2017 Şubat Anneleri

Doktorum bana en başından beri günde 1 kez progestan verdi. Bu hafta bitecek ve şu an için devam etmeye gerek yok dedi. Sıkma canını Allah'ım korur onu .
Benim hiç biseyim yoktu yol bu hale getirdi sanırım oraya da abim için gitmistim gitmicektim aslında bana şuan günde 3 verdi progestan i

Benim hiç biseyim yoktu yol bu hale getirdi sanırım oraya da abim için gitmistim gitmicektim aslında bana şuan günde 3 verdi progestan i
Sıkma canını canım olcağı varmış öyle düşün benim oğlumda da kanama alanı gördü dr inanmadm kanamam olmayınca diyarbakırdan ankaraya gittim başka dr göründm yok kanama alanı falan dedi bazen oluyomuş ama kanama olmadan yok olabiliyormuş inş birşey olmaz ilaclarını düzenli içmeye çalış 8 saati bir bende bide üç ilaç bi iğne vuruluyorm ama hersey bebişler için içini ferah tuttki minnakın etkilenmesin

İnş canım ya hayırlısı bakalım şükür ki bebek iyi dedi bende başka Dr a gitmistim o direk korkuttu direk dusuk riskin var senin fln filan odadan bi çıktım bembeyaz suratla eşim bile çok kızdı sabah kendi Dr uma gittim çok şükür öyle korkutmadi evet kanama alanın var ufak ama bil dinlenme ve ilaçla geçer dedi bakalım haftaya inş bi sorun çıkmaz benim de şuan şükür leke kan bisey yok ama Dr olabilir bu ara korkma o şekilde aticaksin dedi

Progestan ın hiç bir zararı yok. Kuzenim erken doğum ihtimaline karşı son 3 ay sürekli kullanmıştı. Sen moralini yüksek tut ve duanı eksik etme.

Progestan ın hiç bir zararı yok. Kuzenim erken doğum ihtimaline karşı son 3 ay sürekli kullanmıştı. Sen moralini yüksek tut ve duanı eksik etme.
Yapacak başka biseyim yok zaten şuan Rabbim benim de hepimizin de minnaklarini bize tutunmayı nasip etsin inş hayırlısı bakalım

Evet cnm olabilir ağrılı ve kırmızı çok fazla olmadıktan sonra korkma her de tarzı farklı bende 9 haftada 5 dr gördüm kendi güvendiğin dr gibi olmuyor hiç biri

Boşver sen mart annelerini gel bize
Kızlar demir ilacına başlayan var mı aranızda?
Benim Demir'im çok iyi olmasına rağmen kalp atışından sonra Demir+folik olan bir ilaç verdi ama başlamadım. 2 kartuş folbiol var bitsin öyle başlayacağım doktorumun haberi yok

Hamilelik Nasıl gidiyor diyenlere mide bulandırıcı diyorum. O mide sürekli ağzımda. Karnım da şişti kendimi şiş hissediyorum tuz yemediğim halde böyleyim ve ilk bebeğim. Bi çamaşır asıp 1 saat yatıyorum. Sabahtan beri elektrikli süpürge ile bakışıyoruz. Tatil valizini bile yeni boşalttım of off. Yemek pişiresim hiç yok sanki her şey iğrenç. Nasıl yedim bunca senedir o iğrenç şeyleri diye düşünüyorum elimde değil. 20 haftada falan doğursa keşke insanoğlu. Nasıl geçiyor bu 9 ay, hava sıcak diye mi böyle

Zate hem burda hem oradayim eger kalp atisini duyabilirsem ve gebeligim devam ederse yuzde 90 subat annesi olacagim kosmetse

Burada bircok kisi progestan kullaniyor sanirim. Ben de dun kullanmaya basladim fitil olarak. Her gun duzenli olan buyuk tuvaletim bozuldu kabiz gibi oldum boyle bir yan etkisi var mi? Benim tek hamilelik belirtim kaldigimdan beri hergun tuvalete cikmamdi ama bugun olmayinca yoksa kotu sona mi geldim diye dusunuyorum

Sağol canım inş olmaz şuan keşke gitmeseydim diye kendimi suçluyorum çünkü hiç böyle biseyim yoktu bi yandan da olacakmış demekki diyorum inş sonuc lar iyi olur hepimiz içinde
Öyle dusnme canım benim kendini suçlayıp stres yapma kendi doktorunu dinle olacaksa bulunduğun şehirde de bir yere gitsem olurdu

Cnm ben de progestan kullaniorm hap olarak kabizlik siskinlik sindirememe bende de var sanirim hamileligin baslarinda oluyor bu normalde sikinti ceken biri degilim insallah yavas yavas gecer bu arada kizlar dr dan geldim sat 17 mayis dr 7+3 dedi bana geriden geliyor gibi geldi ama onemsemedm cunku pit pit kalbini duydum

Evet cnm olabilir ağrılı ve kırmızı çok fazla olmadıktan sonra korkma her de tarzı farklı bende 9 haftada 5 dr gördüm kendi güvendiğin dr gibi olmuyor hiç biri
Çok şükür kırmızı fln hiç bisey yok inş ta olmaz aynen kendi Dr um daha çok tatmin etti en azından bakalım inş herşey iyi olur hepimiz için

Bende gordum minik fasulyemi kalp atışlarını da dinledik benim doktorum kalp atışı dinletmiyor onda çok sıra olduğu için boşta bir doktora girdik doğumu neredeyse mart sonuna söyledi şaka gibi takvim hesabı yaptı...ultrasonda belli olmuyor mu normalde.Neyse bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum ona. Darısı gormeyenlere olsun ins.

Öyle dusnme canım benim kendini suçlayıp stres yapma kendi doktorunu dinle olacaksa bulunduğun şehirde de bir yere gitsem olurdu
Yanı öyle tabi hayırlısı bakalım artık takdir Allah tan Rabbim bi yoluna koymuştur onu ne yaparsak yapalım yazılani yasicaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…