2017 Şubat Anneleri

Dusen parcayi suya tutabilseydin ne oldugunu anlayabilirdin.icini ferah tut. Insaallah hicbir sey olmaz. Suyu cikarman sikintili tabi. Ben de unutyrum icmeyi falan ama en azindan 1 lt icmeye calisiyorum gun icinde. Rabbim hepimizin bebeklerini korusun.

İnş cnm bi sıkıntı yoktur da gerek kalmaz bi daha. Ben 200 lük ten kullandım bide hala daha da günde 1 tane içiyorum kesmedi daha dr. Benim de içerde bişe yoktu ama yine riske atmayıp 3 hafta yattım ewde rapor werdi. Haziran 15 inden sonra oldu bu 10 temmuz da da abimin nişanı wardı ben kahramanmaraşta oturuyorum ailem sakaryada nişan bursadaydı malesef bu kadar uzaklara gelin geldim 2 kardeşiz we malesef tek abimin nişanına gidemedim dr uçağa izin werdi ama yine de şansa bırakma gitme yat dedi hiç bi sıkıntı olmadığı halde... Ben de üzüldüm gidemedim diye ama napalım meleğim iyi olsun da daha düğünü war dedim öyle awuttum kendimi çok şükür şimdi bi sıkıntı yok sende bi daha yerinden kıpırdama boşwer sonrasında bebişinle gezersin

Bende gitmicektim ama benim abim tır şoförü Türkmenistan a çalışırken geçen yıl trafik kazası yaptı ve karşı tarafta ölü olduğu için cezaevindeydi ne düğünum de ne biseyimde bulunamadı 17 aydır ordaydi ve kadir gecesi orda af uygulanıyor bu afta çok şükür kurtuldu ve bize asıl bayram o oldu onun için gittim yoksa gitmicektim olacağı varmış bende bi haftadır yatiyorum bakalım sonuç ne oldu

Gün boyu konuşmalardan etkilenip çok canım çektiği ve gelmesini sabırsızlıkla bekledigim çiğköfte geldi ama sonuç husran iki ısırık zor aldım ve eşime kaldır şunu gözümun önünden dedim ne olacak böyle ya şuan ölüyom yine bulantidan ilk başlarda sabahti şimdi akşam bulantıları başladı gecsin artık yemek yicem ben yaaaaaa

Aminn..
Kesinlikle bende hemen hemen hergün bakıyorum ultrason foto,video,bilgilere,gelişimi herşeye sanki hiç hamile kalmamışım gibi duygular hep taze. Zaten bildiklerimide unuttum.rabbim hepimizin hamileliğini tamamına erdirsin

Çok geçmiş olsun inşallah önemli bişey değil dir.

dün dedim dedim bende de sonuç seninle aynı sadece 1 tane yiyebildim marullarını bile özene bezene hazırlamıştım halbuki petipör bisküvi iyi geliyor bir dene istersen.

canım benimde kaşıntılarım başladı özellikle göğüs ve karın bölgem şimdilik sadece duştan sonra (hergün) badem yağı kullanmaya başladım ben birz doğalcıyımda karnım desen bazı günler 5-6 aylık gibiyim bazı günler normal ama artık eski kıyafetlerim sıkıyor beni

Gunaydin kızlar nasılsınız?...
Bizim sabah bulantilarimiz devam ediyor dr.tatil için dramamine ilaç vermişti çok zorunda kalmadıkça kullanma demişti o ilacida almıyorum.
Dün hormonların etkisiyle sinir harbi yaşadım resmen....
Yıllık iznimi mahvettikleri için çok canim sıkıldı.

Semizotu gebelikte çok faydalı bir besin.Çok su için diyorlar ama ben çok icemiyorum.
Esimin akrabalarida aaa sen hicbirsey yemiyorsun bebek gelismicek olcek deyince kafa göz dalmak istiyorum.

Kendi mayaladigim yoğurdu yiyebilir miyim dediğimde pastorize yoğurt tüketmek gerekir demişti dr.her dr.farklı.

Dün sağlık ocağına kayıt yaptırdım.20 haftada ariyacaklarmis.Aks 110 olduğu için az ve sık ye şeker problemin olabilir bebekte sende hipoglisemiye girebilirsiniz dedi.

Güneş kremi olarak solante almıştım ama hiç memnun kalmadım çok mat ve katı bir krem yüzünde tabaka gibi kalıyor dağıtması zor bir krem.

Gorumcem ve iş arkadaş grubu (60 kisi) hamilelikte expial lipo kullanmışlar ve sıfır çatlakları var kızlar sizce kullanmalı miyim?içeriğinde hamileler kullanamaz demiyor. Onlarada laborant olan bir akrabaları söylemiş kulaktan kulağa yayılmış ve hepsi bunu kullanmışlar.Vücutları maşallah...

Ben nulanti icin ilac istemedim 8 hsap iciyorum bide o eklensin istemedkm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…