2017 Şubat Anneleri

Sut hiç icemiyorum ilk hamile olduğumu öğrendiğimde içmeyi denedim ishal yapiyo iki gün öldüm karın ağrısından kıyamet ler koptu resmen karnimda gece bile ağrısı uyandırdı aynı benimde acayip şiş ve feci şekilde baskı yapiyo ikinci kez bu kadar ağır yaşıyorum :KK43:

Tatlım süt daha çok gaz yapıyor bende zorluyorum iceyim diye ama yok yani

Tatlım süt daha çok gaz yapıyor bende zorluyorum iceyim diye ama yok yani
Normalde de süt zaten icmezdim sevmem hele ki taze ya paket değilde köy sütü hiç icemem ilk hamile olduğumu öğrenince hazır iciyim dedim faydası olur diye ama mahvetti beni sütü bıraktım duzeldim icemiyorum maalesef

hani şu dışarda satilanlardan dimi. Yenilebilirmi gerçekten. Canım çok istiyor ama doktor çiğköfte yok deyince esim hiç birine izin vermiyor.
Çiğköfte yok derken etli olandan bahsediyorlar sanırım çünkü içinde çiğ et var ve buda değerler için zararlı ya ondan galiba etsiz olanlar bulgur zaten baska bisey değil

Normalde de süt zaten icmezdim sevmem hele ki taze ya paket değilde köy sütü hiç icemem ilk hamile olduğumu öğrenince hazır iciyim dedim faydası olur diye ama mahvetti beni sütü bıraktım duzeldim icemiyorum maalesef
Bende normalde hic süt icemezdm. Zorlaym diyerek önce doğal süt e başladım sonra o acayip gaz sıkışması yapınca laktozsuza basladm bsumdi daha iyiyim gunde 1 bardakta olsa iciorm

Çiğköfte yok derken etli olandan bahsediyorlar sanırım çünkü içinde çiğ et var ve buda değerler için zararlı ya ondan galiba etsiz olanlar bulgur zaten baska bisey değil
Bende öyle olduğunu düşünüyorum zaten etli olandan normaldede yiyemem ama önemli olan eşimi ikna edebilmek

Bende normalde hic süt icemezdm. Zorlaym diyerek önce doğal süt e başladım sonra o acayip gaz sıkışması yapınca laktozsuza basladm bsumdi daha iyiyim gunde 1 bardakta olsa iciorm
Eşim de bana demişti ondan alalım diye de o gaz sancısı dediğin gibi mahvetti beni bide ishal yapınca gözüm korktu

Arkadaslar bi sorum olacak benim karnim hemen buyumeye basladi hafiften kasiniyor da korkuyorum catlamaktan falan catlak kremi kullanan var mi ne onerirsiniz oglum da lierac kullandim ama popom catladi karnim catlamadi da simdi karnim catlarsa diye korkuyorum

Benim bulantilarim geçen haftalarda sabah başlıyordu uyandigimda bu hafta sabah kahvaltı yapabiliyorum azcik ama sonrasında çok fena oluyorum bide progestan kullanıyorum ilk bi kaç gün iyiydim ama 3&4 gundur progestan nin da etkisi sanırım bulantimi iyice tetikliyo günde 3 iciyodum dün 2 içtim inş kanama geçmiştir de bi daha kullanmak zorunda kalmam
Canım progestan zaten felaket bulantı yapar beni çok kötü yapmıştı dr um vajinal at demişti fitil gibi sende öyle yap o beni çok rahatlatmıştı hem vajinal kullanınca daha etkili oluyomuş bide progestan tüylenmeyi de arttırıyo malesef :KK43: vajinal olunca tüylenmeyi de azaltıyomuş

Laktozsuz deneyin cnm ben rahatm laktozsuz içince..
Evet deneyeceğim inşallah :)

Ben çok severdim bayılırdım her gece bir bardak içerdim ama artık tiksindim :KK12:

Canım progestan zaten felaket bulantı yapar beni çok kötü yapmıştı dr um vajinal at demişti fitil gibi sende öyle yap o beni çok rahatlatmıştı hem vajinal kullanınca daha etkili oluyomuş bide progestan tüylenmeyi de arttırıyo malesef :KK43: vajinal olunca tüylenmeyi de azaltıyomuş
Siz kullananlardan duyuyodum bulantiyi tetiklediği ni ilk başladım bi iki gün bisey yapmadı hatta dedim iyi bende bisey yapmiyo gunde 3 aliyodum cuma dan başladı ikinciyi aldığım anda başladı etkisi o gün dayandım ctesi de yine ikinciyi alınca felaket oldum gece 12 de gittim nöbetçi Dr serum taktı ama vajinal kullan fln demedi bende dün iki içtim :KK43: yarın kontrolüm var zaten inş kanama kaybolmuştur ta daha kullanmama gerek kalmaz

Yaaaa çiğköfte diye diye benimde iyice aklıma soktunuz :KK9:esim e gelirken aldircam :KK71::21: acayip canımı cektirdiniz bu hormonlar bizi delirtcek sonunda :p:KK3:

Siz kullananlardan duyuyodum bulantiyi tetiklediği ni ilk başladım bi iki gün bisey yapmadı hatta dedim iyi bende bisey yapmiyo gunde 3 aliyodum cuma dan başladı ikinciyi aldığım anda başladı etkisi o gün dayandım ctesi de yine ikinciyi alınca felaket oldum gece 12 de gittim nöbetçi Dr serum taktı ama vajinal kullan fln demedi bende dün iki içtim :KK43: yarın kontrolüm var zaten inş kanama kaybolmuştur ta daha kullanmama gerek kalmaz
Ben günde 1 tane içiyorum hala daha en başından beri bi ara kahwerengi lekem gelmişti içerde kanama yoktu tehlikesiz demişti dr um ama yine de hem rapor werdi yat diye hemde günde 3 e çıkartmıştı 1 tane sabah içiyodum akşam 2 tane de vajinadan at hem bulantı yapmaz hem daha etkili dedi 15 gün öyle kullandım sonra çok şükür bebiş de iyi olunca bi daha da leke gelmeyince günde 1 taneye geri düştü inş senin de gerek kalmaz da içmezsin çok sarsıyo çünkü bünyeyi :KK43:

Ben günde 1 tane içiyorum hala daha en başından beri bi ara kahwerengi lekem gelmişti içerde kanama yoktu tehlikesiz demişti dr um ama yine de hem rapor werdi yat diye hemde günde 3 e çıkartmıştı 1 tane sabah içiyodum akşam 2 tane de vajinadan at hem bulantı yapmaz hem daha etkili dedi 15 gün öyle kullandım sonra çok şükür bebiş de iyi olunca bi daha da leke gelmeyince günde 1 taneye geri düştü inş senin de gerek kalmaz da içmezsin çok sarsıyo çünkü bünyeyi :KK43:
Benim bayram öncesi iki kez leke geldi bi iki damla içerde kanama fln yoktu ilaç vermedi Dr izniyle izmite gittim gelince bi goruniyim dedim içerde kanama var dedi yol yormuş dinlenmemissin dedi kalabalıktı dinlenemedim annemler de ama hiç leke kan bisey gelmedi şükür 100 luk günde 3 dedi işte vajinadan demedi hiç zaten bi haftadir kullanıyorum inş geçmiştir sabah bakicaz bakalım içmek istemiyom çok fena yapiyo :KK43:

X