2017 Şubat Anneleri

Ay ne bileyim valla bu teknoloji yüzünden iyice evhamli olduk. 11 sene once ilk hamileligimde ne kadar cahilimisim. Internet yok bisey yok oh huzur varmış. Şimdi herşey elimizin altında ama iyice pimpirikli oldum.
Evet bu internet oldugu surece endiselerimiz hep olcak herhalde.Mide bulantim olsun diye dün dua ettim o derece yani...Netten okuduğum kadarıyla birden mide bulantısı kesildiğinde kanamada olursa bebegin kalbinin durduğu anlamına gelirmiş.Gerekli gereksiz tüm bilgiler var bu da bizi iyice tedirgin ediyorrr

Kızlar gebe iken erkek çocuğunu emzirme ye devam eden oldu mu sizde ya da çevremizde. Oğlumu kesemiyorum.çok inatçı yâ
Facete emziren anneler diye bir grup var, profesyonel bir grup, ordan destek alabilirsin, emzirmeye devam edilmeli diyor. Bi bak istersen

Kızlar acil yazın çok endişelendim. 6. Haftadan beri çok yoğun bulantım aşırı halsizliğim vardı şimdi 8. Haftadayım bugün birdenbire kesildi bulantım ve kendimi eskisi kadar halsiz hissetmiyorum. Birden bire kesilmesi normal mi yaşayan var mı bunu çok korktum yarın Dr a gidicem:KK43:

Allah korusun olumsuz bisey aklına gelmesi için bulanti nin durması çok basit bisey, canlı kırmızı kanamadan korkulur ancak, iyi haberine sevindim :)

Kizlar bebgmi kaybettm :KK43: cuma gunu dusk yaptim cok kotuyum :KK43:
Rabbim yardımcın olsun, zor bi süreçten geçiyorsun, en kısa zamanda atlatirsin umarım, rabbim doğacak çocuklarına kat kat ömürler versin... Allah yardımcın olsun..

Y YESIMBOZ canım çok üzüldüm inan. Allah sabırlar versin. İnşallah yakında bu açini unutturacak bir dünyalar güzeli nasip eder rabbim.

Arkadaşlar 21 şubatta anne olacaktim ama bebeğimi düşük yaptım :KK61::KK61: kendinize ve bebislere çok iyi bakın Allaha emanetsiniz dualarım sizinle. Ben hem mutluluğu hem üzüntüyü bi anda yaşadım şokunu atlatmam biraz zaman alacak. Hoşçakalın :cry:

Selam kızlar. Karnınız sert mi yumuşak mi. Benim yumusakta merak ettim. Sanki balmışt okumuştum erken gebelik belirtisi karnım sertleşmesi yazıyordu. zaten ben hiç gebelik belirtisi yaşamadım kesin bu ay yok diyodum. :-):p
Benim ki de çok yumuşak ama epey sis tabi bebek değil afedersiniz gazdan sanırım. Zaten oglumdan göbek kalmıştı bugünde arkadan kilo almışsin dediler bilemedim daha kilo için çok erken :KK43: mide yanması ve ekşimesi dışında hiç bir fark yok bende de birde çok yorgunum o demir eksikliginden

Arkadaşlar 21 şubatta anne olacaktim ama bebeğimi düşük yaptım :KK61::KK61: kendinize ve bebislere çok iyi bakın Allaha emanetsiniz dualarım sizinle. Ben hem mutluluğu hem üzüntüyü bi anda yaşadım şokunu atlatmam biraz zaman alacak. Hoşçakalın :cry:
Allah yardımcın olsun canımm üzülme hamile olmakda cok buyuk bir lutüfdur yine olur inşallah

Allah sabır versin. Çok üzüldüm. Tez zamanda yeniden hamile kalırsınız inşallah.

Merhaba yeni anne adayları hepiniz ins sağlıkla kucağınıza alırsınız :nazar: sizlerden ricam bilginiz varsa yardım etmeniz ben en son 31 mayısta adet oldum falat sorun su ben 28 mayısta ilişkiye girdim ve daha sonra olmadı ilişki ve ben hiç günümde adet olmam hep bu böyle oldu oğlumda da aynı seylerı yasadım ama bu sefer adet görmem kafamı karıştıran farklı bi adetti zaten ama oldum ve 31 32 gün pembe leke geldı snra yok yani 4 gün once snra kı gece yıne kahve geldı ben günümde olmam dedm ama kesıldı gündüz yıne sonraki gece hafif kırmızı geldı Suan kahve leke gelıo ama baska birşey yok pedime bile gelmiyor dün beta baktrdm ultrason baktılar kist vardı o mu yıne patladı dedım hayır sorun yok gayet temiz dedıler :KK43: oğlumda da aynı şeyi yasadm yok dediler yıne leke gelmıstı snra beta 10 gün snra 800 küsür falandı Suan Bebek düşünmüyorum ve karın çevrem agrıyor ben normalde adet sancısı da çekmem :KK43: ltfen akıl verın ne olabılr bu...uzun yazdım Hakkı'nızı helal edın

Facete emziren anneler diye bir grup var, profesyonel bir grup, ordan destek alabilirsin, emzirmeye devam edilmeli diyor. Bi bak istersen
Teşekkür ederim canım sağol. Bi bakayım.
Kızlar bulantım çok fena ya.çok kötüyüm. Çok arttı bugün hiç geçmedi ya

Allah korusun olumsuz bisey aklına gelmesi için bulanti nin durması çok basit bisey, canlı kırmızı kanamadan korkulur ancak, iyi haberine sevindim :)

Rabbim yardımcın olsun, zor bi süreçten geçiyorsun, en kısa zamanda atlatirsin umarım, rabbim doğacak çocuklarına kat kat ömürler versin... Allah yardımcın olsun..

X