2017 Şubat Anneleri

Günaydın hanımlar. bayram tatilinde köyde olduğumuzdan takip edemedim. hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun. artık oruç tutmadığım için daha iyi hissediyorum. ama ağzımın içi zehir gibi. bazı yiyeceklerden uzak duruyorum bulandırıyor midemi diye ama genel olarak tuzlu şeylerle geçiştiriyorum. ancak ne yersem yiyim yerken iyiyim yedikten sonra o ağız içi zehir gibi oluşu ve tatsızlık bulantı devam ediyor. ilk hamileliğimde böyle olmamıştım. inşaallah en kısa sürede biter. hala daha dr a gitmedim. cuma gününe randevu aldım. ilk köz göreceğim inşaallah. sizler nasılsınız?
Ay sanki beni anlatmissiniz. Çok şükür halimize yinede. Bu durumlar bebislerin sağlıklı olduğuna işarettir insallah.

Kızlar cok dua edin bu üçüncü kaybımız ıkı hamılelıgımın sonunda pıhtılasmamızı ogrendım ıgnemızı cok erkenden baslayıp dakıkası dakıkasına vurundum cok dıkkatlı olmaya ozen gosterdım ve bu seferde olmadı sizden ricam bana dua edin nasipde ne varsa o olur
Canım ya çok üzüldüm :KK43: Rabbim sabır versin, inşallah tez zamanda yeniden bir gebelik yaşar bebişini sağlıkla alırsın kucağına...

Merhaba arkadaslar. Bugun 5 arti 5 oldum ve doktora gittik kesenin icinde bebek goremedi ve biraz olumsuz konustu. Karindan bakti. Siz kac haftalik gorebildiniz bebekleri karindan acaba bana da bir fikir verir misiniz moralim cok bozuk.

Merhaba arkadaslar. Ben bugun 5 arti 5 oldum dr.a gittim karindan ultrason yapti ve bebegi goremedi bos gebelik olabilirmis persembe alttan bakacak canim cok sikkin zaten dusuk tehlikem var. Siz ne zaman gordunuz bana da bir fikir olur en azindan
O kadarlık Bebek karından görünmez ki bana daha hiç karından bakılmadı.5+3 kese gördüm 6+2 kalp atışı

Gecen yil oglumda hamileyken 6 kilo vermiştim. Bulantilar kusmalar yüzünden... 6 aydan sora hafta kilo almisim. 4 ayda 10 kilo aldim. İstemesemde.. Mesela 4 aylik hamileyken abimin sözü vardi o gün kiz evinde et kokusu sarmisti evinde yemek bile yiyememisim midem bulaniyordu kuscam diye. Kuzenim o sirada hamileydi çok yiyordu ben yiyemiyom ya ye kiz zayiflucam diye mi yemiyon dedi bende yok et kokusu sardi dedim kusacam valla dedim. Ona gelmiyor bana geliyordu valla. Çok fena olmusum ya. Sora AC kaldim eve gelince yedik. Kurbanda geliyor annemlerin iskembe kokusu olucak eve hec giremem valla et kokusu yüzünden kusarim valla.
off sorma eşimin köyüne gittiğimde ben de ne yapacağımı kara kara düşünüyorum.
hem et kokusu hem de hayvancılıkla uğraştıklarından ister istemez sinek, böcek.
ama önümüzdeki ay mecbur gidilecek.
şu kiloları alacağımız güne bir an önce gelelim inşallah.
maşallah çok kısa sürede yeniden hamile kalmışsın. :KK70:

Merhaba hanimlar. Benim ocakta uc aylik bi kurtajim olmustu. Simdi 7 haftalik hamileyim evde test yaptim. Doktora henuz gidemedim.

Ben de en son kontrole gittiğimde doktor bağırsaklarında çok gazla gaz var bebeği göremiyorum dedi ama kalp atışlarını buldu hızını falan sormadım ctesi tekrar gidip görmek istiyorum bebeğimi. Bu arada hiç kusmadım acaba anormallik mi var diyordum bu sabah kustum ilk defa çok kötü bişeymiş Allah sabır versin

Merhaba arkadaslar. Bugun 5 arti 5 oldum ve doktora gittik kesenin icinde bebek goremedi ve biraz olumsuz konustu. Karindan bakti. Siz kac haftalik gorebildiniz bebekleri karindan acaba bana da bir fikir verir misiniz moralim cok bozuk.

canım benim 7. haftaya kadar hep alttan baktılar bence başka bir doktora daha git

merhaba canım 5+2 de göründü kese karnımdan.. 6+4 de kalp atışını duyduk.. ama telaşlanma belki geç gebeliktir.. beta değerine baktırdın mı

normal heralde canım. çarşamba randevum var, sorarım doktora. gerçi ben her gittiğimde soru sormadan çıkmış oluyorum ama hatırlamaya çalışırım. :KK70:

bnm taaa 23 temmuz :) ikili testimide yapacak ense kalınlığı vs ölçecek .. erken mi çağırmış biraz seni çünkü 12den itiraben 14 e kadar ikili testi yaptırman lazım.. belki bi daha çağırır

Cok uzuldum Allah sabir versin. Onceki kontrollerinde sorun var miydi. Benimde bundan öncekinin kalbi durmuştu o yüzden şimdi diken üzerindeyiz resmen.
Hiç bir sıkıntımız yoktu hersey yolunda ve cok guzeldı bizim bu üçüncü iğnemizi hiç aksatmadık

neden vajinal bakmadı ki..
Persembe bakicam dedi canim. Ama ibre kotuyu gosteriyor dedi:KK43: ya dedim ki 5 arti 5 yani aslinda erken daha ama neden boyle dedi kizlar bu yaziyi okuyanlar nolur sadece bebegi kac bafta kac gunlukken gordugunuzu yazsaniz. Inanin cok kotu bir ruh halindeyim

Ben de 4 kilo verdim 1 ayda.
Gebe kaldığımda 59dum.
Şuan sanırım 55.
Rüyamda her gün yemek yediğimi görüyom.
Ama gün içinde asla yiyemeyeceğim şeyler.
Burgerler kızartmalar salçalar...
Şuan midemi bulandırıyo ama demekki alttan alta bünye istiyo.
Ah bi bulantım geçse.
Çılgınlar gibi yicem

Son düzenleme:
X