2017 Şubat Anneleri

E Ela yesil
büyükmüş annesi allah ömürlerini versin benim de kardeşimle 6 yaş var pek severiz birbirimizi iyi anlaşırlar bence

E Ela yesil
büyükmüş annesi allah ömürlerini versin benim de kardeşimle 6 yaş var pek severiz birbirimizi iyi anlaşırlar bence
Evet zaten o cok istedi kardesim olsun diye gecen seneden bugune kadar hep bekliyodu bir ara isyan etti benim.kardesim yok herkesin var diye umidi kesmisti sonra ogrenince beklemedigi anda inanamadi yalan zannetti cocugum insallah iyi anlasir hayirlisi bakalim

bende çok istemiştim ama hep kız olcak sanmıştım erkek pek yoktu bizim sülalede sonra bizimki bi çıktı geldi erkek ben bunu istemiyorum diye bi bağırdım bi hafta babaannemde kalmıştım 13 sene sonra da bi kız kardeşim oldu şükür kardeş çok güzel birşey

Bende kiz kardesi olsun istiyorum benim kizkardesim yok cunku yoklugunu hep baskalariyla doldurmaya calistim ama.olmuyor maalesef benim gibi eksik kalmasin isterim erkek dusunmuyorum hic yani gonlum kizdan yana ama saglikli olsun o daha onemli tabiki kardes cok degerli baglilik onemli aradaki insallah birbirine bagli olurlar

öyle deme ama benim bir kız bir erkek kardeşim var ikisinin de yeri bambaşkadır.İnsana erkek kardeş de lazım kız kardeş de lazım ikisi de ayrı dayanak oluyorlar..

canım bende senin gibiyim a dese alınıyorum ama kendimize zararımız onlar ne duygularımızı nede hormonlarımızı anlayabilir üzme kendini ve bebişini ..

öyle deme ama benim bir kız bir erkek kardeşim var ikisinin de yeri bambaşkadır.İnsana erkek kardeş de lazım kız kardeş de lazım ikisi de ayrı dayanak oluyorlar..
Haklisin da onun ikisini de tutturmak icin yada olmasini istemek icin 3.yu dusunmek lazim☺isin sakasi da haklisin ikiside ayri bende eksiklik hissettigim icin sanirim oyle dusunuyorum

benim bir anda mide bulantım geçti ve sağ belimde bir ağrı var şimdide niye geçti diye kafaya taktım bu 9 a ay nasıl geçicek

Haklisin da onun ikisini de tutturmak icin yada olmasini istemek icin 3.yu dusunmek lazim☺isin sakasi da haklisin ikiside ayri bende eksiklik hissettigim icin sanirim oyle dusunuyorum
ilerleyen zamanda onu da düşünürsün nolcak

bulantılardan falan mı bakamadın canım 9 yaşında zaten çok aman aman ilgilenmene gerek yok ki üzme canını

zaten çalışıyorum önceden birlikte yemek yerdik eğlenceye giderdik denize çok gitmek istiyor ama gidemiyorum .. o belkide halinden hoşnut ama galiba ben onu ihmal ediyormuşum gibi geliyo

zaten çalışıyorum önceden birlikte yemek yerdik eğlenceye giderdik denize çok gitmek istiyor ama gidemiyorum .. o belkide halinden hoşnut ama galiba ben onu ihmal ediyormuşum gibi geliyo
hiç öyle düşünme canım kardeş geliyor kolay değil hep geçtik o yollardan duygusalsın ya biraz ondan o kadar üzülmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…