2017 Şubat Anneleri

Loveali sıkma kendini benim oğlumu benden almaya çalıştılar ilk çocuğumda kaygı bozukluğu gelişti bende keşke çatır çatır cevap verip Takmasaymisim hiçbişey ı olan bana oldu. Korkusu üzerimde kaldı. Boşver Allah büyük insanlar küçük. ..

ultrasonla bakıp sorun olup olmadığını anlar hemen dimi doktorlar. korkmadım ama insanın aklına herşey gelebiliyor. :dua:

Gunaydin kızlar nasılsınız?Serum yememe rağmen mide bulantısı hala geçmedi kusmalar azaldı.Artık normale dönmek istiyorum ,psikolojim çok etkilendi.Bugün izin bitti ise başladım....Parfüm kokuları,kahve kokuları mide bulantilarini tavan durumuna getiriyor.Kızlar yuzumde leke oluştu.Sizler hangi yüz kremleri kullanıyorsunuz?Diş etlerimde benimde kanamalar başladı 2017 şubat anneleri herşeye çabuk başladı :KK43: Sağ solun lafları bitmez kızlar herkesin bir yorumu var 2 ayda ne sutu olcak gerçekten...Birşey yemeyince çocuğun zekasının etkilencegini düşünen eşimin arkadaşları gibi....
Herkes bir alem canımdan can taşıyorum, ben dikkat etmicemde kim dikkat etcek bebegime sanki bilerek yemiyoruz.

Solante pregna kullanıyorum Güneş'e çıkmadan yarım saat önce leblebi kadar. Güneş'te kalıyorsam 3-4 saatte bir yineliyorum hiç lekem yok çok şükür.

Takıntılı bir kişiliğe sahip degilsen yaptirmalisin ama eğer aldırma gibi bir dusuncen yoksa 9 ay o stresle geçmez canim hiç yaptırma .Ikili test sonuçları anne eğer çok kiloluysa ve 35 yaş üstü hamile ise zaten normalin üstünde çıkıyor değerler.

Ya benim gittiğim hastane çok yoğun daha önce de yazmıştım cemaat olduğu için kapatılan hastane yüzünden. Ben de izin kullanacağız diye randevu almamıştım tatilde gidecektim doktora. O da kaldı malum. Şimdi ikili için devletin kafın doğum hastanesine gideyim diyordum ama bugün devlette ikili test yapılmıyor diye duydum. Saçma değil mi? Neden yapılmasın?

Eşlerinize maşallah deyin kızlar.
Çünkü benim eşim bebeği benden kat kat fazla istemesine rağmen 2 güne bir kavga çıkıyo.
Ben çok dalgalı bi ruh halindeyim, bulantım bi türlü geçmiyo ve o kaldıramıyo artık, sabırsız.
Güzelce konuşup çözüyoruz sonra yine bi kabalık yapıyo, farkında değilim diyo.
Burda okuyunca herkesin eşinin sevgi dolu tavırlarını, acaba ben biyerde hata mı ediyorum diyorum :KK43:

Benim de eşim hergün gelip gelip karnımı seviyor ne zaman karnın büyüyecek diye soruyor :KK70:
Bizde bebişimizin ismini fasulye koyduk :) Korkum o ki çocuk doğunca hayırlısı ile herkes fasulye diye sevmeye devam edecek. Eşime sürekli dua ediyorum hem çok ilgili hem çok yardımsever. Annemler yazlıkta olduğu için benim elim , ayağım, gözüm gibi.

YA BENIMKIDE AYNI KAVGA EDIYO BENLE SÜREKLI SONRA KONUSUYORUZZ ÇÖZÜYORZ Bİ GÜN SONRA YİNE AYNI MUSTAFA İŞTE

Eşlerinize maşallah deyin kızlar.
Çünkü benim eşim bebeği benden kat kat fazla istemesine rağmen 2 güne bir kavga çıkıyo.
Ben çok dalgalı bi ruh halindeyim, bulantım bi türlü geçmiyo ve o kaldıramıyo artık, sabırsız.
Güzelce konuşup çözüyoruz sonra yine bi kabalık yapıyo, farkında değilim diyo.
Burda okuyunca herkesin eşinin sevgi dolu tavırlarını, acaba ben biyerde hata mı ediyorum diyorum :KK43:

sıkma canını inan hepimiz aynıyız.. bi gün bal kaymak, ertesi gün kedi köpek... kimisi küs kalamıyoken çiftlerde kimisi 3-5 gün küs kalabiliyor. napalım herkes çok farklı.. benimde çok kırıyor ediyor ama kabul ettik bir kere.. sınırlar haddinden fazla aşılmadığı sürece tabi.. hata falan etmedik düşünme bunları..ben sıkılınca hep elimi karnıma koyup gülümsüyorum.. eminim hepimizi aynıyız bu konuda... burdaki bütük çiftler birbirine sonuç itibari ile aşık :KK200:

benim derdim bana ilk gebeliğin sezeryan olduğundan kesinlikle ikinciside sezeryan olacak diyen dr lar. yoksa akademi de nuri beye gidecektim. o da bana riske gerek yok sezeryan dedi. nedir bu dr ların sezeryan derdi yaa.. sanki kolay bir ameliyat. sıkıntı çıkma ihtimali her operasyonda mutlaka var. ama para kazanmak olsun diye düşünüyorum artık. arzu hanım nasıl bilmiyorum. nasıl davranıyor? sezeryancı mı o da?
Arzu hanım güzel her soruya cvp veriyor panik yaptırmıyor Ben memnunum ama benim ilk doğumum olucak doğum hakkında daha konuşmadık benim için erken çünkü

sıkma canını inan hepimiz aynıyız.. bi gün bal kaymak, ertesi gün kedi köpek... kimisi küs kalamıyoken çiftlerde kimisi 3-5 gün küs kalabiliyor. napalım herkes çok farklı.. benimde çok kırıyor ediyor ama kabul ettik bir kere.. sınırlar haddinden fazla aşılmadığı sürece tabi.. hata falan etmedik düşünme bunları..ben sıkılınca hep elimi karnıma koyup gülümsüyorum.. eminim hepimizi aynıyız bu konuda... burdaki bütük çiftler birbirine sonuç itibari ile aşık :KK200:

Çok sağol canım desteğin için:KK200:
Ben de böyle melankolik bi tip değildim önemsemezdim eşimin kabalıklarını bu kadar, ama işte hormonlar.
Eğer bi anlık sinirle bişey yapsam o gün küsüyo ve gözünün önünde bulantıdan acillik olsam önemsemiyo.
Artık ben de dedim 'beni önemsemiyosan bebeğin için sabret, bizim kavgamızdan en çok o etkileniyo.'
Sabahtan beri iyyiz bakalım inşallah hep böyle devam eder.

C casper ve diğer derdime ortak olan canlar şimdi geldim dr dan şükürler olsun bebeğim iyi Dr Allah in izniyle buna bisey olmaz yatış i yerleşmesi çok iyi dedi çok şükür Rabbim e amaaaaa sancin gorunuyo bebeğe baskı yapiyo dedi dün geceyi çok stresli gecirdim dedim belli zaten rahim de kasılma gorunuyo rahim ağzın fln kapalı ama sancı ve kasılma gorunuyo şuan bile bak rahim kasiliyo stres yapma dedi kanama alanım yok denilecek kadar azalmış ama progestan i 100 luk kullanıyorum günde 3 dedim 2ser tane vajinal günde 2 kullan dedi kendi Dr um değildi sizce oyle mi yapiyim ??? Zaten riskin azalmış bi hafta 10 gün sonra daha rahat olur ama o sure içinde yatiyosun dedi desteğiniz için merakınız için hepinize cookkkk tesekkur ederim Rabbim meleklerimizi korusun

X