2017 Şubat Anneleri

kaşınma bende de başladı, şimdilik zeytinyağlı doğal bir vücut yağı kullanıyorum.
lierac' a baktım internetten, eczanelerden daha uygun fiyata var ama onda da güvenemedim sonra.
Ben eczaneden almıştım ilk bebeğimde. Aynen güvenemedim internete. Alıcam yakında

Canim 3 doktor gezdik. Kalp atisi durmus yavrumun. Kese cok buyumus bozulmus... kendimde degilim inan donmus gibiyim.

Canım benim çok geçmiş olsun. Çık üzüldüm ama yapacak bişi yok ömrü yokmuş demekki. Bende doktora gittiğimde düşük olursa sağlıksız sakat bebektir dedi. Düşük olunca çok üzülmemek lazım dedi çünkü genelde sağlıksız bebekleri vücut kabul etmiyor dedi. Eşinin dediği çok doğru biz ana baba olarak bakarız tabi gelene amenna ama nasıp işte. Allah daha büyük sinavlar vermesin.

Kızlar gebe iken erkek çocuğunu emzirme ye devam eden oldu mu sizde ya da çevremizde. Oğlumu kesemiyorum.çok inatçı yâ
Canm bi arkadaşım ikiz doğum yaptı biri 13 günlük öldü ve bebeği 5 aylıkken yanlışlıkla tekrar hamile kaldı ilk üç ay emzirip bıraktı. Göğsüne salça veya sarımsak sürmeliymişsin

Kızlar acil yazın çok endişelendim. 6. Haftadan beri çok yoğun bulantım aşırı halsizliğim vardı şimdi 8. Haftadayım bugün birdenbire kesildi bulantım ve kendimi eskisi kadar halsiz hissetmiyorum. Birden bire kesilmesi normal mi yaşayan var mı bunu çok korktum yarın Dr a gidicem

Cnm icini ferah tut her hamilelik farkli oluyor sonucta her haftada farkli ozellikleri ile karsiliyor bizi mesela ben de 6.haftadayim ve hic bulanti yasamiyorm bunlar kisiden kisiye haftadan haftaya degisiyor bence gonlunu ferah tut dua et kontrole gidince endiselerinin bosa oldugunu bebisin gosterecek sana

İnşallah.. Çok korkuyorum .. Sabah olmaz şimdi bana

Kızlar gebe iken erkek çocuğunu emzirmdevam eden oldu mu sizde ya da çevremizde. Oğlumu kesemiyorum.çok inatçı yâ
Banu Çiftçi diye bir doktorun devam edilebileceğine yönelik bir yazısını okumuştum canım oğlun ne kadarlik acaba? Tiksindirerek birden kesmeyi pedagoglar çok uygun gormuyor benim oglumda çok duskundu ve ek gıdayı reddetti mahallesi baskısı yüzünden biraz zoraki kestim ama en azından korkutacak birşeyler denemedim sadece tadı bozuldu anneciğim dedim dis macunu surmuştum naneli koku gelince istemedi. Boya, salça vs daha travmatik olacağını dusunmustum ve uzman yardimida aldim. Tabi gece uyku geçişleri için meme yerine biberona geçiş yaptı bir sene de biberonla devam ettik inşallah çok zorlanmazsiniz ve tepki yaratmadan basarirsiniz...

Y YESIMBOZ Yesimcim sen iyi ol inşallah yaşadıklarına çok üzüldüm ne desek şuan acini azaltmaz ilk bebeğimi mayısta kaybettim cok doktor gezdim nasip olmadı ama temmuz da oğlumu nasip etti Allah . Rabbim önce sağlığın sonra da uzuntunu hafifletecek bir melek nasip etsin. Kaç keredir yazıp yazıp siliyorum. Gün boyu canı gönülden duamdasin...

Ben şuan emziriyorum.doktorum emzirebileceğimi söledi.zaten izin vermesede emzircektim.
Canim oğlum 23 aylık ugustosta zaten kesecektim.dana oldu artık. Yalnız erkek cocukta emzirme yi kes dediler.
Evet canim cocukta travmaya neden olurmuş aramızdaki bağı o şekilde bitirmek istemem
Çok zor olucak sanırım. yeteri beslenmek çok önemli bu süreçte. Oğlumda geç bile iki üç kez meme ocin halen kalkıyor. Bakalım bigün başlarim yavaş yavaş.

Canım o zaman kademeli yap istersen bir hafta gündüz hiç verme oyalanmasi için yardımcı olabilecek birileri varsa faydası olur gündüz kesen çocuk gece daha çabuk bırakıyor Adem Güneş öyle tavsiye ediyordu herşeyi bana uymasa da bazı dediklerini uyguladim

Canim 3 doktor gezdik. Kalp atisi durmus yavrumun. Kese cok buyumus bozulmus... kendimde degilim inan donmus gibiyim.
günaydın kızlar uzun zamandır yazamıyorum yeşimcim nasıl üzüldüm anlatamam canım verende allah alanda senin elinde olan birşey değil ne denir bilmiyorum allahım sana sabır versin en yakın zamanda tekrar olur inşallah

kızlar sizler nasılsınız nasıl gidiyor ben cumartesiden beri çok kötüyüm ne yesem çıkarmaya başladım dünden beri midem boş yine bulantı var bişey yemeye korkuyorum 2kilo vermişim allah yardımcımız olsun çok zor su bile içemiyorum folik asit bile midemi bulandırıyor var mı benim gibi olan arkadaşlar önerilerinize ihtiyacım var

Telden yqzinca eksik ve yanl
Sağol canım öyle baslayayim o zaman adem güneşin tavsiyelerinı beğeniyorum ben. Daha makul geliyor bana.dediğin gibi gündüzleri baslayayim ben de

Canım geçmiş olsun ben de senin gibiydim leblebi çubuk kraker haşlanmış patates iyi geliyor karninin acikmasini bekleme ağzına sürekli biseyler at mide boş olunca bulanıyor ben hep atıştırdım işe yaradı iki üç gündür daha iyiyim çok şükür

slm kızlar nasılsınız nasıl gidiyor uzun zamandır yazamıyordum ben cumartesiden beri çok kötüyüm ne yesem çıkarmaya başladım dünden beri midem boş yine bulantı var bişey yemeye korkuyorum 2kilo vermişim allah yardımcımız olsun çok zor su bile içemiyorum folik asit bile midemi bulandırıyor var mı benim gibi olan arkadaşlar önerilerinize ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…