2017 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba ben fadime.8 haftalik hamileyim. Yarın dr gideceğim dusuk riskim var .Yarin kalp atışını duymazsam çocuğu almalıyız dedi dr . Dua edin Rabbim hayirlisini versin inşallah...
Canim oncelikle rabbim sag saglik kucaklamayi nasip etsin ve endise etme yabi bebek en ufak stresi algiliyomus ne kadar kucucuk olsada guzel dusun guzel olsun annesi insaAllah rabbiminde izniyel bebeginjn kalp atisalrkni diyacaksij rabbim hakkinda hayirlisini nasip eylesin bizede haber et emi insaAllah guzel haberle donersin dualarimdasin bu gece balim

Benimde hayalim baslarda tiksinirim bisey yiyememdi ama oglumda da oldugu gibi taş bogazima hic bisey etki etmedi hep ayni iştah devam ediyo

Benim ilk aşılama tutmadi Dktr iki ay dinlen sonra tekrar deneyelim demişti o ay kendiliğinden tuttu
Canım bende iki seneden beri tedavi görüyodum en son ikinci aşılamada hamile kaldım senin gibi olan çok var herkes sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Midem bulanmıyor, başım dönmüyor. Fazla normalim sanki korkuyorum ters birşey mi var acaba diye.. Bu ara afedersiniz ishal gibiyim karnımda onun ağrısı da var her wc ye gidişimde bir korku var.

Canim kanaman yoksa insaallah korkacak bir sey de yoktur. Herkesin midesi bulanacak diye bir sey yok. Bende de bulanti bas donmesi yok. Ben de korkuyorum ama kanamam var benim ve 3 tane dusugum. Icini ferah tut.

Kızlar 10 saatlik.bir araba yolculuğu yapmamda sakinca olur mu

Dün 4 saatlik bir yokculuktan döndüm eve. İlk gebeliğimde 12 saat yolculuk yaptığımda hiç sıkıntım olmamıştı ama dün o 4 saat yol bitmedi bana.
Hem bulantı hem kasık ve bel ağrısı... Uzun süre yolculuğa çıkmayı düşünmüyorum valla.
Yani demem o ki her hamilelik farklıdır. Kimi rahat olurken kimisi rahatsız olabiliyor.

Ooh ne güzel. Tadını çıkar lütfen.
İlk gebeliğimde ben de senin gibiydim.
O kadar rahattım ki,doya doya keyfini çıkarmıştım ama bu hamileliğim çok zorluyor ...

10+5 ten günaydın kızlar. Dün döndük tatilden. Çok yorgun ve uykusuzum...
5 hafta aradan sonra çarşamba dr.a gideceğim..
Kilo almaktan bahsedilmiş bi ara. İlk gebeliğimde 14 kilo almıştım. Son aylar hiç dikkat etmemiştim tabi.. Doğumda 10 kilosunu verip lohusalıkta o verdiğimi geri almıştım. Aradan 4 sene geçti ve hala veremedim o kiloları ...
Bu hamileliğimde ise günlük tartılıyorum ve çok dikkat ediyorum. İnşallah 5 -6 kilo ile tamamlamayı hedefliyorum..
Demem o ki zaten fazla kilosu olanlar veya bünyesi zor kilo verenlerdenseniz mutlaka dikkat edin derim...

Bel agrisi yasayan var mi? Dun geceden beri belim cok agriyor normal bi agri mi acaba bu var mi benim gibi acaba?

Günaydın hanımlar. bayram tatilinde köyde olduğumuzdan takip edemedim. hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun. artık oruç tutmadığım için daha iyi hissediyorum. ama ağzımın içi zehir gibi. bazı yiyeceklerden uzak duruyorum bulandırıyor midemi diye ama genel olarak tuzlu şeylerle geçiştiriyorum. ancak ne yersem yiyim yerken iyiyim yedikten sonra o ağız içi zehir gibi oluşu ve tatsızlık bulantı devam ediyor. ilk hamileliğimde böyle olmamıştım. inşaallah en kısa sürede biter. hala daha dr a gitmedim. cuma gününe randevu aldım. ilk köz göreceğim inşaallah. sizler nasılsınız?

Bel agrisi yasayan var mi? Dun geceden beri belim cok agriyor normal bi agri mi acaba bu var mi benim gibi acaba?
Benim de çok fena belim agriyor yaa. Bir de geceleri midem ağrıyor ve bulanıyor. Uyuyamıyorum pek. Gündüz bulansa en azından yemek yemem biraz zayıflarım ama ben de her şey ters

bende aynı senin gibiyim canım ya.. inşaallah böyle devam etmez. tüm bayram yattım. bugün iş başı yaptım ama hiç iyi değilim.

günaydın hayırlı haftalar
bitmek bilmeyen mide bulantıları,huzursuzluklar,sürekli hasta psikolojisi....şikayetler bitmiyo bende.tek avuntum sonunda sağlıklı olarak bebeğime kavuşmak inşallah.zor zamanlar geçiren herkese öncelikle sabır diliyorum.
bayram sonrası çalışanlar için evet çok zor ben bayramdan 2 hafta once de raporla gecirdim.buraya daha heyecanlı daha sağlıklı hissederek bişeyler yazacağım günleri bekliyorum.

Aynı durumdayım ben de.Mide bulantıları azaldı mide yanması başladı. Hiç birşey yapmak istemiyorum sadece yatmak istiyorum. Azcık daha sabredelim inşallah bir kaç haftaya kadar bunlar da geçer ve hamileliğin güzel yüzünü biz de görürüz :)

günaydın kızlar ... zaman geçmiyor yarın randevum var midem çok kötü yemek yemek işgence gibi geliyor . ve kafamı kaldıramıyorum çok kötüyüm yarın zencefil çayını sorucma doktoruma hiçbirşey içemiorum çaydan tiksindim su desen aynı sürekli ağlamak istiyorum. galiba delirmek üzereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…