2017 Şubat Anneleri

Günaydın kızlar, biz trafiğe yakalanmamak için sabah 5te yola çıktık uykusuz ve bulantılıyım. Bayram güzel geçti bol bol gezdim ve yüzdüm. Ama hiç iyi beslenemedim 1 haftadır hazır gıda. Sebze yok meyve yok midem çok şiş. Bugün ilk işim alışveriş sebze meyve, normal düzenime dönmek için sabırsızlanıyorum. Gün içi öğürmelerim devam ediyor hala hiç kusmadım. Tatilde doğum yapan arkadaşlarımı ziyaret ettim. Bir tanesi ağır depresyonda, kilo aynen kalmış hiçbir şey giyemiyorum diyor çok mutsuzdu. Ben yedim sen yeme dedi valla gözüm korktu
Hayırlı yolculuklar canım ileriki aylarda çok kilo alınıyormuş dikkat etmek lazım kilodan bende çok korkuyorum fazla almam inşallah ya

Selam kızlar. Ya benim çok sık tuvaletin geliyor. Yapıyorum çıkıyorum yine geliyor. Oda ile tuvalet arasına boru hattı dosicem. Tatile gitmeyi düşünüyoruz ama ben yollarda bu şekilde nasıl giderim. Sizde de varmi durumu böyle olan.

Bulantısı hala azalmamış arkadaşlar 10. Hafta gibi baya hafifliyor merak etmeyin yine oluyor arada ama eskisinin yanında bir hiç.. En azından bişeyler yiyebiliyorsunuz. Allah hepimize kolaylıklar versin bebişlerimiz sağlıkla gelsin:anneadayı::emir_bebek:

Bulantısı hala azalmamış arkadaşlar 10. Hafta gibi baya hafifliyor merak etmeyin yine oluyor arada ama eskisinin yanında bir hiç.. En azından bişeyler yiyebiliyorsunuz. Allah hepimize kolaylıklar versin bebişlerimiz sağlıkla gelsin:anneadayı::emir_bebek:
Benim hale aynı ilaç almama rağmen bulantum hiç gecmiyo kusmami engelliyir sadece yoksa gunde 20 kez kusuyorum ilaç alnazsam 10 haftaligim bende artık çok yoruldum

Kizlar bende tavsiye uzerine Ozel Eryaman hastanesi Oskar beyden randevu aldim insallah ilgili bir doktordur...
Simdi baska bi drun takibindeyim ama doktorum cok rahat kanamayla hastaneye yattim ciktim gittim yanina cok dogal karsiladi normal hayatina don dedi ben biraz daha fazla ilgi alaka bekliyorum...muayenesine 250tl veriyorum haliyle ilgi bekliyorum ama yoktu
Bende oskar beyle ilgili çok güzel şeyler okumuştum bi ayağımda Ankarada olucak şu tehlikeli günleri atlatırsam sen bir git beğenirsen bende orda olduğum süredeki kontrollerime oskar beye giderim

Merhaba , bugün tartıldım ve 2 kilo vermişim yemek yiyemiyorum , yesemde ilaç kullansam bile kusuyorum . :KK43:(

Kızlar 10 saatlik.bir araba yolculuğu yapmamda sakinca olur mu

Hadi bakalım inş herşey istediğin gibi olur sıkıntısız bi şekilde. Allahtan boyum uzun da ondan kurtarıyorum biraz 1.77 boyum 110 kilo ile kaldım tedavi süresinde hormon ilaçlarını yükledikleri için tabi 30 kilo aldım :KK43: tabi 2 sini kaybedince de kendimi iyice yemeğe verdim psikolojim çok kötü oldu :KK43: başta sıkıntım vardı lekelenmem oldu 3 hafta yattım evde sadece lavabo için kalktım o dönemde hareket de olmayinca 2.5 kilo aldım. Çalışıyorum ben 1 haftadır ise geri başladım 1.5 kilosu gitti geri verdim çok şükür dikkat etmeye çalışıyorum bakalım inş aşırı kilo almadan bitiririm gebeliği :KK43:
İnsaAllah canim ama insan da tuhaf bisey oluyo benim surekli icim kiyiliyo yemek yeme istegim oluyor bu boyle nereye kadar gider bilemeyecegim, bebeklerimiz saglikli olsun da kilo verilir

Yarin sorcam doktora belki.icinizde giden vardır die sorayim dedim

Kızlar merhaba ben fadime.8 haftalik hamileyim. Yarın dr gideceğim dusuk riskim var .Yarin kalp atışını duymazsam çocuğu almalıyız dedi dr . Dua edin Rabbim hayirlisini versin inşallah...
Rabbim inş dünyanın en güzel sesi olan o pıt pıt ları duymanı nasip eder inş güzel haberlerle dönersin. Allah ın sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün hayırlı ewlatlar nasip etsin içini ferah tut iyisini düşün öyle olsun inş

İnsaAllah canim ama insan da tuhaf bisey oluyo benim surekli icim kiyiliyo yemek yeme istegim oluyor bu boyle nereye kadar gider bilemeyecegim, bebeklerimiz saglikli olsun da kilo verilir
Bende de oluyo artık birden acıkıyorum sık sık ama çok yersem kaçırırsam direk bulantılarım artıyo şu aralar o biraz kurtarıyo beni kilo almamayı sewinsem mi bulantım olduğuna üzülsem mi bilemiyorum :halay:

X