2017 Şubat Anneleri

Çağırmasınlar boşver çok sık ultrason zararlı bebeğe. Ben bi sorun olmazsa ağustosun ilk haftasına kadar doktora gitmeyeceğim

iyi geceler arkadaşlar sizlere bir sorum olacaktı bi kaç gündür bulantım var az önce de daha fazla dayanamayıp çıkardım öncesin de folik asit hapımı içmiştim yarım saat kadar önce şimdi tekrar içsemmi boşa mı gitti acaba dün gece de aynısı oldu

Cnm içmene gerek yok bence yarım saatte erimiştir zaten witamin olduğu için 1 gün içmesen de bir şey olmaz yatarken yada sabah erken içme gün içinde iç bulantıların daha az olduğu zamanlarda o zaman böyle bi soru işareti olmaz kafanda

teşekkür ederim ederim yarın öyle yapayım bari dün de aynısı olunca üzüldüm biraz

Ay inşallah güzel haberlerle gelirsin canım. Ben de merakla bekleyeceğim. En merak veren süreç ilk trimester gerçekten ben bile çok meraklıyım sanki ilk cocuk.bize haber .bu arada kızlar bu gece bulantı dan öldüm. Sebebi ise m8de ilk bulandırıyor an şeker atmadim ağzıma. Şimdi bi arkadaş doktora soracam dedi sorunca bize de bilge verse çok sevinirim

Benim de SAT 20 mayis Normal sartlar altinda 14. gun yumurtlasaydık 7 hafta 4 gunluk hamile olmamız gerekiyordu. Dun doktora gittim, 6+5sin dedi bana. Gec yumurtlamisim. Doktorun tahmini dogru sanirim. Bu durumda bizim dogumlar marta da kayabilir

canım bende 5+3de sadece kese gördü 6+3 de bebeğn kalp atışını gördü 7+3de kalp atışını duyduk

Kese dışındaysa daha iyi demişti bana de benimkide dışında çok yoğun mu peki yoğunsa kırmızıysa bide ağrın varsa dr git cnm az akıntı şeklinde kahverengiyse çok sıkıntı değilmiş
Az kahverengi canim geliyor hala tuvalete fln ciktikca

Sagol canim tavsiyelerinize uyuyorum hep yatiyorum gunde uc tane progestan fitil kullaniyorum. Bide benim akintim durmustu dun fitile basladim diye mi aksama geldi acaba onu da dusunmuyor degilim

Yok canm daha erken hem öyle diyeceğine neden hemen alttan bakmamış ki? Devlete mi gittin? Özele git için rahatlasın
Ozele gittim. Kizlar bu arada bebegim saglikliysa ve dogarsa aslinda ben de subat annesi oluyorum sezeryan olacagim icin:) ilk cocugumu s3zeryanla dogurmustum cunku. 8mart gozuktugu ve benimle ayni haftalara denk geldigi icin mart annelerinde takiliyorum:) iyiki size sormusum umut oldunuz sagolun

canım Allah hayırlısı ile kalp sesini duymayıda kucağına almayıda nasip eder sana.

Merhaba arkadaslar. Ben bugun 5 arti 5 oldum dr.a gittim karindan ultrason yapti ve bebegi goremedi bos gebelik olabilirmis persembe alttan bakacak canim cok sikkin zaten dusuk tehlikem var. Siz ne zaman gordunuz bana da bir fikir olur en azindan

canım geç döllenme olmuştu ve 6+4 de görmüştüm bende 7+1de kalp sesini dudum çok şükür inşallah hayırlısı ile devam eder hepimizinki.

Evet cok heyec
Evet cok heyecanli Allahim bu heyecan ile kucagimiza almayi da nasip etsin insallah

Bnm iki gündür hafif bulantı var , şimdiye kadar olmamıştı, sadece geçen hafta bi sabah öğürmüştüm, midesi bulanan istifra eden arkadaşlar çok zor bi durum gerçekten ama en azından bebiş bn burdayım diyor :) bunun için değer

Çağırmasınlar boşver çok sık ultrason zararlı bebeğe. Ben bi sorun olmazsa ağustosun ilk haftasına kadar doktora gitmeyeceğim
Zararlı mı gerçekten ya? Aile Sağlığı Merkezlerinin bazılarında bebeğin kalp atışı dinlenebiliyor bi cihazla, bnm evimin ordaki aile sağlığı merkezinde yok gerçi ama, en azından oraya gidilebilir belki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…