2017 Şubat Anneleri

8. hafta ve 9. haftam benim de hep bulantılarla geçti, hatta affedersiniz çıkarmaya da başlamıştım.hatta artık arabada poşet bulundurmaya başladık iki defa arabada sıkıntı yaşayınca
bir arkadaşıma doktoru pilav falan gibi kuru gıdalarla beslen demiş.
ben de beyaz leblebi bir de çubuk kraker midem bulandığı anda hemen yiyorum, iyi geliyor. bu hafta biraz daha iyiyim.

kızlar temizlik yapabiliyor musunuz?
hatırlayanlarınız vardır ben yeni taşınmıştım. o zaman eşimle temizlikçi ablanın birinden yardım aldım ama ince temizlik yine kaldı.
kadın güya her şeyi halleder diyordum şurayı özellikle yap dediğim yerleri silip her şeyi bırakmış, taşınmanın telaşı ve yorgunluğuyla fark edememişim.
öyle bırakınca da özellikle mutfakta midem daha da bulanıyor hiçbir şey yiyesim gelmiyor. yavaş yavaş yapıyorum artık.
progestanı da kullanamadığım için doktor sakın yorma kendini dedi ama bu sefer de banyo ve mutfağı içim almıyor.

Kızlar bende de 2 3 gündür mide yanması war felaket bi şekilde hemde sanki bi bidon acı biberi yemişim de midem kawruluyomuş gibi sizde de olan war mı

Canim benden sana tavsiye birak evi pislik gotursun yapma temizlik falan ben yaptin lekelenmelerim gecti diye boyumun olcusunu aldim kirmizi kanamam olsu hastanede yattim simdi kalkmamda yasak dr dinlen dediyse dinlen arkadasim birak evi karnindaki daha onemli

Mide yanması bende de olmuştu.
İçebiliyosanız süt için canlar.
Ya da yoğurt.
Yumuşatıyo

Canm folik asiti gece içiyorum ben. Doktor folbiolü değiştirdi. Demir folik birlikte bi ilaç verdi onu da gece içicem öteki türlü bulantı artıyor
Kizlar bebgmi kaybettm cuma gunu dusk yaptim cok kotuyum
Çok çok üzgünüm. Allah sabır versin. Bu ikinci kaybımız gruptan. Büyüdükçe daha zor. Nasibi yokmuş Allah yeniden nasip etsin.
Aynen canım ben de seminer haftası daha fazla bulantı çektim erken kalkınca. Ben hala daha mide kalkması ve öğürme durumundayım hiç kusmadım. Beslenemediğin için üzülme Bebek depoları kullanıyor henüz. Vitamin hapı al mutlaka

Kızlar yoldayız dura dura ilerliyoruz nerdeyse her tesise ihtiyaç molası için uğradık. Kendimi tuvaletini tutamayan 3 yaşında çocuk gibi hissediyorum

Selam kızlar. Karnınız sert mi yumuşak mi. Benim yumusakta merak ettim. Sanki bir yerde okumuştum erken gebelik belirtisi karnım sertleşmesi yazıyordu. zaten ben hiç gebelik belirtisi yaşamadım kesin bu ay yok diyodum.

Merhaba. Rabbim herkese bebegini hayirla saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin. Ben bisey sorcaktim arkadaslar. Benim sat 25 nisan yani tam 10. Hafta suan tdt ise 02 02 2017 ama ultrasonda 9+5 yani 30 ocak. Sizce ben ocak annesimiyim yoksa subat annesimi

Ben de hicbir belirti yasamiyorm karnim da ayni sekilde degisiklik yok zaten bu kadar cabuk karindan belli olur mu bilemedem

Ay ne bileyim valla bu teknoloji yüzünden iyice evhamli olduk. 11 sene once ilk hamileligimde ne kadar cahilimisim. Internet yok bisey yok oh huzur varmış. Şimdi herşey elimizin altında ama iyice pimpirikli oldum.

Vitamin takviyesi sadece folidance folik asit+b12 vitamini olan ilaci alıyorum. Karnım sert ve sanki 5 aylık gibi sis pantolonlarim olmuyor.Dugme acikKızlar telefondan yazdığım için mesajlar yarim olabiliyor bazen.
Dün çok fazla sandalyede oturduğum için bugün hafif kasik agrisi oldu.işten geldiğimden beri yatıyorum şimdi utulerimi yapayim.Simdiden herkese iyi bayramlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…