2017 Şubat Anneleri

Canim kanaman yoksa insaallah korkacak bir sey de yoktur. Herkesin midesi bulanacak diye bir sey yok. Bende de bulanti bas donmesi yok. Ben de korkuyorum ama kanamam var benim ve 3 tane dusugum. Icini ferah tut.
Yok kanama ye lekeleme filan. Deli gibi bebeğin kalbi durursa ne olur nasıl olur onu araştırıyorum.. kendime çok kızıyorum sonra.. kaldı 4 gün cuma günü doktora gitcem inşaallah güzel birşey söyler de rahatlarım.

Kafamı içimi bi rahatlasam keyfini çıkaracağım.. Hep bi endişe korku var..

içini ferah tut inş.bişey olmaz sağlıklıca devam eder gebeliğin.kalp atışlarını dinlettirdi mi doktorun yoksa ilk kez mi dinliyeceksin.

Gecen hafta ben de senin gibiydim.Biranda hamilelik belirtilerim kaybolmustu ama doktora gittiğimiz de kalp atışını duyduk ve hersey yolundaydı şükür. Hİç dert etme normalmis canım

bu korku endise nasıl gecer bende bulamadım henüz bir çözüm sadece bolca dua ediyorum.tadını çıkaramadıgım icin cok üzülüyorum.

içini ferah tut inş.bişey olmaz sağlıklıca devam eder gebeliğin.kalp atışlarını dinlettirdi mi doktorun yoksa ilk kez mi dinliyeceksin.
Kalp atışı için gittiğimde küçüktü duyulmadi ama hareket var sorun yok dedi doktor bi iki güne duyulur dedi. Ben çok sık girmeyeyim dedim 2hafta sonrasına randevu aldım içim içimi yiyor şimdide kaldı 4 gün.

sürekli midem kazınıyor ama bulantılar hiç boşluk vermiyor. ne yapacağımı şaşırdım. salatalık tuzlu ve meyve yiyordum. onları da yiye yiye midemi ağrıtmaya başladı. etimek yiyorum o biraz iyi geliyor ama o da fazlası kilo aldırır. ne yapacağımı şaşırdım.

Kızlar kanamam var ya suan cok korkuyorum esim işte gelcek inşallah doktora gidecegız

Kızlar kanamam var ya suan cok korkuyorum esim işte gelcek inşallah doktora gidecegız

sakın ol canım korkma, kırmızı olmadığı sürece rahat ol ve çok yorulduğunun sınyalını veriyor sana çocuk sakın ol . inşallah güzel haberler verirsin bize

hiç sıkma canını hareket var demiş bak daha ne olsun.kesin duyacaksın bu sefer Allahın izniyle.

İnş.bişey olmayacak Allahın izniyle 16.haftaya kadar bu tarz kanamalar olabilirmiş.Dr. progestan iğne verebilir bide sırt üstü uzanman gerek.dualarımız seninle bugün.

8+2 de bana da aynısı olmuştu çok korktum senin gibi aynı şeyleri araştırdım durdum araştırdıkça daha çok koktum sabahı zor edip Dr a gittim çok şükür herşey yolundaydı kalbini duydum rahatladım.. 8. Haftada böyle olabiliyor korkma bundan sonra hafifleyecek demektir bu.. Şimdi 10. Haftadayım arada bulanıyor ama eskisi gibi değil. Boşuna kendini üzme internetteki herşeyi de okuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…