2017 Şubat Anneleri

Oyle yapiyorum canm bende cok saol icim rahatladi valla

Kızlar ya benim karın ağrım var bel ağrım var regl ağrısı gibi. Bugün biraz hareketli idim ev toplama işlerim var morlu sardı normal denildi buradan da ama içim yine de rahat etmiyor pek..
Aynı ağrılar bnde de vardı işte cnm bugün yok çok şükür. Sen adet dönemim olması gerekiodu şu an gebelik olmasa gibi bi şey demiştin sanki onu düşündüm belki de vücut rutininden dolayı bi tepki veriyor olabilir. Bugün doktora gittiğimde sordum karın ağrılarını hafif olabilirmiş ama kramplar şiddetlenirse ve kan gelirse mutlaka hastaneye gel dedi. Belki ishal falan da olabilirsin onun ağrısı olabilir bol bol su iç dedi.

Ne yaptın gittin mi doktora?

bn bunu internette araştırdım herhangi bir risk yoksa ilişki normal hatta doğum için sağlıklı yazıyor. 4. haftada bi kahverengi lekelenmem olmuştu ertesi gün doktora sorduğumda ilişki sonrası mı oldu dedi hayır dedim, 1 hafta ilişki olmasın dedi, eğer 3 gün boyunca herhangi bir lekelenme olmazsa ilişkiye girilebilir zaten risk yoksa ilişkiye yasak koymuyoruz dedi. Ama insan gene de korkuyor tabi. Bi yandan da 9 ay boyle geçmez evet :/

Merhaba hanımlar ya deli gibi aci biber turşusu yemek istiyorum ama korkuyorum turşu zararlı olur mu?
ben dün salatalık turşusu yedim acı değildi ama baya tuzluydu. Bulantıdan lokma geçmiyor boğazımdan bari bunu yiyeyim dedim.
zararı olup olmayacağını bilmiyorum ama hamile olup ta turşu yemeyen var mıdır

Canim, bebek yerleşme ve büyüme aşamasında olduğu için normal onlar. Benim ilk gebeligimde de vardi. Bunda da var. Kanama olmadıkça sıkıntı yok. Kanamanin sıkıntı olmadığı durumlar bile var.. Içini ferah tut, inşallah..

Kızlarrr merhaba az önce dr dan geldim çok stresli ve korkarak gitmiştim ama çok mutlu döndüm çok şükür.Maşallah bebişim iyiymiş teyzeleri sat günüyle 5 gün fark vardı arayı kapatmış rahme iyce yapışmış kalp atış ritmide çok iyiymiş kollarını bacaklarını kafa tasını gösterdi dr amcamız kanama alanımız gitmiş ilaçları ve iğneleri bıraktık artık yol serbest deniz serbest çok mutluyuz çooook Rabbim bu güzel haberleri bekleyen bütün hamişlere duyursun ilaç içipte yatanların bian önce ayaklandırsın inşallahhh

Üzme kendini canım o bulur alcağını sen merak etme geçicek bu günler de herseyi yiyceksin o güzel günleri düşün minnikin de stres olmasın

teşekkür ederim , ağustosta sorarım artık ozaman 3 aylık olur zatne :) eve gidince hemen uyyuyorum yada oğlumla ilgileniyorum o işe vakit harcamak çok fuzuli geliyo bana zaten sudan tiksindim böğüre böğüre duş alıyorum

Umudum 12. Haftada

BEn de de çok ağrı oluyor.sanki ilkinde böyle şeyler yaşamamıştım gibi hatırlıyorum.hayırlısı bakalım..

Arkadaşlar size çok ilginç gelebilir ama bende duyunca şok olmuştum benim bi tanıdığımın hamileyken canı kiremit istemiş şu bildiğimiz çatılardaki kiremitten.eşi bulmuş getirmiş iyice kırmış toz gibi yazık bizimki de yemiş.onun için arkadaşlar hamilelik hormonları çok farklı. bence canınız ne istiyorsa yemelisiniz demek ki vücut istiyor. Ben biraz eski kafa olabilirim ama büyüklerimizde hep diyor ya aman hamileyken canın ne isterse ye yoksa çocuğun bir yerine bişey olur diye.

Ayyy canım ya hadi gözün aydın inş çarşamba bende bu haberlerle donerim çok endişeli ve tedirginim çarşamba da olmaz şimdi bana o gün gittiğimde bende gordum baya baya herşeyi belli olmaya başlamış herşeyi :) inş benim de kanama alanı kaybolur progestan i aksatmadan iciyorum bi iş yapmıyorum biseyler yemeye bide tuvalete kalkiyorum bakalım inş geçer ama Dr bana leke gelir demişti hiç bisey gelmedi buda beni dusunduruyo gelmesi mi iyi gelmemesi mi içerde kanama varken

Korkma canım gelmeye bilir benim oğlumdada vardı lekelenme kanama olmadı hiç bunda oldu ama o yüzden endişelenme bende hiç kalkmadım bi tuvalet banyo yemek iyi dinlenmişsin işe yaramış dedi ilaç yüzde 30 koruyorsa dinlenme yüzde 70 koruyor dedi bana dinlen içini ferah tut zaman daha çabuk geçiyor inşallah çok güzel haberlerle dönceksin sen ankaradaydın dimi sincan da ikili test zamanı bende ankarada olcam Dr nafiz körez yada 12ci cadde de yapılıyor mu ikili test bi fikrin var mı

Üzme kendini canım o bulur alcağını sen merak etme geçicek bu günler de herseyi yiyceksin o güzel günleri düşün minnikin de stres olmasın
Teşekkür ederim canım. Tek tesellim o zaten. O sağlıklı olsun ve hayatımda var olsun gerisi mühim değil.
Senin de gözün aydın. Çok sevindim iyi olmanıza. Ya zaten dr o ekrana bakarken gülerek gayet iyi diyor ya işte o dünyalara bedel :) İnşallah bir ömür iyi olduklarını görürüz

Aminn canım inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…