2017 Şubat Anneleri

Ben sütü de yoğurdu da kendim alıp yapıyorum. Aksine benim doktorum hazır yerine bulabilirsen süt al içmek için demişti. Bende zaten süt ve yoğurdu hazır kullanmıyorum deyince çok güzel yumurtayı da köy yumurtası bulmaya çalış dedi hatta.
E süper bende kendim yapmayı daha sağlıklı buluyorum bende

Yoğurtlu makarna çok severdim önceden.
Olabilir bi deneyim canım
Dene bende salçalı daha çok yerdim ama yoğurtlu daha iyi oluyo az yağlı biraz da yoğurt hem yoğurt yemiş oluyorum hem de en azından makarna biraz tok tutuyor inş ise yarar

Bu arada senin de bulantıların akşam oluyodu demi benim gibi.
Ben de hala aynı akşamdan geceye bulanıyom.
Uykuya dalmak nimet oldu
Benim bulantilarim geçen haftalarda sabah başlıyordu uyandigimda bu hafta sabah kahvaltı yapabiliyorum azcik ama sonrasında çok fena oluyorum bide progestan kullanıyorum ilk bi kaç gün iyiydim ama 3&4 gundur progestan nin da etkisi sanırım bulantimi iyice tetikliyo günde 3 iciyodum dün 2 içtim inş kanama geçmiştir de bi daha kullanmak zorunda kalmam

okuyunca çok heycanlandım. ben de şu an şehirdışındayım haftaya kontrolüm ve çok heycanlıyım maşallah size:) öncesinde tatlı yemek gerekiyor gerçekten demek ki:))
Görünce şok olacaksın herşeyi belli eller kollar kıpır kıpır:) ben 4-5 hafta önce gitmiştim en son minicikti Allahın mucizesi işte.

arkadaşlar bugün bi arkadaşımdan aldığım tavsiyeyi sizlere de söylemek istedim okulundaki bi arkadaşı düşük yapmış nedeni çamaşır suyu doktor öyle demiş çamaşır suyu vb ürünler plesantayı çürütüyormuş lütfen mümkün olduğunca uzak duralım

Bu arada senin de bulantıların akşam oluyodu demi benim gibi.
Ben de hala aynı akşamdan geceye bulanıyom.
Uykuya dalmak nimet oldu
Aynen cnm her aksam kusmadan yatrmio bizimki :kusmuk::kusmuk::işsiz::işsiz:

Allahımmm!beni ve isteyen burdaki tüm hamiş dostlarımı aşkla kendi yemeğimizi yapıp iştahla yiyebileceğimiz günlere ulaştır...amin aminnn:dua:

Aminn aminn

Ben de makarna yiyebiliyorum sebze , et henüz içim almıyor.
Et zaten yemiyorum vejeteryanim et tavuk balık girmez ağzıma makarna yoğurtlu iyi geldiğini farkettim hem de yok tutuyor ama ne yersem yiyim yedikten sonra azgimda bogazimda farklı tat birakiyo :KK43:

Ben şu an yemek yapıyorum ama kendim yiyemiyorum birkaç gündür daha iyiyim ama
İyi yapabiliyorsun ben nerdeyse 3 haftadır yapamiyorum yemek hele ki o yağın yemeğin kokusunu alirsam o gün hiç bisey yiyemiyorum daha beter oluyorum :KK43:

Et zaten yemiyorum vejeteryanim et tavuk balık girmez ağzıma makarna yoğurtlu iyi geldiğini farkettim hem de yok tutuyor ama ne yersem yiyim yedikten sonra azgimda bogazimda farklı tat birakiyo :KK43:
Bu konuda tam tersiyim köfte-patates ve kokorec-salgam hastasiym ve hicbirini yiyemiom su an :KK61::KK61: soguk komposto suyu yogurtlu ve soguk ne varsa bir de bunlardan cok meyve elma yesil kayisi falan..

Bu konuda tam tersiyim köfte-patates ve kokorec-salgam hastasiym ve hicbirini yiyemiom su an :KK61::KK61: soguk komposto suyu yogurtlu ve soguk ne varsa bir de bunlardan cok meyve elma yesil kayisi falan..
Maalesef vejeteryan im dediğim gibi ancak bi parça köfteyi bile parça pincik edip yiyebiliyorum soğuk komposto ve evet elma ve soğuk seyler beni de rahatlatiyo

Normal de ekşi tuzlu değil de tam bir tatlıcı biriydim ama hamile kaldigimdan beri hele ki bulantilar başladığından beri hiç tatlı istemiyordu canım midemi bastiriyo diye hep elma erik öyle şeyler yiyodum dün ilk kez kakolu puding istedi canım ve yaptım iki gundur yiyorum hatta bugün iki kase yedim acaba bi zararı olur mu ki :işsiz::olamaz:

Etsiz çiğ köfte yiyebilirsin. Sadece bulgur ve baharat ile yapılıyor. Ben kaç kere yedim. Üzerinede limon sıkınca bulantıyı çok rahatlatıyor
hani şu dışarda satilanlardan dimi. Yenilebilirmi gerçekten. Canım çok istiyor ama doktor çiğköfte yok deyince esim hiç birine izin vermiyor.

Revna Revna cnm ben aksam öğürme nöbetlerim hafifleyince laktozsuz süt iciyorum öyle yatiom.. Uyuyabiliorm o zmn..

X