2017 Şubat Anneleri

Günaydın kızlar
Ben akşam yemeğinden sonra 21.00 olmadan bayılmış oluyorum.
Yazdıklarınızı yeni okuyabiliyorum.
Ne olecek bu uyku böyle yahu, gözlerimi açamıyorum

Ayy ne guzel masallah sana bende de uykusuzluk hat safhada esim yanimda misil misil uyurken bende koyun sayiyorum

Limonlu kekte denemelisin

Merhametsiz hastane personelinden yakındık da canım...
Allahım iyilerine denk getirsin diye dua ediyoruz
Ay nasılda denk gelmişim bende başla bi topikte bu durumdan dert yanıyordum Allah hayırlı kullarıyla karşılaştırsın

peynir ve zeytin hiç yemiyorum yani çocukluğumdan beri. ama bugün kızarmış ekmeği keşfettim,yiyebiliyormuşum :) yanına da domatesle epey kesti bulantımı. teşekkür ederim tavsiyelerin için

Hanımlar merhaba.. Garip gelecek bu soru ama karnınız çıktı mı? Özellikle 2.gebeliği olanlarda böyle bir durum var mı? Oğlumda 4 aylık kadar karnım var su anda. Çok şaşırıyorum,kilo almadığıma eminim çok erken .. Çevremdekiler 2 gebeliklerde böyle olur dediler,bir de size sorayım dedim

Benim ilk ama bende de çıktı.
Ya şişkinlik var günlerdir, ya da çıktı.
Çünkü 3 kilo verdim ama karnım şiş.

Benimde ayni şekilde 3 cü gebeligim 2 kayiptan snra kalp atisini dinledim ya nasip bir mutluluk tarifi yok...inş sagsalim.kucagina alirsin

Yarın akşam tatile çıkıyoruz inşallah. 15in de işe dönecek ve 15 gün daha çalışıp,ağustos ayının başında ayrılacağım. Doğumla ilgili haklarımız kaybedeceğim ama gebeliğimi çalışarak geçirmek istemiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Hepppsi muhtesemm ama ben o haslanmis misiri yersem zaten sis olan midem patlar heralde. Gobek yok ustten midem firladi gazdan sislikten. saka gibi... O degil de nasil severim misiri bi bilsen :)

Hepppsi muhtesemm ama ben o haslanmis misiri yersem zaten sis olan midem patlar heralde. Gobek yok ustten midem firladi gazdan sislikten. saka gibi... O degil de nasil severim misiri bi bilsen :)

Az kaldı tatlım hepsi geçicek :)
Çılgınlar gibi yiyceez ♡♡♡

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…