2017 Şubat Anneleri

[:KK48:QUOTE="mrwmstf, post: 47197819, member: 252418"]Bende de aynı kocaman bir karnım var çok şiş sanırsın 4 aylık görenler çok kilo almışsın diyor ama tartıda gram değişiklik yok :KK45:[/QUOTE]
Benim de aynı yaa. Biz bir de güya 3. Ay bitene kadar kimseye söylememeyi düşünüyorduk. Öyle bir karnım var ki gizlemek mümkün değil :anneadayı:

Bende de aynı kocaman bir karnım var çok şiş sanırsın 4 aylık görenler çok kilo almışsın diyor ama tartıda gram değişiklik yok :KK45:
Benim de aynı yaa. Biz bir de güya 3. Ay bitene kadar kimseye söylememeyi düşünüyorduk. Öyle bir karnım var ki gizlemek mümkün değil :anneadayı: :KK70:

Kizlar benim gibi progesranin ignesini olan var mi aranizda hafta da bir ilk ikisinde cok agrim oldu benim kalcada ama sonuncusunu vurduktan sonra bel kemigime vurmaya basladi agrisi bi igne bu kadar can yakar mi ya var mi benzer bisey yasayan

Kızlar bayramınız mübarek olsun :anne:
Benim çok beyaz akıntı var baya rahatsız ediyor günde 2 günlük ped değiştiriyorum temiz olsun diye. Idrar tahlili temiz çıktı zaten kaşınma yanma koku filan yok ama yine de kafama takılmıyor değil.
Canm günlük ped kullanma bakteri üretiyor ben günde 3 kez çamaşır değiştiriyorum çok akıntıdan

Canm günlük ped kullanma bakteri üretiyor ben günde 3 kez çamaşır değiştiriyorum çok akıntıdan
Bende günde 2 kez Hatta bazen3 kez günlük ped değiştiriyorum. Çok şükür şimdiye kadar hiç enfeksiyon bakteri geçmişim yok o yüzden biraz rahatım sanırım.

Günaydın kızlar. Tatilde bile mide bulantılarıyla başım dertte. Ben de 3 kilo verdim çünkü kuş kadar yiyebiliyorum.

Kızlar herkede bir miğde bulantısı bende de var içim almıyor bende kilo verenlerdenim allah yardımcımız olsun ama bu hafta biraz daha hafifi atlatıyor gibiyim sanırım bitecek gibi

Kizlar benim gibi progesranin ignesini olan var mi aranizda hafta da bir ilk ikisinde cok agrim oldu benim kalcada ama sonuncusunu vurduktan sonra bel kemigime vurmaya basladi agrisi bi igne bu kadar can yakar mi ya var mi benzer bisey yasayan
Ben vuruldum ama öyle çok fazla canım yanmadı biraz olması gerektiği kdr sanırım ama her bünye farklı inşaAllah Tehlikeniz geçerde iğneden kurtulursunuz

Selam kızlar benim 6.haftayla birlikte tiksinmem ve bulantım başlamıştı sadece bir kez istifra ettim şimdi 7+3'teyim bikaç gündür tiksinme halim geçti midemde sıkıntı yok çok şükür karnımı doyurabiliyorum fakat endişelenmeye başladım o_O
Doktor konrolüm yarın,kısmetse kalp atışlarını duyacağız ama içim içimi yemeye başladı bu bulantılar geçti diye bi sorun mu var ki sizde durumlar nasıl? Normal midir acaba?

Selam kızlar benim 6.haftayla birlikte tiksinmem ve bulantım başlamıştı sadece bir kez istifra ettim şimdi 7+3'teyim bikaç gündür tiksinme halim geçti midemde sıkıntı yok çok şükür karnımı doyurabiliyorum fakat endişelenmeye başladım o_O
Doktor konrolüm yarın,kısmetse kalp atışlarını duyacağız ama içim içimi yemeye başladı bu bulantılar geçti diye bi sorun mu var ki sizde durumlar nasıl? Normal midir acaba?
sanırım bu bulantıların zamanlaması değişiyor herkeste. ben şuan 8+4 teyim. ve 2-3 gündür bişeyler yiyebiliyorum. en azından geçen haftaya göre hafifledi. 8. hafta boyunca çok kötüydüm, şimdi daha iyiyim. hatta bugün ben de kendi kendime endişelendim, çünkü kahvaltı yaptım resmen :halay: neyse içimizi ferah tutalım daha önümüzde 8 ay var :))

sanırım bu bulantıların zamanlaması değişiyor herkeste. ben şuan 8+4 teyim. ve 2-3 gündür bişeyler yiyebiliyorum. en azından geçen haftaya göre hafifledi. 8. hafta boyunca çok kötüydüm, şimdi daha iyiyim. hatta bugün ben de kendi kendime endişelendim, çünkü kahvaltı yaptım resmen :halay: neyse içimizi ferah tutalım daha önümüzde 8 ay var :))
Bende böyle düşünmeye çalışıyorum. Her gebelik kişiye özeldir bunu çokta iyi bilmeme rağmen vesveseye kapıldım resmen :110:

bende çok kötüyümm çok kusmakta iyi değilmiş, korktum birşey olmuşmudur diye haftaya doktora gidicem. günde 3 4 kere kusuyorum tehlikelimi çok korkuyorum birşey olacak ona diye :KK43:

Günaydın kızlar kusmaya karşı çubuk kraker çizi falan yiyin benim bulantımı geçiriyo belki sizin kusmayk da geçirir

Canım ilaç yağlı olduğu için çok can yakıyo ben bir kere wuruldum sadece bi kaç saat ağrı yaptı otururken falan wuranla alakalıdır biz eşimle ikimiz de sağlıkçıyız o yüzden eli de biraz hafif wuruş şekline de tabi kendi eşi olunca daha bi özenle wuruluyo Wuran kişi dikkat etmeyip ilacı biraz da olsa cilt altında bırakıyosa ilaç yağlı olduğu için o çok ağrı yapar sen en azından kendi yöntemin olarak iğneyi wurduktan sonra bi kaç dakika wurulan yere bastır cilt altına kaçmasın daha az ağrı yapar bide hemen kalkıp yürüme biraz ilaç yayılsın ondan sonra kalk

X