2017 Şubat Anneleri

Canım inşallah hayırlısı olur senin içinde , ilk aylarda sorun yaşamıyosan iyi yapmışsın

Hüseyin Beye gittin mi? Ne diyor?
Gitmedim canım dün gece yaşadım zaten korktum sabah ta devam edince iyice tedirgin oldum eşim de 4 te gelecek yetisebilirsem ona gitcem olmadı nöbetçi Dr a goruncem

İnş öyledir canım gece o sanciyla eyvah gidiyo dedim ama leke harici çok kanama fln olmadı bugün gitcem en azından kafam sakinleşir az daha

ben yaptırdım. ense ölçümü yapıldı 1 mm çıktı çok iyi dedi. burun kemiği oluşmuş dedi ama yinede kandan bakalım dedi.kan verdim cumartesi günü çıkacak inşallah

Oh maşallah ben de çarşamba günü kanuni sultan süleyman hast. muayeneye ve 2 li test için randevu almaya gidicem
allahım herkesin bebişini sağlıklı kılsın

kızlar reflü şikayeti için son noktadayım. bir arkadaşımın hamileyken kullandığı reflü ilacı var. protonax. onu kullanmaya karar verdim. dr a sordum. baharatlı yeme diyet yap bilmem ne. ilaç yok dedi. zaten yemek yiyemiyorum ne baharatlısı. iki kraker iki meyve yiyorum. su bile içemiyorum ya ne diyeti. zaten dr a da güvenmiyorum. protonax kullanan varmı aranızda?

ah canımm gaviscon kullanıyorum ben bol bol

hiç denedin mi bilmiyorum ama işe yarıyor dediğin ilacı kullanmadım

YA HAFTALAR GEÇMİYO BİRAN ÖNCE BEBEĞİM BÜYÜSÜN KARNIM BÜYÜSÜN İSTİYORUM HAMİLE ELBİSESİ GİYELİM :))))))

Benim de tek derdim kokular bulantılar bitsin artık aşkla yemek yapıp iştahla yemek istiyorum

BENDE ÖYLE B, SIKINTI OLMADIGI İÇİN RAHATIM DA O HALLERİDE İYİ BİLİYORUM ALLAH YARDIMCINIZ OLDUN Bİ İKİ HAFTAYA GEÇER İNŞ

KIZLAR HAMİLELİK HALİNİZ DE RESİM ÇEKINMEYİ ALBÜM HAZIRLAMAYI DÜŞÜNÜYOMUSUNUZ AKLINIZ DA NELER VAR

kızlar ilk kanamam oldu az evvel 1 - 2 saate doktora gidicem. sorun yoktur dimi? riskli bir gebelik değildi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…