13+2 de gitmiş olacağım. Sanki bana geçmiş gibi geliyor.

gunaydın kızlar. dun akıntıyla karısık 1 damla kan geldi artık korkmuyorum alıstım sanırım dr u aradım bebek buyudukce rahım duvararındakı kılcal damarlar catlayıp böyle minik lekelenmeler yaparmiş. sancı aşırı derece kanama olmadıgı surece korkma dedi. varmı aranızda böyle minik lekelenme yasayan?
Canım o pazardan sonra benim de öyle oldu ama benim feci şekilde bi sancı vurdu yığıldım kaldım bacaklarimin ustunde sonra az kan geldi çok korkmuştum hatta dusuyo bile dedim ama şükür bisey olmadı ama rahim kasiliyodu aşırı kanama olmayınca korkmayın diyo zaten Dr lar

Günaydın hanımlar Nasılsıniz. Yarın doktora gidiyorum. Salı günü gidecektim doktorun işi çıktı bizi cumaya aldı şimdi 12+4 olunca cinsiyeti bilir diye düşünüyorum. Ay çok heyecanlıyım. Bulantılarim geri geldi. Bu iş birax daha sürecek gibi.benim için 15. Haftanın bitmesi önemli tam hamiş oluyorsun o zaman.
Mavi-Pembe canım korkma normaldir. Kasılma yoksa problem yoktur inşallah. Geçmiş olsun yine de.
Erva meleğim hoşgeldin hayırlı olsun ikizler. Cok mecarali günlerin olucak belli. Bir arada büyürler. Ben de 3. Ye hamileyim 3 çocuklu olucaz biz de.hayırlısı.
Loveali nasıl oldun canim.
Kızlar herseyi okuyorum da herseye cevap yazamıyorum. İnanın zamanciklar buluyorum burayı okumak takip etmek için
Daha iyiyim canım ama yatiyorum işte dün biraz kalktim agrim arttı kalkmasam ne yapcam ki burda kimsem yok yardimcim biri yok kendi işimi mecbur kendim goruyorum Allah a emanet artık o geceyi atlattım çok şükür

Benimde bakmaya doğru baskı yapan bir ağrı oluyor arada. Enfeksiyon sorunum da yok. Korkuyorum kötü herşey mi diye. Sonra kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum bebek büyüyor o baskı yapıyordur belki diye :KK64:

Kizlarrr bende cinsiyet tahmini istiyorum dun gittim ama ogrenemedim haftaya ikili tarama yaptiracagim belki gozukur ama soylerler mi bilmem ultrason resmimi atiyorum tahminleri bekliyorum, babasi erkek diyor abisi kiz diyor bende kiz istiyorum ama etrafimdakiler erkek dedigi icin banada erkek gibi geliyor oysa ki ruyalarim da hep kiz goruyorum

maşallah ultrasonda baya net çıkmış bebiş :KK68:
ben de erkeğe benzettim sanki :oha: ay merak ettim şimdi

benimkiler de bi kız bi erkek olsa ne muhteşem olur :KK55:

Hergun farklı bisey oluyo dün mesela sağ tarafımda boslugum deriz ya orda acayip bi ağrı yaşadım vajina ya kadar aynı hizada sanki bi çizgi vardı o hizada vajinaya kadar vurdu o ağrı bugün de adet olcam gibi garip :işsiz:

Benim de kasılma var çok feci belime de vurdu. Canım sıkılmıştı biraz hemen etkileniyor nasıl birsey bu ya :KK42:

Kızlar bugün doktorumuza gittik normalde 9+4 ama 10+1 olarak gözüktü kıpır kıpır oynuyordu :anneadayı: şükür hersey yolunda. Folik asit olarak folbiol kullanıyorum ama bitince decavit yada elevit kullanacam siz hangisini kullanıyorsunuz çok fark yokmuş herhalde aralarında.

Canım elevit için içinde bazı yağlar var diye yazıyordu bu forumda. Ben 6. Haftamdan beri decavit kullanıyorum. Bol c vitamini de almamız lazımmış. :anneadayı: decavit te hepsi var

Arkadaşlar sağlık ocaklarına gidip gebe kaydı yaptırmamız gerekiyormuş beni aradılar telefonla gebeymişsiniz dediler şaşırdım evet dedim nasıl öğrendiklerini sormadım en kısa zamanda gelin dediler bu konuda bilgisi olan varmı sizde yaşadınız mı.
Canim doktora gittiğinde gebelik kaydını yapıp sağlık bakanlığına yolluyor ordan da aile hekiminin kaydına düşüyor canım.

3 müüüüü maşallahhh ozaman tecrübelerinden yararlanmak isterim :) yaş araları ne kadar? benim de ikinci 16 ay olcak araları
Tabiki her zaman. Birinci ile ikinci arasında 25 ay var iki ile üç arasında 2.5 yaş olucak sanırım. .yaş farkının az olmasindan korkma başta biraz zorlar ama sonrası için çok iyi olucak bi kere iki çocuk büyüyecektir ki bu da gerçekten iyi bi şey şimdi anlıyorum. Üçüncü bize sürpriz yumurta oldu valla ben de soktayimmm yani.inşallah sağlıklı uzun ömürlü bi kız olur da bari mutlu olurum çok çok. Tabi herseyin hayırlısı olsun:dua::rolleyes:

Kızlar elevitin içinde domuz jelatini olduğunu firma kendisi de açıklamış. Uzun zamandır bilinen Bi durum bu. O yüzden bu konularda hassassanız tercihinizi ona göre yapın derim..

Benim de kasılma var çok feci belime de vurdu. Canım sıkılmıştı biraz hemen etkileniyor nasıl birsey bu ya :KK42:

Canım elevit için içinde bazı yağlar var diye yazıyordu bu forumda. Ben 6. Haftamdan beri decavit kullanıyorum. Bol c vitamini de almamız lazımmış. :anneadayı: decavit te hepsi var
Aynen ya bugün şuan adet oldum olacam gibi ve vajina da acayip bi ağrı var dokunuyor gidiyo dokunuyor gidiyo bide enfeksiyon dan supheleniyorum şuan acayip öyle mi oldu :KK43:

X