2017 Şubat Anneleri

Hiç kormayın arkadaşlar ilk çocuğumda 4 kg vermiştim sadece haşlanmış patates yiyordum herkes sanki bilerek yemiyormuşum gibi davranıyordu çok ağladım,ama DR'um hayır dedi hiç korkma afrikada anneler napsın demişti neyi yiyebiliyorsan onu ye ve korkma demişti Allah razı olsun...Umursamamaya çalışıcaz napalım :KK43:
Yanı midem alsa zaten yicem deli gibi açım ama ogurdumu gore gore zorlama yapmaları çok sinir bozucu elbet geçecek ve çok çok yemek yicem herşey yicem :kk77: bu arada canımı fena çiğ köfte çektirdin eşim de işe gitti 12 de gelecek napcaz şimdi :110:o_O:sopa:

Yanı midem alsa zaten yicem deli gibi açım ama ogurdumu gore gore zorlama yapmaları çok sinir bozucu elbet geçecek ve çok çok yemek yicem herşey yicem :kk77: bu arada canımı fena çiğ köfte çektirdin eşim de işe gitti 12 de gelecek napcaz şimdi :110:o_O:sopa:

Açıkçası bundan korkuyordum :KK43: bende iş yerindeyim yiyebilmem mümkün değil :KK43: Keşke yazmasaydım :KK43: Hakkını helal et arkadaşım

bende bildğiniz starbucksın buzlu karamelli kahvelerini aşeriyorum. haftada 1 içiyorum ama napıyım

Açıkçası bundan korkuyordum :KK43: bende iş yerindeyim yiyebilmem mümkün değil :KK43: Keşke yazmasaydım :KK43: Hakkını helal et arkadaşım
Olmaz etmem :KK12:saka şaka bisey olmaz olsa da yiyebilcemmi zaten o var akşam eşim alır gelirken bisey olmaz yakında olsa giderim de o da zor 5. Katı inip çıkmak işkence :kızgın:helal olsun takılma ona :super:

Arkadaşlar bugün doktora gittim o kadar şaşkınım ki bildiğin kocaman olmuş kıpır kıpır hiç durmuyor. Ense kalınlığı, baş popo arası ölçümler normal dedi doktor ama ben yine de 2li test istedim kan da verdim. Ve büyük ihtimal erkek dedi. Ben sormadan söyledi. 2. Çocuğum ama görünce kıpır kıpır çok duygulandım. Allah isteyen herkese nasip etsin.
okuyunca çok heycanlandım. ben de şu an şehirdışındayım haftaya kontrolüm ve çok heycanlıyım maşallah size:) öncesinde tatlı yemek gerekiyor gerçekten demek ki:))

selam kizlar bende bi soru sorayım.
Nefes darlığı yorgunluk mide bulantısı genel sorunlar evet ama ben gibi baş ağrısı çeken var mı?
11+4 Günlüğüm şu an ve iki kez parol içmek zorunda kaldım bu zamana kadar.
Ilk gün o ağrıyı yaşıyorum geçer diye uyku bile uyutmuyor sabah da devam ediyor. Icmesem 3 gün sürdüğü oluyor. 4 yaşında kızım var ona bakamayacak duruma gelince mecbur almak zorunda kalıyorum
tansiyon probleminiz varmı başınız ağrıyınca tansiyona baktırdınızmı hiç?

Aynen ya sanki kendileri yaşamamış gibi yada şuan bilerek yapiyoz gibiler kaynanama gittim bi komşusu var cardakta yemek yiyorlar zorluyo ya diyorum yiyemiyorum zorlama beni niye diyo midem bulanıyo diyorum yine neden diyo hamile oldugumu bildigi halde acillik oldum serum yedim diyorum birak neyi yiyebiluyosam ondan yiyim acim zaten diyorum yine duruyo duruyo kız yesene az bisey diyo o an ustune kusasim geliyo :lülülü::kızgın:

Ay tam dayaklık keşke kussaydın üstüne de hepimizin hırsını alsaydın. Bende yaşadım, yemeklere bakamıyorum bile yaklaşamıyorum diyodum tavuk da mı yemiceksin fasülye de mi yemiceksin diyolardı inadına yapar gibi:sinirli: yine hormonlar tavan yaptı sinirlendim bak şimdi :rolleyes: şu tiksinme geçse de adam gibi yemek yesek yaa:işsiz:

Ay tam dayaklık keşke kussaydın üstüne de hepimizin hırsını alsaydın. Bende yaşadım, yemeklere bakamıyorum bile yaklaşamıyorum diyodum tavuk da mı yemiceksin fasülye de mi yemiceksin diyolardı inadına yapar gibi:sinirli: yine hormonlar tavan yaptı sinirlendim bak şimdi :rolleyes: şu tiksinme geçse de adam gibi yemek yesek yaa:işsiz:
Hahhayyy çok güldüm msjin ilk kısmına :KK70: hepimizin hırsı demissin ya :KK70: aynen ya zorluyoda zorluyor sonunda kızınca da iyi yemezsen yeme diyo :ruh::skandal:evet geçsin bulantilar deli gibi yemek yicem herşeyden yicem cok açım çünkü :kk77:

kızlar göbek deliği çevrenizdeki tüyler koyulaştı mı sizinde?
saç için özel bi şampuan kullanıyorum bikaç aydır onun etkisi mi yoksa hormonlardan mı oldu anlamadım ya o_O

Allahımmm...
Artık hiç bir şeyin kötü kokmadığı iştahımın açıldığı günlere gelmek istiyorummm..
Aamiiiinnn...

Merhaba arkadaşlar bende şubatta anne olacağım o kadar zor bir hamilelik geçiriyorum ki günde 10 kez kusuyorum kan geliyor artık 22 yaşındayım ilk gebeliğim ne yapacağımı bilmiyorm serum taktırınca 3-4 gün kendime geliyorm ama yine etkisi geçince aynıyım sizinde tecrübelerinizden bir tutam alırım verirseniz tabi :KK66:

Allahımmm...
Artık hiç bir şeyin kötü kokmadığı iştahımın açıldığı günlere gelmek istiyorummm..
Aamiiiinnn...
Yoğurtlu makarna denedinmi bana biraz daha iyi geliyo yağlı yemeklerdense benim de yediğim bi o bide ekmek arası peynir acimmmmmmmm yemek yemek istiyorum :dua::işsiz:

BEN İKİSİNİDE YİYEMİYORUMKİ :KK43: YAZARKEN BİLE MİDEM AĞZIMA GELDİ. HERKES PİSKOLOJİK DİYO KİMSE ANLAMIYO HALİMİ KARDEŞİM VE ETRAFIMDAKİLER ÇOK RAHAT GEBELİK GEÇİRDİ ONLAR GİBİ OLMAMI BEKLİYOLAR GALİBA.. BİRDE BEN BAĞIRSAKLARI BOZDUM GALİBA ISHAL DEĞİLİM AMA SÜREKLİ LAVABO İHTİYACIM VAR
Anladım canım çok geçmiş olsun sana da az az yiyorum ben hazır almaya başlamıştımda kendim yapayım gene diyorum araştırayım bakalım

X