2017 Şubat Anneleri

Benimde gobek cevremde cok tuylenme var eskiden genitale lazere gidiodm agdaya baslicam

Bende bikini hariç tüm vücut gittim bi yıl.
Ama bitme garantili değilmiş.
Başta kesin biter tüy tipin uygun dediler.
Seanslar bitince de biz %70 demiştik dediler.
Şimdi tabi eskiye göre çok seyrek ama tüm vücut epilatöre devam malesef
Emzirme döneminden sonra tekrar gitcem güvenilir biyere.
Çok vakit alıyo benim epilasyonum.
2 haftada bi 2 saat, bebişle birlikte olamaz gibi artık.
Doğuma kadar da bikini hariç ağdaya giderim heralde
Zor geliyo çünkü uğraşmak.

Merhaba kızlar Allah izin verirse bende şubat sonunda tekrar anne olucam şuan 6+1 günlük hamileyim ve bugün inşallah kalp atışlatını duyucam çok heyecanlıyım

Hoşgeldiin :)
Ben de 6+1 de duydum ilk.
Allah hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin:)

Bende ikindiden sonra kötü oluyorum akşamları aslında sabah ta bulanıyor ama akşam daha ağır oluyor dayanmak zorlaşıyor

Insallah normaldir benim ki de benim randevu bayramdan sonra o zaman ınsallah kanama gitmiş olur tsk edrim yanıtlarınız için Rabbim kucağımiza almayi nasip etsin
Bende bugün gittim kanamalar gitmiş doktor olabilir dedi. Bebek orda kendine yer açmaya çalışıyor damara gelmiş kanama olabilir çok stres yapma bak kalmamış dedi. Düşük olmasına da üzülme dedi genelde sakat sağlıksız bebeklerde düşük oluyor dedi. Sende biraz rahat ol inşallah senin ki de sagliklidir ve kanama gecmistir

Ay insanlar ne şom ağızlı yaa.
Azcık ağzınızı hayra açın demi.
Höt höt konuşuyolar.
Karşındaki de insan, ne umutla gelmiş.
Tam sopalık öyleleri
Hicc sorma yaa allaha sukur esim ve ozeldeki dr um sayesinde cok daha rahat uyudum gece

Günaydın kızlar
Ben akşam yemeğinden sonra 21.00 olmadan bayılmış oluyorum.
Yazdıklarınızı yeni okuyabiliyorum.
Ne olecek bu uyku böyle yahu, gözlerimi açamıyorum

Ben de yaaa

Akşam yemeğini yiyorum eşimi bir orda görüyorum zaten sonra hop uyumuşum

Merhabalar kızlar bugün dr gidecek olanlar umarım sizde bizim yaşadığımız mutluluğu yaşarsınız...Haberlerinizi bekliyoruz.
Mide bulantilarim ve sabah ogurmelerim hala devam ediyor ,akşamları ac kalınca yada yemek sonrasi da başladı.Tuzlu kraker yataktan kalkmadan yiyince biraz daha az oluyor.
Kanaması yada lekelenmesi olanlar kızlar bırakın bu bayramda evler pis kalsın birşey olmaz,sizler ve bebekleriniz iyi olsun yeter.Bayramda bu ogurmeler ve bulantilarla nasıl geçer bayram ziyaretlerinde bilmiyorum

Bende ikindiden sonra kötü oluyorum akşamları aslında sabah ta bulanıyor ama akşam daha ağır oluyor dayanmak zorlaşıyor

Aynen canım yaa.
Sabah hafif ama ikindi artıyo bulantı.
Bizim bebişler akşam yeyip kilo almamızı istemiyo heralde.
En son 5 gibi falan yiyom.
Sabaha kadar bişi yok sonra.
Belki erik, vişne.

Hicc sorma yaa allaha sukur esim ve ozeldeki dr um sayesinde cok daha rahat uyudum gece

Bana da gidersen bebeğin ölümünü göze al diye imza attırdılar geçen acilde.
Neymiş değerim riskliymiş.
Attım çıktım imzayı.
Özeldeki doktoruma sordum.
Bişeyin yok göz korkutuyolar dedi.
iyki de evime gelmişim mis gibi dinlendim.
Perişan ediyolar yoksa, dayayıp serumu.

Ayyy hic sorma ya cok ruhsuz dr lar var ya onlarda hep bizi bulur bende allahtan ozledki druma gittim tekrar yoksa bu dr alicakti ya saka gibi rabbim korusun bizi

Kızlar ben de su içemeyenlerdenim.
Onun yerine ayran ,ice tea ,vişne suyu gibi şeyler içmeye çalışıyorum ama günlük 2-3 bardağı geçmiyor..
10.cu haftadayız bakalım. Umarım bir kaç haftaya geçer bu tiksinmelerim

Bende de tiksinme var. Yemek yiyemiyorum doğru dürüst 1 haftadir da su içemiyorum kahverengi leke arada kırmızı leke tam gaz çok bunaldim artık. bir an önce geçsin diye dua ediyorum.

Kızlar midemizin hassas olduğu şu günlerde abone olduğum yiyecekleri yazıyorum. Belki aklına gelmeyen hamiş dostlar için bi nebze faydam olur:
-haşlanmış patates
-haşlanmış mısır
- az kaşarlı yağsız tost
-keskin bi aroması olmayan az tuzlu zeytin (siyah/yeşil)
-az yağlı/salçalı/baharatlı acısız kısır(soğanı çook az)
-az yağlı ev yapımı poğaça (pastaneninkiler yenmiyo yağlı oluyo)
-mevsim salata
-çorbalardan sadece yayla (diğer salçalılar ağır geliyo)
-bilumum eşki meyveler

Yin gaari :)
Tabi bi de bunları hazırlayacak biri lazım:)
Zira hazırlarken kokuya maruz kalmak da bulandırıyo :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…