2017 Şubat Anneleri

Canım bende mide bulantısıyla teselli buluyordum ama dün gece öyle bi konu okudum burda hiç bir problemi yokmuş kanama lekelenme ağrı hiç bişeyı yokmuş aylık kontrolüne gitmiş kalbin durduğunu öğrenmiş bugünde mide bulantim olmayında paniklemeye başladım
Bi hissetmeye başlasak şu bebisleri hayırlısıyla

ooooo ne mutlu sana , sen farketmesende demekki hareketlenmeye başlamış demekki :)) 12. haftada mide bulantıları zayıflıyormuş zaten...

Canım bende mide bulantısıyla teselli buluyordum ama dün gece öyle bi konu okudum burda hiç bir problemi yokmuş kanama lekelenme ağrı hiç bişeyı yokmuş aylık kontrolüne gitmiş kalbin durduğunu öğrenmiş bugünde mide bulantisim olmayında paniklemeye başladım
Bi hissetmeye başlasak şu bebisleri hayırlısıyla

Canım rabbimden her daim hayırlısını dile..
Alan da O, veren de...
Eğer yiyecek ekmeği varsa,rabbim kısmet ettiyse ne olursa olsun gelir dünyaya.
Ama rabbim dilemezse,ne yaparsak yapalım önüne geçemeyiz.
Unutma ,evlatlarımızı biz dünyaya getirsek te ,emanet yaradanındır...
Bol bol dua ile tevekkül et :KK66:

Hiç değilim canım ya çok kötü bi akşam geçirdim ve çok korkuyorum bebegime bisey oldu diye çok huzursuzduk çünkü gece boyu uyumadim sizlere yazarken bile hickiriklar içindeyim burda kimsem de yok kendimi yapayalnız hissediyorum :KK43: ve onunla konuşuyorum nolur bırakma beni diye çünkü Allah ım korusun böyle bisey yüzünden ona bisey olursa beni kimse tutamaz

Hüseyin Beye gittin mi? Ne diyor?

Canım rabbimden her daim hayırlısını dile..
Alan da O, veren de...
Eğer yiyecek ekmeği varsa,rabbim kısmet ettiyse ne olursa olsun gelir dünyaya.
Ama rabbim dilemezse,ne yaparsak yapalım önüne geçemeyiz.
Unutma ,evlatlarımızı biz dünyaya getirsek te ,emanet yaradanındır...
Bol bol dua ile tevekkül et :KK66:
Haklısın canım insan ister istemez tedirgin oluyo işte
Hepimizin evlatlarına sağlık versin Allah insallah

Aynı durumdayım, bir hafta raporun ardından işe başladım. Hatta dün çağırdılar OHAL gereğince pazar günü de çalıştık. Çok kötüyüm iki gündür. Geceleri de uyuyamıyorum üstelik. Sürekli uyku ile uyanıklık arasında geçiriyorum. Azıcık daldığımda da kabuslar görüyorum. Hatta gece rüyamda zombi bile gördüm :KK17::-)
ah kıyamam yaa dikkat et kendine dua oku yat inşallah biran önce geçer

Ben dün girdim. 2,9 cm di. Kalbinin atışın gördük :KK200:
Elleri ayakları oynuyordu kıpır kıpırdı :)) dünden beri yerde miyim gökte miyim gerçekten bilmiyorum..
Dünkü gördüklerime dek pek bir şey hissetmiyordum..Artık doğması için sabırsızlanıyorum :anne:

kesinlikle aynı duygu bende de oluştu :) kıpır kıpır oynadıklarını görünce her gün muayeneye gitmek istiyorum :KK68:

Gitcem çünkü sancim var hala ama ya bisey fln olduysa diye de gitmekten de korkuyorum ins iyidir sadece annesini üzülme ben varım burda diye uyariyodur bu sancilarla inş :KK43:

Korkma. 15 Temmuz gecesi yaşanan olaylardan bende çok korkup ağladım. Kendimi o kadar kastım ki ertesi gün akşama kadar ağrım sancım oldu. Aynı korku ile doktora gittim ama çok şükür bir şey yoktu. Sen daha fazla sıkma kendini.

16 temmuzda kontrolüm vardı ikisi de 3 cm. dedi doktorumuz.

ben de ikili testleri sorayım yaptıran ya da yaptıracak olan var mı?
ben yaptırdım. ense ölçümü yapıldı 1 mm çıktı çok iyi dedi. burun kemiği oluşmuş dedi ama yinede kandan bakalım dedi.kan verdim cumartesi günü çıkacak inşallah

X