2017 Şubat Anneleri

Canım benim 6+3ken ancak karından görebildi.
Öncesinde karından göremedi

Çok üzüldüm inan ki...
Rabbim inşallah hayırlı bir zamanda tekrar hayırlı evlatlar nasip eylesin.
Takdir işte... Allah yardımcın olsun.

Cok sukur hic bulantim olmadi kizlar merak edenler icin diyorm insallah bir sorun yoktr diyorm ben de merak ediyorm iceriyi cunku belirti olmayinca hamis gibi hissedemiorm kayip yasayanlar icinde rabbim sabir versin insallah kolaylikla tekrar hamile kalirsnz canlarim

Merhaba kizlar...mide bulantisi halsizlik hic bitmiyor ya yemek yiyesim.gelmiyor 1 ayda 2 kg vermiştim doktor normal miden bulaniyorsa istemiyorsa yeme tiksinirsin demişti..inş geçecek bu günler ..hepimizin allah yardimcisi olsun bu arada 2 li tarama testleriniz ne zmn belli oldumu

Hiç bir sıkıntımız yoktu hersey yolunda ve cok guzeldı bizim bu üçüncü iğnemizi hiç aksatmadık
Allah sabır versin bir daha bu acıyı yasatmasın inşallah canım.bu pıhtılaşmanın dışında birsey demekki igneni vurmana ragmen böyle olduysa farklı bir sorun var demekki

Öylede oğlumu kaybettikten sora 10 ay sora hamile kaldim. Yasasaydi 10 aylik olacakti 7 aylik hamileyken kaybettim kuzumu rabbim aciyi bi daha yasatmasin.

Ben daha baktirmadim keseyi kalp atislari.. Cuma günü gitcem bakalim... Hele kan testi de almadim. İdrar testi tam uç kere yaptim ilki adetine uç gün kala azicik pozitif.. İkincisi adet günü olduğu gün biraz... Sora adetimim bi hafta geçtikten sora yaptim tam pozitif.. Çok şükür rabbime. İnşallah kalp atislari keseyi görürüm. Daha yenisin bende 5+4 um.

Bende oskar beyle ilgili çok güzel şeyler okumuştum bi ayağımda Ankarada olucak şu tehlikeli günleri atlatırsam sen bir git beğenirsen bende orda olduğum süredeki kontrollerime oskar beye giderim
Selam canim...
Bugun Oskar beye gittim ilgisinden falan memnun kaldim insallah boyle devam ederiz...

Allah sabır versin bir daha bu acıyı yasatmasın inşallah canım.bu pıhtılaşmanın dışında birsey demekki igneni vurmana ragmen böyle olduysa farklı bir sorun var demekki
Evet canım olabilir bebegi incelemeye alacaklar bakalım neymiş

Hiç bir sıkıntımız yoktu hersey yolunda ve cok guzeldı bizim bu üçüncü iğnemizi hiç aksatmadık
Allah sabır versin. en kısa zamanda sağlıklı, hayırlı evlatlar nasib etsin. imtihanın kolay değil cidden ama tedavine de dikkat ettikten sonra elden bişey gelmiyor..

Merhaba arkadaslar. Ben bugun 5 arti 5 oldum dr.a gittim karindan ultrason yapti ve bebegi goremedi bos gebelik olabilirmis persembe alttan bakacak canim cok sikkin zaten dusuk tehlikem var. Siz ne zaman gordunuz bana da bir fikir olur en azindan
ben de 5+5te gitmiştim ve doktor görememiz normal demişti. 6+5 te gittim ve ultrasondan önce dedi ki bebeği görmemiz 8. haftayı bile bulabilir yani göremezsek üzülme. ama 6+5te gördük.
bence endişelenme, imkanın varsa birkaç gün sonra başka doktora git

Benim 5+4 ken alttan bakti keseyi gördü sadece haftaya gel dedi bebeği ve kalp atışıni duyduk sende içini ferah tut benim 10 hafta bitti h.sonu Dr a gideceğim kontrole acaba ordami diye şüphe ediyorum çok sukur çok rahat geçiyor çünkü hamile olduğumu bile unutuyorum

Ya çok üzüldüm bende kaybettim ilkinde Rabbim sabır versin tekrardan nasip etsin sağlıklı bir şekilde inşallah

Elinay19 Rabbim cennete uçan meleklerin hatrına yeni haberler almanı nasip etsin. Çok dua et kendine.ayetel kursi oku insallah yüzün gulsun canım çok üzüldüm. .......

6
6arti 5te karindan mi gordu canim?

Anladim canim.
Benim kanama alanim var bir de lekelenmelerim oluyor hatta az once yine geldi kahverengi kanamam. Bakalim hayirlisi olsun canim benim risk fazla biraz.

Iyi aksamlar ..kayiplara cok uzuldum insallah rabbim en kisa zamanda saglikli sihhatli hayirlii bi evlat nasip eder..ben bugun kontrole gittim 11+2 deyiz..kollari bacaklari inanilmaz hareketliydi hatta bi ara donup bize el salladi o ani yakalayabildik cok sukur tatile ve yolculuga izin verdi ancak havuzda yuzmek tahlikeli olur dedi..2 li test yapmadi ense kalinligi nirmal dedi ve 6 hafta sonra gel dedi..test yapilmasi gerekiyo muydu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…