2017 Şubat Anneleri

ben de dün pikniğe gittim ve yerde oturdum. sonra kalkınca bir süre belim kuyruksokumuma doğru çok ağrıdı. dinlenince düzeldim. daha evvel de belim boşlukta oturduğumda olmuştu.

Evet ben de belimi yaslamazsam bir yere çok ağrıyor dik oturmak istiyorum hep ağrımasın diye

Kizlar uzun zmndr yazamadım bulantı ve tiksinmelerle bogusmaktan 4 kilo vermisim sizler nasılsınız bağlım?

Bende de iyi değil durumlar yumurtadan midem bulanıyor süt yoğurt da yiyemez oldum inan tiksine tiksine yiyorum

Kendim yemek yapamıyorum zaten zorla yaptım geçen onu da yiyemedim... başkası hazırlar getirirse yiyebiliyorum bulaşıkları bile kaldıramıyorum mutfak evyesinden bile midem bulanıyor
Sonuç, 57.3 den 55.7 ye düştüm

Merhaba arkadaslar. Bugun 5 arti 5 oldum ve doktora gittik kesenin icinde bebek goremedi ve biraz olumsuz konustu. Karindan bakti. Siz kac haftalik gorebildiniz bebekleri karindan acaba bana da bir fikir verir misiniz moralim cok bozuk.

Canım benimkini 6+5te karından görmüştü sen canını sıkma görülür inşallah tez zamanda hayirlisiyla bolca dinlen

benim se hep ağzımın içindeki zehir gibi histen kurtulmak için sürekli birşey ağzıma koyasım var. ama her yediğim kalori ve sonra bulantı olarak geri dönüyor. ne yapsam bilemiyorum. su bile midemi bulandırıyor ya. hele sıcak su hiç içemiyorum. ya buzlu olacak yada çok soğuk. hasta olmazsam iyidir.

Inan ben de oyleyim ilac icerken ictigim su bile midemi bulandırıyor yemesem midem yanıyor ve aç oluyorum yemek de istemiyorum yedikten sonra da midem şiş oluyor yine bulanıyor bu nasıl iş anlamadım

Ayni ben bende birak su icmeyi insan rkmek yiyio tok durmak ister en azindan ekmek tok tutar der ama yok ekmekde yiyemiyorum zaten ordan anladim hamile oldumu ekmekten adam tiksinir mi ya saka gibi anca tuzlu cbuk leblebi ufak tefek seyelr ama tuzlu tatli nadr yiyom oda cok degil anam allah yardimcimiz olsun kizlar napallim hayirlisiyla bi dgsunlarda mecbir katlanicaz bunalra rn azndan sabahlari bi bRdak sut icrbiliyorum oda soguk oldugu icin

Merhaba arkadaslar. Bugun 5 arti 5 oldum ve doktora gittik kesenin icinde bebek goremedi ve biraz olumsuz konustu. Karindan bakti. Siz kac haftalik gorebildiniz bebekleri karindan acaba bana da bir fikir verir misiniz moralim cok bozuk.
canım ben 9 haftalık olana kadar vajinal muayene oldum karından bakılan ultrason antensiz tv gibidir yanıltir dedi doktor korkma sen birsey olmaz Allahın izniyle.Rabbim emegini zayi etmesin insallah.

Benim kanama alanim var bir de lekelenmelerim oluyor hatta az once yine geldi kahverengi kanamam. Bakalim hayirlisi olsun canim benim risk fazla biraz.[/QUOTE]canım ben 4 haftadan bu yana haftada bir proluton depot igne kullanıyorum 6 haftada ancak etki etti.progestan hic kesmedi ama lekeyi sen igne kullanıyomusun

Merhaba;

Kısmetse bende 9 haftalık hamileyim. 14 Şubat tarihinde tahmini doğum gözüküyor. Yalnız son 3 haftadır ciddi şekilde mide bulantısı ve öğürmem var. Ne yesem çıkarıyorum. Bebeğimi besleyemediğimi düşünüp üzülüyorum. Doktorum günde 3 keze kadar normal dedi. Mide bulantılarıyla baş edebilmek için neler yapıyorsunuz?

Bu arada kalp atışlarını 7+3 iken çok şükür duyduk. Ama etrafımda kalp durması , düşük gibi şeyler duydukça evham yapıyorum. Çünkü benim hamileliğimde geç döllenme ile oldu. Adet gecikmesinin üzerine hamile kalmışım. Bu şekilde aranızda hamile kalan oldu mu? Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canım ben 4 haftadan bu yana haftada bir proluton depot igne kullanıyorum 6 haftada ancak etki etti.progestan hic kesmedi ama lekeyi sen igne kullanıyomusun[/QUOTE]
Igne kullanmiyorum canim. Dr bebegi gorebilirse belki verir. Bakalim sonraki muayene alttan olacak

Merhabalar hayırlı olsun ... 6. haftada bnmde bulantılarım başladı 11. haftadayım azaldı epeyce.. yeşil elma ekşi ve tuzlu şeyler bastırdı bulantımı deneyebilirsiniz..

doktor yolculuga cıkabılırsın uc saatte bır yuru dedı bnm atesım var sankı korkuyorum kızlar

aynen ben de gittim beli lastikli pantolon aldım çünkü patlayacak gibi oluyorum. Şuan 7+5 im. bakalım geçecek mi bu şişkinlik bebeğimin kendi boyutu göbüş olacak mı
benimle aynı zamanlı hamile 1 hafta arkadan gelen arkadaşım söylemese kimse hamile olduğuna inanmayacak. bana bakınca da ben şimdiden 5 aylık varım rahat

perşembe randevudan sonra yaz olur mu benim randevu 21 temmuz
sabırsızlanırım ben

Merhabalar hayırlı olsun ... 6. haftada bnmde bulantılarım başladı 11. haftadayım azaldı epeyce.. yeşil elma ekşi ve tuzlu şeyler bastırdı bulantımı deneyebilirsiniz..

Çok teşekkür ederim. Sizin de hayırlı olsun. Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.

Geçenlerde canım yeşil elma çektiği için yemiştim iyi geldi. İnşallah bulantılarımız bir an önce geçer çünkü gerçekten kolay değil. Özellikle çalışan anneler için biraz daha yorucu oluyor.

Amin cümlemiz sağlıkla kucaklarız inşallah.. Allah razı olsun..
2 -3 hafta daha sabır.. muhtemelen azalacaktır.. bende çalışanım üstüne bide ramazana gelince ofiste oruç insanlar etkilenmesin diye neler çektim sessiz sessiz lavobaya koştum..gerçekten bulantı çok zor.. Ama sabır Annelik kolay değil.. Allahım isteyen herkese nasip etsin..

Canim zaten 5 arti 5 su an kese var ama bebek goremedi. Betaya bugun bakmadi ama ilk zamanlar cok iyi artiyordu
Merhaba;

Benim beta hcg 1500 civarındaydı. Doktor keseyi görmek için çağırdı. 5 haftalıkken alttan muayene ile keseyi gördü. Sonrasında 2 hafta sonra çağırdı. 7+3 iken çok şükür kalp atışlarını duydu. Yalnız ilk muayenelerde vajinal kontrol yapmanın daha net sonuç vereceğini söylüyordu. Bence sizde vajinal muayene yaptırabilirsiniz.

Allah yardımcımız olsun

Amin. Ramazanın 4. günü öğrendim bende. Oruç tutamadım ama ofisteki arkadaşlarım anlamasın diye bende çok efor sarfettim. Birde çoğunlukla okuyorum sabah bulantıları oluyormuş bende günün hiç bir saati farketmiyor. Sadece gece uyurken rahatım çok şükür:)

arkadaslar merhaba yenı doktordan geldım 16 haftalık hamıleyım ve kızımın olcagını soyledı kızım masallah hep yuz ustu yatıyor hıc uc aydır yatıs pozısyonunu degıstırmedı sızın kızlarınız da boylemıydı

arkadaslar merhaba yenı doktordan geldım 16 haftalık hamıleyım ve kızımın olcagını soyledı kızım masallah hep yuz ustu yatıyor hıc uc aydır yatıs pozısyonunu degıstırmedı sızın kızlarınız da boylemıydı

benimde tam tersi öğleden sonra bulantısı oluyordu:) erkek cocuu güyaaa öyle olurmuş:) ben inanmıyorum gerçi böyle şeylere

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. yüzüstü yatıyorsa nasıl anladı kız olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…