2017 Şubat Anneleri

Arkadaşlar 21 şubatta anne olacaktim ama bebeğimi düşük yaptım :KK61::KK61: kendinize ve bebislere çok iyi bakın Allaha emanetsiniz dualarım sizinle. Ben hem mutluluğu hem üzüntüyü bi anda yaşadım şokunu atlatmam biraz zaman alacak. Hoşçakalın :cry:
Çok üzüldüm canım. Rabbim yardımcın olsun inşallah yeni güzel haberler alırsın bebeğim.

Bebeğini kaybeden tüm arkadaşlara Allah sabır versin. Tabi ki teselli edecek hiç bir kelime yok ama kismetten öteye geçilmez. Rabbim size en kisa zamanda tekrar anne olmayı nasip etsin.

Kızlar ben de katıldım aranıza İnşallah 22 şubatta bebeğimi kucağıma alacağım. Koku hassasiyetim var aşırı derecede, midem de arada bulanıyor ama öğürme kusma hiç olmadı. Buna şükredeceğime acaba anormal bir durum mu var diye düşünüyorum kafayı yedim iyice

:bicak::bicak::bicak:
Aleyküm selam canım bizde bugün iyiyiz inşallah şu yatmakta olmasa :KK43:Allahım daha beterinden sakınsın buna şükür
Aminnn aminnnnn vallahi her halimize bin sukur bende mode bulantisindan bisi yiyemiyom e yiyemince istifra ediyorum ve sari su cikiyo 3 kere cikti acayip kotu oldum mide fena ama srekli atistiriyom oda tuzlu bisiler tatli eksi uok mutfa hiremiuom karnim daha simdiden tostop oldu bel agrisi o bicim yani gende cok sukir halimize :KK66:

Merhaba yeni anne adayları hepiniz ins sağlıkla kucağınıza alırsınız :nazar: sizlerden ricam bilginiz varsa yardım etmeniz ben en son 31 mayısta adet oldum falat sorun su ben 28 mayısta ilişkiye girdim ve daha sonra olmadı ilişki ve ben hiç günümde adet olmam hep bu böyle oldu oğlumda da aynı seylerı yasadım ama bu sefer adet görmem kafamı karıştıran farklı bi adetti zaten ama oldum ve 31 32 gün pembe leke geldı snra yok yani 4 gün once snra kı gece yıne kahve geldı ben günümde olmam dedm ama kesıldı gündüz yıne sonraki gece hafif kırmızı geldı Suan kahve leke gelıo ama baska birşey yok pedime bile gelmiyor dün beta baktrdm ultrason baktılar kist vardı o mu yıne patladı dedım hayır sorun yok gayet temiz dedıler :KK43: oğlumda da aynı şeyi yasadm yok dediler yıne leke gelmıstı snra beta 10 gün snra 800 küsür falandı Suan Bebek düşünmüyorum ve karın çevrem agrıyor ben normalde adet sancısı da çekmem :KK43: ltfen akıl verın ne olabılr bu...uzun yazdım Hakkı'nızı helal edın
800 küsür beta diyorsunuz o zamn hamılesınız pozıtıf kımse sıze demedımı hamıle oldugunuzu

Kızlar ben de katıldım aranıza İnşallah 22 şubatta bebeğimi kucağıma alacağım. Koku hassasiyetim var aşırı derecede, midem de arada bulanıyor ama öğürme kusma hiç olmadı. Buna şükredeceğime acaba anormal bir durum mu var diye düşünüyorum kafayı yedim iyice
Hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin :KK66: benim 8. haftanın ilk gününe kadar hiç ama hiç bişeyim yoktu, iştahım iyiydi, halsizlik bile yoktu. Resmen 8. haftanın ilk günü başladı yani 10 gündür tabiri caizse canımı okuyor. iştah zaten sıfır ama bide sürekli midem bulanıyor. bir iki gündür yine birkaç lokma yiyebliyorum ama düne kadar su bile içemiyordum ki günde 3 lt içen biriyken :)) tabii herkeste bir olmuyor bu durum ama erken sevinme :KK70:

Bayramınız mübarek olsun kızlar bu aralar biraz zor günler geçiriyorum ağzımdaki bu acı tat beni öldürüyo ama bi çözüm buldum sizinlede paylaşmak istedim eğer benim gibi olan varsa limonlu soğuk su bayağı iyi geliyo kıslar

Hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin :KK66: benim 8. haftanın ilk gününe kadar hiç ama hiç bişeyim yoktu, iştahım iyiydi, halsizlik bile yoktu. Resmen 8. haftanın ilk günü başladı yani 10 gündür tabiri caizse canımı okuyor. iştah zaten sıfır ama bide sürekli midem bulanıyor. bir iki gündür yine birkaç lokma yiyebliyorum ama düne kadar su bile içemiyordum ki günde 3 lt içen biriyken :)) tabii herkeste bir olmuyor bu durum ama erken sevinme :KK70:
Bende şuan çok rahatım bakalım halim nice olacak merakla bekliyorum.

X