2017 Şubat Anneleri

Kızlar bayramınız mübarek olsun :anne:
Benim çok beyaz akıntı var baya rahatsız ediyor günde 2 günlük ped değiştiriyorum temiz olsun diye. Idrar tahlili temiz çıktı zaten kaşınma yanma koku filan yok ama yine de kafama takılmıyor değil.

Bende şuan çok rahatım bakalım halim nice olacak merakla bekliyorum.
inşallah böyle devam edersin :) ama bir yandan da bulantı bile iyi bişey. zira bulantı olmasa paranoyalarım bitmezdi. bulantı demek bebek gelişiyor demekmiş. zaten bulantılar geçince de hareketleri başlıyor. böylece anne bebeğini her dönemde hissediyor, diyor bir doktor arkadaşım.

Benim çok beyaz akıntı var baya rahatsız ediyor günde 2 günlük ped değiştiriyorum temiz olsun diye. Idrar tahlili temiz çıktı zaten kaşınma yanma koku filan yok ama yine de kafama takılmıyor değil.
O akıntı belası bende de var. Mantar olacak diye günlük ped de kullanamıyorum sürekli çamaşır değiştiriyorum

sanırım hepimizde var bu akıntı ve aslında tam bir mucize :) bebişleri ve rahmimizi koruyor. böyle düşünüp şükretmek gerek diye düşünüyorum. koku, kaşıntı, renk değişikliği olmadığı müddetçe normal

ROSE-MOON ROSE-MOON canım çok geçmiş olsun.. Rabbim en yakın zamanda tekrar versin. Eğer kendiliğinden düştüyse kimyasal gebelikse korunma vermiyor genelde doktorlar. Umarım peşine he
inşallah böyle devam edersin :) ama bir yandan da bulantı bile iyi bişey. zira bulantı olmasa paranoyalarım bitmezdi. bulantı demek bebek gelişiyor demekmiş. zaten bulantılar geçince de hareketleri başlıyor. böylece anne bebeğini her dönemde hissediyor, diyor bir doktor arkadaşım.
Aynen bi paranoyak durum olabiliyor maalesef :KK48:

sanırım hepimizde var bu akıntı ve aslında tam bir mucize :) bebişleri ve rahmimizi koruyor. böyle düşünüp şükretmek gerek diye düşünüyorum. koku, kaşıntı, renk değişikliği olmadığı müddetçe normal
AA öyle miymiş :dua: doktor da kahverengi gelirse doktora git dedi sadece başka birşey demedi.

Kızlar ben de katıldım aranıza İnşallah 22 şubatta bebeğimi kucağıma alacağım. Koku hassasiyetim var aşırı derecede, midem de arada bulanıyor ama öğürme kusma hiç olmadı. Buna şükredeceğime acaba anormal bir durum mu var diye düşünüyorum kafayı yedim iyice

Canım ben de 6+6 dayım hiç öğürme kusmam yok benim de
Sadece ve çok şükür sigaradan tiksindim ki bu çok iyi oldu birakamiyordum. Hatta içen birakamayanlara da kesinlikle sigaralarını değiştirmelerini öneririm ancak böyle tiksinebiliyorsun.
Neyse ara nottan sonra biz hep boyle devam edersek sanslı gruptayiz sanırım. Sadece çok uykum geliyor bu ara. Bir de tiksinme bulantı olmadığından iştahımın maşallahı var :kk77:
Çok kilo almaktan korkuyorum ben de :halay:

Hiç kiloyu takmıycam o duruma geldim yeterki yiyebiliyim.veririm doğumdan sonra Allahın izniyle açıklıktan da midem bulanıyor

Canim benden sana tavsiye birak evi pislik gotursun yapma temizlik falan ben yaptin lekelenmelerim gecti diye boyumun olcusunu aldim kirmizi kanamam olsu hastanede yattim simdi kalkmamda yasak dr dinlen dediyse dinlen arkadasim birak evi karnindaki daha onemli

çok geçmiş olsun canım, umarım şimdi daha iyisindir.
mutfakta ve banyoda midemin almadığı yerleri kendimi çok yormadan temizledim, dayanamadım artık yeni taşındığımız için çok kötü oluyordum. böyle zamanlarda ailemle aynı şehirde oturmadığım için üzülüyorum.
şu üç ayı hayırlısıyla bir atlatsak insan evden çıkarken bile kırk kere düşünüyor.
bu arada hepinize hayırlı bayramlar kızlar.
yeni gelenlere hayırlı olsun, hoş geldiniz hepiniz.

Slm kızlar bizde katildik aranıza. Benim ikinci olacak ilkinde 23ay tedavi gordukten sonra oldu bu ise ilk deneme de :)
Canım bende iki seneden beri tedavi görüyodum en son ikinci aşılamada hamile kaldım senin gibi olan çok var herkes sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah

Selam kızlar nasilsiniz. Dün ve bugün çok dağa zordu ya daha iyi olur diye bekledim oysa. Dün yediğim herseyi çıkarttı aç yattım resmen. Bugüne az çok az yedim.zaten 3 Kilo vermişim. Gerçi bana iyi oldu 10 Kilo fazla var zaten. En azindan baştan Kilo almadan geçirse iyi

çok geçmiş olsun canım, umarım şimdi daha iyisindir.
mutfakta ve banyoda midemin almadığı yerleri kendimi çok yormadan temizledim, dayanamadım artık yeni taşındığımız için çok kötü oluyordum. böyle zamanlarda ailemle aynı şehirde oturmadığım için üzülüyorum.
şu üç ayı hayırlısıyla bir atlatsak insan evden çıkarken bile kırk kere düşünüyor.
bu arada hepinize hayırlı bayramlar kızlar.
yeni gelenlere hayırlı olsun, hoş geldiniz hepiniz.
Aynen canım ailem de benden uzakta yaşadığım yerde koşup yardım etcek kimsemde yok çok zor şimdi kalkmam yasak herkes bayram gezmesi yapıyor ben balkona çıkınca bide iğneye giderken mutlu oluyorum

Kızlar bugun agrim var benim bide kahveye yakin leke ama her zamanki gibi anormal degil bi sıkıntı var midir sizce

Slm kızlar hepinize miinnaklarınızla iyi bayramlar dilerim.baya sayfa ilerlemiş şimdi başlıyorum okuycam inşallah hepimiz iyisinizdir. Bende küçük bir kanama geçirdim .şükür iyiyz biz.doktora gittik iğne yaptı.dinlenme verdi. Onedenlede hiç girmek istemedim.elimden geldiğince moralimi yüksek tutmak istedim. Oğluşum yatakdan düşünce strese girdim korktum ona bişey olcak diye galiba stresden oldu .hamd olsun rabbime çok iyi hiçbirşey olmadı.

Bende bikini hariç tüm vücut gittim bi yıl.
Ama bitme garantili değilmiş.
Başta kesin biter tüy tipin uygun dediler.
Seanslar bitince de biz %70 demiştik dediler.
Şimdi tabi eskiye göre çok seyrek ama tüm vücut epilatöre devam malesef :KK43:
Emzirme döneminden sonra tekrar gitcem güvenilir biyere.
Çok vakit alıyo benim epilasyonum.
2 haftada bi 2 saat, bebişle birlikte olamaz gibi artık.
Doğuma kadar da bikini hariç ağdaya giderim heralde
Zor geliyo çünkü uğraşmak.
Doğumdan sonra lazere başlayabilirsin canım.ben ilk dogumdan sonra 40 gün sonra başladım doktorum izizn vermişti zaten kaç kişiye danıştım dogumdan sonra başlayabilirsin dedi.ama seninki çok uzun sürüyor ve yakın tarih nasıl oluyor öle ilginç.hamilelikde çıkan tüyler dökülür derler valla hiç dökülme olmadı.onedenle dogumdan sonra lazere marş marş.

Kızlar bugun agrim var benim bide kahveye yakin leke ama her zamanki gibi anormal degil bi sıkıntı var midir sizce
Kahverengiyse bi sıkıntı yoktur bende hergün oluyor hala kesilmedi ama ağrın çoksa ve kasıklardaysa bi acil kadın doğuma görün canım

Hanımlar merhaba.. Garip gelecek bu soru ama karnınız çıktı mı? Özellikle 2.gebeliği olanlarda böyle bir durum var mı? Oğlumda 4 aylık kadar karnım var su anda. Çok şaşırıyorum,kilo almadığıma eminim çok erken .. Çevremdekiler 2 gebeliklerde böyle olur dediler,bir de size sorayım dedim :KK72:
Bendede durum aynı. 2. Gebelik hamilelikden önce bu kadar karnım yoktu valla.şaşırıyorum ayaklarımda şiş.karnımda sert.

X