2017 Şubat Anneleri

İnşallah canım içimi ferah tutmaya çalıyorum ALLAHtan gelen herşey başımüstüne

canım sabah erken kalkıyorsan ve gün boyu çalışıyorsan uyumaya fırsatın yoksa benim gibi 8:30-9 normal bende 9 zor görüyorum

Bende de var alin ve sac diplerinde benimkiler,yaptiklarina devam et hormonlarla alakali ilerde duzelecektir diye dusunuyorum,kizimda hic sivilcem olmamisti bunda dolsu sacimin ici bile

canım sabah erken kalkıyorsan ve gün boyu çalışıyorsan uyumaya fırsatın yoksa benim gibi 8:30-9 normal bende 9 zor görüyorum
Aynen canım. 7 de uyanıyorum her sabah. Pek bir şey de yiyemediğim için enerjim kalmıyor demek ki.
Bu süreçte geçicek illaki. İkinci 3 aylık dönemi sabırsızlıkla bekliyorum.
Sağlıkla...

11. HAFTADA KENDINI ANCAK TOPARLAMIŞ OLUR ONDAN SONRA NORMAL GÖRÜNÜR CANINI SIKMA SEN ERKEN OLDUGU İÇİN ÖYLE OLMUŞTUR

Allahın izniyle bişey yoktur canım içini ferah tut çok erken bencede ikili test için için Rabbim içine inşirah ferahlığı versin inşallah tez zamandada iyi haberleri alırsın bebişin

Allahın izniyle bişey yoktur canım içini ferah tut çok erken bencede ikili test için için Rabbim içine inşirah ferahlığı versin inşallah tez zamandada iyi haberleri alırsın bebişin
İnşallah canım üzülmemek elde değil tabi bekleyip göreceğiz iyi olacak inşallah..

Günaydın kızlar
Dün doktora gittik ikili test için çağırdılar ama doktor hiç iyi şeyler söylemedi
11 haftalıgız bize 9 haftalıksın dedi bebeğin ensesı kalın 2,2 mm dedi tabı ben hüngür hüngür ağlamaya başladım çıktım eve gıttım eşimle
Daha sonra farklı bı doktora gittik ense kalınlıgının 11 inci hafta dolmadan soylenmemesı gerektıgını soyledı bızde daha doldurmadık 11 i bebeğin sağlıklı oldugunu burun kemıgının olustugunu ensesı ıcın ıse haftaya cağırdı kızlar gerçekten cok streslıyım

BENDE ÇOK KORKUYORUM 2 BUCUK HAFTA SONRADA BENDE GİDİCEM MERAK EDİYORUM KORKUYORUM 2Lİ TEST İÇİN ALLAHIM SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAKLAR NASİP ETSİN HEPİMİZE

Canım içini ferah tut bak diğer Dr erken olduğunu söylemiş. İyi sonuçlar alıcaksın inşAllah

GÜ NAYDIN, içini ferah tut canım .. herşey güzel olur inşallah senin ve bebeğin için.

Ben de bir an önce başlamak istiyorum ama haftaya kontrole gittiğimde soracam doktora. Ebru şallının hamile platesi videosu var YouTubeda evde onu yapayım diyorum tabi önce doktora soracam uygun mu diye

Arkadaşlar içimizde çalışan işe gidip gelen var mı.

bende çalışıyorum canım. sen evdesin sanırım. evde nasıl zaman geçiriyorsun? ne güzel yürüyüş yapamaya fırsatın vardır. çalışınca akşam eve zor atıyoruz kendimizi. yemekti bulaşıktı 21:00 den sonra gözler gidiyor. yürüyüşe falan fırsat yok yani..

Kızlar ya son kontrolde doktor testler istemişti bende önce aile hekimine gösterdim idrar yolu enfeksiyonu var bol su iç dedi.moralim bozuldu düşüğe neden olur mu, ne zaman geçer bu öyle bi belirtide hissetmedim ama oyy oyy var mı hamileyken idrar yolu enfeksiyonu geçiren

5. Aya kadar kullanacam ben canim benimde once lekelenme sonra kirmizi kanamaarim oldu rahimagzi aciligim varmis

Aminn canim
Kizlar kilo almaya başladiniz mi?
400 gr aldim
Gecmis olsun canim bende 3 hafta yattim yogun kanamalar atlattim
ebru sallinin hamile platesi bvar canim
Esimi bile azcik goruyuoerum hemn uyuyakaliuorum duzelir insallah

hemen kotu dusunme cani o testler yanilabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…