2017 Şubat Anneleri

Maşallah allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin sana inşallah.. Zaman geçmiyor bende 5 ağustosta gidicem 12+4 oluyorum belli olurmu acaba?
Benim dr suan erkeklerde yumurtalik olusmadigi icin cinsiyet hakkinda yorum yapmak zor. Ama sen gidene kadar bellinolur diye dusunuyorum. Insaallah hepimizin gonlune gore verir Rabbim. Amin

Vajinaya saplanan ağrı hala inceden inceden devam ediyo acaba gerçekten artık korkmaliyim ufff ya iyi mi kötü mü noluyo insan hiç bisey bilmiyo

Bulantin yokmu benim bulantim olduğu için maalesef midem kiyildigi anda sadece kraker petibör bisküvi fln yiyebiliyorum
Yemezsem bulanıyor çok ilk yerken zor olıyor yedikçe düzeliyor başlarda böyle değildi ama dört kilo verdim yeni düzeliyor tam düzelme değil tabi daha sabahları hala zor

Yemezsem bulanıyor çok ilk yerken zor olıyor yedikçe düzeliyor başlarda böyle değildi ama dört kilo verdim yeni düzeliyor tam düzelme değil tabi daha sabahları hala zor
Benim de sabah çok fenaydi bu ara sabah biraz kahvaltı yapabiliyorum akşama doğru berbat bisey oluyo progestan ta tetikliyo hepten kötü oluyorum ne yersem agzimda böyle değişik bi tat kaliyo

bazı doktorlar ne yaptıklarının farkında değil ya, ne hakları var ki cahil cahil konuşup insanları üzmeye. inşallah bir şey çıkmaz şimdi o üyeyi bulamadım tekrar ama.
ben de haftaya çarş randevu aldım kızlar çok heycanlıyım hem bebişimi göreceğim için hem de cinsiyet acaba görünür mü diye:) tuvalet sorunum yavaş yavaş azalıyor gibi artık saat başı gitmiyorum, 2 saate kadar çıktım

Geçecek kızlar,azcık daha sıkın dişinizi.
Benimki tam 12 +0 da birden kesildi.
Şaka gibi geldi bana ama ciddi kesildi yani. Bugün hafif bir yokladı ama geçti hemen geri. Bulantılar geçince de mide kazınması başlıyor :)
2-3 saatte bi kazınıyor midem. Kilo almamak için ufak tefek atıştırıyorum ben de.
Şimdi kakaolu soğuk süt içtim ,yatarım birazdan..
Çok çabuk yoruluyorum artık. Dinlenmek şart...

Hahahaha harika cezaaa

Mide kazintisi bende de var hep bi açlık hissediyorum bisey yiyesim var ama yiyemiyorum bulantidan bi geçsin hep yicem kilo alırsın diyenleri de duymicam

Kızlar ben ölüyorum galiba karnıma iğneler batıyor çıkardıkça çıkarıyorum 10 haftalık oldum mide bulantısı nedir bilmiyordum bugün balık yedik o mu dokundu zehirlendim mi naptım mide bulantısından acilede gitmek istemiyorum ama daha kötü olursam hastanelik olcam bu gidişle pazartesi kontrolum var önceden de gitmek istemiyorum napsam bilemedim

normalde olmuyorsa ve çıkarmakla geçmediyse bence git acile. zehirlenme de olabilir, balık ağır gelmiş de olabilir.
inşallah önemli bişey değildir

O kadar kotuysen git canım serum takiyolar en azından rahatlatir biraz bende geçen hafta serum yedim bi iki gün idare etti beni

normalde olmuyorsa ve çıkarmakla geçmediyse bence git acile. zehirlenme de olabilir, balık ağır gelmiş de olabilir.
inşallah önemli bişey değildir
Çıkarınca biraz hafifledi hala geçmiş değil sanırım balık yapıyor ikinci kez oldu ilk balık yediğimde de olmuştu ama bu kadar değildi inşallah geçicek gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…