2017 Şubat Anneleri

Ben gecirdim tekmkullanimlkik bi ilacla atlattik canim kork!a munoral sase verdi dr

Henüz 9 haftalıkmış baksana doğru sonuç vermemiş olabilir test 2 hafta sonra tekrarlanır rahatlamaya çalış biraz.ilk duydun şok olmuşsundur ama kesin bi bilgi değil sonuçta yine de herşw
Ben gecirdim tekmkullanimlkik bi ilacla atlattik canim kork!a munoral sase verdi dr

Yarın gidicem kendi doktoruma bakalım ne diycek ilaçta kullanmak istemiyo insan da sabah beri su içiyorum inşallah bişey olmaz

BENDE ÇOK KORKUYORUM 2 BUCUK HAFTA SONRADA BENDE GİDİCEM MERAK EDİYORUM KORKUYORUM 2Lİ TEST İÇİN ALLAHIM SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAKLAR NASİP ETSİN HEPİMİZE

içimizi ferah tutalım.. bende 9+0 dayım bugün. 19 ağustosta 13+0 olucam. o gün gitmeyi planlıyorum. sen kaçıncı haftanda gitmiş oluyorsun.. iyi düşünelim iyi olsun..

bende gereksiz olduğunu düşündüğümden yaptırmadım zaten. diğer değerlerim normal çıktı. bana kalsa zaten ben bir daha doktora bir cinsiyetini görmeye, ondan sonrada sancılarım tutunca gitmek istiyorum. bir emin olabilsem sezeryandan sonra normal doğum yaptırılabileceğine. risk olmasa hiç işim olmayacak dr la hastaneyle.

Bende ssvd yapacagim insaAllah ama ona kararliysan karnin buyuyunce bi dikislerinin durumuna falan bakilmasi gerekiyor, nerede oturuyorsun doktor buldun mu kendine ssvd yaptiran?

Bence o doktora bir daha gitmeyin. 7. Haftada kalp atışı duyup 2 hafta sonra 2 li test yapmak ne kadar mantıklı olabilir ki?
Istenilen zamanda yapılsa 11-14 hafta arası diye belirtilmez. O hafta da eminim kimin olsa sorun çıkar. Ben geçen cuma 10+5 de iken hemşire gel haftaya gel deyince bile en sagliklisi en erken 12 hafta da bakmak olur demişti. Allah korktugumuza ugratmasin geçmiş olsun

hiiiiç üzülme. streslenme. dr eltimin kızı için ayrıntılı ultrason için çok ısrar etti. ense kalınlığı çok görünüyor dedi. üniversite hastanesine gitti çekildi. orda da ense kalınlığı sınırın biraz üstünde çıktı. çok üzüldü eltim. gebeliğe son vermeyi düşünün dedi dr. tabiki yapmadı. ama hamileliğin kalanı boyunca stres üzüntü ağlamak. çok zor geçirdi. sonra bebeğimiz oldu. sapasağlam bir kız. şimdi 1,5 yaşında. onun için tespitler her zaman doğru olmuyor. benim dr lara gitmek istemememin sebebi de bu zaten. moral bozuyorlar. olacaksa olacak zaten. allahın takdiri. çok dua et. allaha tevekkül et. hiç bir şey olmayacak inşallah.

Eylüle kadar tatil sonra devam :)

Ben geç uyuyup geç uyanıyorum ama bu sabah yandaki çocuk 7de uyandırdı. Geçen sene de böyleydi ne hafta içi uyuttu ne hafta sonu. İlkokula gidiyor. Duvarda top sektiriyor tepemde. Karşılık vermek için şubatı bekliyorum :)

Selam kızlar. Ya benim 6. haftadan beri idrar yolu problemlerim var. Önce enfeksiyon çıktı, b grubu antibiyotik kullandım istemeye istemeye. Enfeksiyon geçti, bu kez de mantar başladı. 6 tane zalain diye fitil kullandım ama ona rağmen hala kaşıntım ve çok fazla sarı akıntım var. Çok korkuyorum bebeğime bir şey olacak diye. Cumartesi günü kontrolde doktora söylicem ama tekrar ilaç falan vericek diye de söylemesem mi diyorum Ya bir de sürekli acayip acayip kabuslar görüyorum, sıkıntı basıyor sürekli, gece uykum kaçıyor falan, uyuyamıyorum Var mı böyle sıkıntısı olan?

Bende ssvd yapacagim insaAllah ama ona kararliysan karnin buyuyunce bi dikislerinin durumuna falan bakilmasi gerekiyor, nerede oturuyorsun doktor buldun mu kendine ssvd yaptiran?
ssvd dediğin nedir? benim ilk sezeryan yaptıran dr hala çalışıyor. acaba ona gidip sorsam hatırlarmı? belki ameliyatlarında bir standardı vardır. herkese çift dikiş atıyordur hatırlar belki ne biliyim umut işte. karnım büyüdüğünde dikişlere bakılsa acaba anlaşılıyor mu?

ben kocaelinde yaşıyorum. cihan hastanesinde emine özdemir e gittim. başka bir dr arayışına geçtim bile.

o zaman bende devlette yaptırabilirim
Yaptırırsin tabi ben özele gidiyorum normalde Dr um tahlilleri isteyince devletten randevu aldım Dr a da söyledim bu tahlilleri yapabilir miyiz dedi sağolsun istek yaptı ve hiç bi ücret odemedim hepsini de yaptılar kızamıkçık toksoplazmalar dahil

Allah esirgesin seni de bebeğini de inşallah sapasağlamdır :))) benim doktorum 12. Haftada çağırdı ense kalınlığı için ikili test de yaptırmayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…